Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 10. 1. 2018 04:28

tam je sazba 0,2 dle ceniku, to maj starej ceník. asi ještě neaktulizovali. kazdopadne vstupní poplatek je 1 procento do fondu.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 21. 1. 2018 10:29

Tahle informace z webu Poštovní spořitelny mne dostala... To jsem tam, prosím, našel dnes, ne před 15 léty :-D :

délka nahrávání souboru s obrázkem roste s jeho velikostí a je závislá i na rychlosti vašeho internetového připojení - průměrná délka nahrávání dat o velikosti 1 MB přes standardní 56k modem je cca 3 minuty (hodnota se může lišit podle rychlosti internetového připojení),
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 21. 1. 2018 11:15

Jestli to není vtip, tak je to hodně smutné...
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 21. 1. 2018 13:32

SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod čulibrk 24. 1. 2018 15:14

Maj tam i toto - 1000 bodů do světa odměn s ČSOB PLus kontem
https://www.o2extravyhody.cz/file/73381 ... 0_bodu.pdf
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 31. 1. 2018 11:21

nj, ale nesmis byt rok zpet klientem ani CSOB, Ery a Postovni sporitelny...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 1. 2. 2018 21:40

Máte v bankovnictví předschválené půjčky? Já je tam měl 10 let a najednou koukám že zmizely. :-l
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 2. 2018 02:31

Jo jsou tam furt.obcas na chvíli zmizí když nakou načerpáš, pak se objeví.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 11. 2. 2018 15:44

mojmax píše:Každej tvrdí něco jiného, tak nevím, mně dnes na chatu napsali toto:

Výpověď můžete podat i volnou formou dopisu, který zašlete na korespondenční adresu banky.
Era, klientské služby
Československá obchodní banka, a.s.,
P. O. BOX 22
502 22, Depo Hradec Králové 70


Pošlu normální dopis a uvidíme.


Info ohledně zrušení účtu: posílal jsem na začátku ledna klasickou poštou výpověď volnou formou, bez úředně ověřeného podpisu a teď koukám, že účet byl zrušen, mám sice pořád přístup do "portálu", ale nejsou tam již žádné produkty a karta je trvale zablokovaná. Takže výpověď LZE poslat poštou, nemusíte se trmácet na pobočku.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 11. 2. 2018 16:27

Diky za info.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dockalacek 25. 2. 2018 15:38

Už to někdo psal do tématu "Zajímavý článek", kde byl odkaz na změny a novinky, které pro nás nejrůznější banky chystají. Jednou z nich byla ta, že letos:

"Pro školáky banka nabídne produkt Cool karta. Klienti ČSOB se dále mohou těšit na víkendové platby v rámci ČSOB..."

A protože jsem natvrdlý, zeptal jsem se přes FB, zda se to bude týkat i Poštovní spořitelny. Odpověď:

"Dobrý den, tato změna se nás bude týkat také. Zatím je ale vše ve stádiu příprav, bližší termín spuštění není stanovený. V průběhu roku budou přípravy, takže spuštění bude koncem tohoto roku nejdříve. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet. Ano, jedná se o platby různých klientů v rámci ČSOB/Poštovní spořitelny, mezi vlastními účty už přeposílat můžete. Kristýna."
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rad68 25. 2. 2018 18:33

Tak pravdu v podstatě mají - píšou "Klienti ČSOB se dále mohou těšit..." , ne že to těšení bude oprávněný nebo dokonce krátkodobý :-(
Rad68
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dockalacek 25. 2. 2018 18:51

Jo, až na to, že to bylo v tomhle článku:

http://www.e15.cz/finexpert/vydelavame/ ... st-1342962

Takže bych čekal, že to bude spuštěno ještě letos.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 25. 2. 2018 20:57

Když se koncem roku plánují rychlé mezibankovní platby, to by bylo, aby to ČSOB neumožnila mezi svými klienty. Posílali by si to přes externí službu.
fc70
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků