Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 932940 22. 5. 2017 18:44

10000 Kc staci.
Naposledy upravil 932940 dne 22. 5. 2017 19:49, celkově upraveno 1
932940
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 5. 2017 19:23

A podíval ses vůbec do těch podmínek, nebo jen tak blbě kecáš jako vždycky, příslušníku?

-- 22. 5. 2017 20:25 --

"Banka poskytne zvýhodněné vedení Poštovního účtu, je-li
splněna tzv. obratová podmínka, podle níž musí být na účet
připsán v příslušném kalendářním měsíci stanovený příjem
(vklad, mzda apod.), který se počítá jako celkový součet
všech připsaných peněžních prostředků (např. zaslání výplaty,
převod z účtu, vklad hotovosti). Do součtu připsaných peněžních
prostředků na Poštovní účet nejsou zahrnuty příjmy
při převodech mezi účty klienta vedenými u ČSOB."
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Korzaik 22. 5. 2017 19:39

Počítá se do těch 10 000 i platba z mojeho ČSOB účtu?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 932940 22. 5. 2017 19:50

Jestli je posles ji, tak ano.
932940
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mikka1 22. 5. 2017 20:14

Dekuji moc.
Ty podminky jsem otevrela a brzy zase zavrela - mam u sebe jen mobil a nedokazu to v nem najit.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 5. 2017 04:48

Mikka: Uznávám, že se to hledá blbě (moc jsem netušil, co přesně hledám, ale nakonec by asi šlo hledat pomocí vhodného klíčového slova - obrat). Na mobilu ještě horší.
Korzaik: To je nějaká blbá forma vtipkování?
osobne: No, změň si zase příspěvek, pak vypadáš několikanásobně chytřeji. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod anonyni 29. 5. 2017 18:43

Jak bylo zde zmíněno, Online účet se automaticky přepsal na Poštovní účet (podmínky z 15 tis. na 10 tis. se změnily automaticky) a do 7/2017 obrat sledovat nebudou (předpokládám, že to přišlo všem klientům stávajícího Online Účtu).
anonyni

Odeslat příspěvekod nikko 29. 5. 2017 20:21

Korzaik píše:Počítá se do těch 10 000 i platba z mojeho ČSOB účtu?

932940 píše:Jestli je posles ji, tak ano.

Myslím, že do obratové podmínky příjmu 10000 Kč se nepočítá platba z účtu ČSOB patřící stejnému majiteli.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 5. 2017 07:25

No, ono je to v těch podmínkách, které cituji o pár příspěvků výše poměrně jednoznačně napsáno, takže ani není třeba "myslet".
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Persbrandt 31. 5. 2017 13:36

Tak podle infolinky jsou pro vsechny klienty mininmalne Postovniho uctu poplatkove prazdniny (neni treba obrat pro vedeni uctu zdarma) v obodobi kveten az cervenec 2017.
Krome toho pry standardne prvni 2 mesice po zalozeni Post. uctu maji vsichni jeho vedeni zdarma, opet aniz by se sledoval obrat.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jichaj 31. 5. 2017 21:54

tj, ale pak nesplnis podminky pro ziskani tech 1000...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Persbrandt 1. 6. 2017 00:20

Jichaj: Pro vedeni Post. uctu zdarma je za standardni situace podminka kreditni obrat na uctu aspon 10000 mesicne, pro bonus 1000 bodu je podminka kreditni obrat aspon 5000 mesicne po dobu 3 po sobe nasledujicich mesicu. Zaroven kdo zalozi ucet v 5/17, musi tuto podminku pro bonus splnit do konce rijna 2017, kdo ho zalozi v 6/17, musi to splnit do konce listopadu 2017.

Takze kdyzvbych byl detailista, kdo zalozil ucet napr. v 5/2017, tak muze podminku obratu pro bonus splnit az v mesicich 8/17, 9/17 a 10/17. S tim, ze by v mesicich 5/17, 6/17 a 7/17 vyuzil poplatkove prazdniny, pokud tato informace sedi. Jinymi slovy, ta podminka obratu pro bonus se nemusi zacit plnit uplne okamzite.
Samozrejme cim pozdeji splni podminku, tim pozdeji dostane bonus. Takze je asi zbytecne plnit podminku bonusu pozdeji. Ale treba se najde nekdo, kdo by to ve specificke situaci vyuzil.

Zadal jsem na chatu Ery, aby mi dali nejaky odkaz na tu informaci o poplatkovych prazdninach na jejich webu, ale pry to nejde, protoze to info jenom rozesilaji stavajicim klientum. Plati to ovsem podle chatu i pro nove klienty.

Jeste musim trochu relativizovat to me predch. tvrzeni, ze prvni dva mesice po zalozeni uctu jsou standardne zdarma i bez obratu.
Ted ve stredu 31.5. jsem zakladal Postovni ucet na Fin. centru a urednice mi tvrdila, ze ucet je na prvni dva mesice zdarma, jen pokud si tam clovek nevlozi nebo neposle zadne penize. Po tech dvou mesicich s nulovym zustatkem by se pry zrusil.
Takze kdyz jsem si ja rovnou pri zalozeni vlozil na ucet 5000, abych splnil tu bonus podminku jeste za kveten, tak uz podle ni nemuzu vyuzivat to bezplatne vedeni uctu bez plneni obratu prvni 2 mesice (teoreticky, kdybych si to treba rozmyslel). Pak jsou tadyovsem jeste ty poplatkove prazdniny 5 - 7/2017, o kterych kupodivu zase urednice napobocce nic neslysela, ale ktere mi potvrdili na infolince i na chatu.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zeim 1. 6. 2017 09:58

Lze získat nějaké bonusy, pokud online učet mám už asi 4 roky?
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 0sobne 1. 6. 2017 20:20

30 bodu mesicne za trvale prikazy ne?
0sobne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maondra 3. 6. 2017 10:07

:/ :/ :/ :/ Tak jsem si před cca 3-mi týdny přes internet žádala o zřízení Era účtu - nalákal mne bonus 1000 bodů. Po týdnu (slibují do 3 dnů) mne kontaktoval kurýr, dovezl tlustou obálku plnou papírů s číslem nového účtu a identifikačním číslem pro první přihlášení. Ovšem jak jsem pochopila, je třeba pro první přihlášení ještě PIN. Ten nedorazil, ani sms-kou ani jinak. Tak po 3 týdnech volám na linku - klasika, nevěděli nic. Ženská mi nabízela, že mi pošle poštou nový formulář na vygenerování nového PINu, který musím vyplnit a podepsat a poslat jim poštou kamsi zpět. Jdu ten vztek rozjezdit na kole :grr: :grr: :grr: :grr: Má někdo podobnou zkušenost? Myslela jsem, že větší bordel než v Raifce už nikde nemůže být, ale to se asi pletu.
maondra
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků