Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lodgy 22. 2. 2018 13:07

Me ted prisla nabidka pro zamestnance meho zamestnavatele na eKonto komplet zdarma pri splneni podminky prichozi platba 5000 Kc a tri debetni transakce mesicne, tak premyslim, jestli do toho jit.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 2. 2018 13:16

Tak to je podobné jako u Smart a komplet nabízí víc - vedení Style zdarma, embosovaná debetka, vedení měn zdarma ... (Pokud je to ten komplet, jako jsem měl. Kdo se v tom má vyznat.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 22. 2. 2018 13:34

Lodgy píše:Me ted prisla nabidka pro zamestnance meho zamestnavatele na eKonto komplet zdarma pri splneni podminky prichozi platba 5000 Kc a tri debetni transakce mesicne, tak premyslim, jestli do toho jit.


do toho jdi
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 22. 2. 2018 15:37

Jeste mela RB akci eKonto Smart/Komplet zdarma pri doporuceni dalsich 2 lidi, kteri si take zalozi ucet. Doporucujici dostane eKonto Komplet zdarma (bez podminek) a doporuceni dostanou eKonto Smart zdarma (bez podminek). V dane skupine techto tri lidi pak muze pribyt dalsi libovolny pocet dalsich doporucenych, kazdy take s eKontem Smart zdarma (bez podminek).
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 22. 2. 2018 15:58

Vždycky jsem to chápala tak, že ti doporučení to mají s podmínkami a poplatky, pokud se neuplatní výhoda pro rodinné příslušníky.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zedna1 22. 2. 2018 18:26

Je to opravdu tak jak jsem napsal.
Sam jsem si takto ucet zalozil ve skupine doporucenych a mam ho trvale zdarma i bez plneni jakychkoliv podminek (obratu), obrat skutecne neplnim a zadne poplatky mi tam nenaskakuji.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 2. 2018 18:42

V minulosti měla RB různé akce. V tom aby se taky prase vyznalo.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lodgy 22. 2. 2018 19:29

Aktivovali jste si nekdo v IB to urazove pojisteni Protect k eKontu komplet zdarma? Je to k necemu dobre? Neni tam nejaka klicka, pres kterou mi nauctuji pojistne?
https://www.rb.cz/informacni-servis/doplnkove-informace-k-produktum/pojisteni-ke-stavajicim-produktum/pojisteni-k-uctum-a-sporeni/?an=wp
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 22. 2. 2018 20:34

Zedna1 píše:Je to opravdu tak jak jsem napsal.
Sam jsem si takto ucet zalozil ve skupine doporucenych a mam ho trvale zdarma i bez plneni jakychkoliv podminek (obratu), obrat skutecne neplnim a zadne poplatky mi tam nenaskakuji.


Mikka má pravdu, není to tak, jak jsi napsal. Jsou 2 různé akce, které jdou ovšem společně kombinovat, zatím. Takže prvně je potřeba udělat toto:
https://www.rb.cz/informacni-servis/pro ... doporuceni
a potom je označit za osoby blízké:
https://www.rb.cz/attachments/PI/pravid ... blizke.pdf
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 2. 2018 18:20

Zedna1 píše:Je to opravdu tak jak jsem napsal.
Sam jsem si takto ucet zalozil ve skupine doporucenych a mam ho trvale zdarma i bez plneni jakychkoliv podminek (obratu), obrat skutecne neplnim a zadne poplatky mi tam nenaskakuji.



Potvrzuji, mám to také tak a funguje to.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 28. 2. 2018 17:38

Je to dobry ucet to Smart konto, kdyz dostanu doporuceni? a musime byt 2, nebo staci ze sem sam.? Raifka je mi jinak protivna.Jde mi o to konto zdarma.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 28. 2. 2018 17:59

Ty žádné doporučení nedostaneš. Jak už jsem psal výše, tak jsou 2 různé akce. První je, že kdo doporučí 2 nové klienty, tak má vedení konta zdarma bez podmínek, ti noví klienti ovšem žádnou výhodu nezískají. Druhá akce je sleva na poplatku pro osoby blízké, to znamená, že někdo tě označí za osobu blízkou a pak máš vedení konta zdarma nebo se slevou.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 28. 2. 2018 18:04

ano byl bych osoba blizka...
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 28. 2. 2018 18:21

V tom případě stačí být jen jeden a máš eKonto Smart zdarma bez podmínek, ale nějaké výhody toho účtu nevidím, Zdarma je dobré tak eKonto Komplet.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 28. 2. 2018 19:04

A to me muzou take teda doporucit na to Komplet konto?...Nebo k tomuhle kontu se za doporuceni nedostanu?
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků