Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 21. 7. 2018 08:37

Nebylo vydání virtuální karty ještě nedávno za stejný poplatek jako u fyzické karty?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Boolcz 21. 7. 2018 10:01

Ahoj, všichni, kdo používáte Revolut.

Nevíte, zda umí Revolut vložit peníze z karty v USD a převést je na bankovní účet v CZK? Transferwise to stále neumí, přestože podpora slíbila, že tuto funkci brzy přidají. :( Hledám teda alternativu.

Díky moc!
Boolcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eL Ká 21. 7. 2018 10:22

Boolcz píše:Nevíte, zda umí Revolut vložit peníze z karty v USD a převést je na bankovní účet v CZK? Transferwise to stále neumí, přestože podpora slíbila, že tuto funkci brzy přidají. :( Hledám teda alternativu.


Ano, toto je možné. Nabiješ platební kartou do Revolutu v USD, následně v Revolutu provedeš konverzi USD->CZK (ne o víkendu!) a pak vyplivneš CZK na účet. Kolik to bude stát ti poradí jiní místní experti, já nevím, zda se už dělají lokální CZK převody nebo zda CZK ještě pořád chodí jako SWIFT platba.
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 7. 2018 10:37

Záleží na objemu, ale pravděpodobně to bude komplet free. CZK přijde odněkud lokálně.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jumpmans 21. 7. 2018 10:45

Czk z revolutu chodi z uctu v komercce takze to je standardni tuzemska platba
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 7. 2018 11:30

CZK chodí přes SWIFT, nicméně s instrukcí OUR, takže na straně příjemce je přijetí bez poplatku (samozřejmě ty peníze "odněkud přijít musí" a protože KB je korespondenční bankou Lloyds pro CZK, kterou Revolut využívá, tak příjemce vidí protiúčet v KB).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod taylor729 21. 7. 2018 11:43

Potvrzuji ze virtualni VISA jde nyni pridat zdarma.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod u4a2 21. 7. 2018 11:59

Taky mám teď přidanou visu virtuální zdarma, takže v tuhle chvíli mám 1 fyzickou MC, 1 fyzickou VISA a 1x VISA virtuální.

Plus mám funkční google pay a podle jejich fóra to vypadá že spuštění Apple Pay je za rohem.
Nabízím možnost získat Revolut kartu bez poplatku za vydání pro nové uživatele, pro návod pls PM
u4a2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 21. 7. 2018 13:48

kluci jak se ted dostat prosim nejlip k plastove MC zdarma?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 7. 2018 14:00

nainstalovat aplikaci a pár týdnů počkat? :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod u4a2 21. 7. 2018 14:33

Pokud nemáš založeno tak jsme ti poslal odkaz ;)
Nabízím možnost získat Revolut kartu bez poplatku za vydání pro nové uživatele, pro návod pls PM
u4a2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod taylor729 21. 7. 2018 15:59

Nepodarilo se mi pridat cerstve vytvorenou virtualni visu do google pay. To je vlastnost nebo je jen potreba s ni provest nejprve nejakou transakci nebo pockat az se nekam zpropaguje ci neco podobneho?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 21. 7. 2018 17:17

diky, ale uz to mam nainstalovane dlouho,jen mi posilaji emaily at si dobiju ucet 300kc a pak at si objednam kartu.Myslel sem ze jde karta nejak ziskat zdarma bez toho dobiti.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 21. 7. 2018 17:42

Tak jestli ji chceš používat, tak ty 300 tam stejne budeš driv nebo později dobíjet .-)
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Boolcz 21. 7. 2018 18:11

fremantle píše:CZK chodí přes SWIFT, nicméně s instrukcí OUR, takže na straně příjemce je přijetí bez poplatku (samozřejmě ty peníze "odněkud přijít musí" a protože KB je korespondenční bankou Lloyds pro CZK, kterou Revolut využívá, tak příjemce vidí protiúčet v KB).


Takže za výběr na bankovní účet si Revolut něco účtuje?
Boolcz
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků