Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 26. 2. 2018 14:26

Vono někdy bylo na debetce nějaký pojištění zdarma prodloužené záruky? Že mě místo toho nabízejí druhej lístek na hokej zdarma při platbě kartou ? Pry od května bude todle pojištění jen na kreditkach.
Něco s pojištěním prodlouzene záruky má ČSOB, ale mám pocit že to maj jen taky u kreditek.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 26. 2. 2018 15:29

Era kreditka má prodloužení záruky o 1 rok. Debetka nic podobného IMHO nemá.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 26. 2. 2018 15:45

Dneska mi přišel právě dopis že pojištění na moji debetce rusej.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 1. 3. 2018 21:56

Na debetce zrusili úrazové pojištění ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 23. 3. 2018 21:31

Netušíte někdo jestli jde změnit osobní účet na poštovní účet (který je zdarma při splnění jednoduché podmínky). Respektive existuje nějaká možnost, jak bez návštěvy pobočky tento účet nastavit ? Jedná se o to, že babička už není mobilní a nelíbí se mi poplatky, které ji každý měsíc spořitelna účtuje. Při nejhorším bychom babičku na pobočku nějak dostali, ale ona samozřejmě stejně ničemu nerozumí, účet ji obstaráváme přes internet banking, peníze ji vybíráme, veškeré platby má navedené trvalákem či sipem.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod martiina.m 23. 3. 2018 22:34

Ano, jde to, stačí zavolat na infolinku a zažádat o převedení účtu, posílají to poštou se zpáteční obálkou zdarma. Ověřeno - dělala jsem totéž pro matku.
martiina.m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LorcanToG 25. 3. 2018 00:49

Rušil někdo v poslední době denní trvalý příkaz v internetovém bankovnictví? U měsíčních trvaláků je vpravo normálně možnost zrušení, u denních po 1,- Kč tam ta možnost zrušení chybí :shock: Koukám na to úplně nevěřícně, k tomu chytrý mobil na reklamaci, takže nevím jak to vypadá v mobilním bankovnictví. Zná někdo fígl, jak ten denní trvalák přes net zrušit?

Poštovka je někdy opravdu jen pro flegmatiky :roll:
LorcanToG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 25. 3. 2018 02:03

jdou zrušit dopoledne během pracovních dnů, takhle přes víkend mi to taky nedovolilo příkaz zrušit
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LorcanToG 25. 3. 2018 06:40

Díky za radu, zkusím zítra dopoledne.
LorcanToG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod losalamos 26. 3. 2018 07:53

tomasvlasak píše:jdou zrušit dopoledne během pracovních dnů, takhle přes víkend mi to taky nedovolilo příkaz zrušit


to je tedy "vychytávka"
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 26. 3. 2018 10:28

tipuji, že to souvisí s termínem realizace další platby ... tj. když v pondělí brzo ráno odejde pondělní trvalý příkaz, tak během dne je možné ještě úterní zrušit, ale pozdě večer už to opět zrušit nepůjde

kdyby byl ten trvalý příkaz na týdenní bázi, tak to kromě večera před realizací půjde zrušit snad vždy, takže tuhle komplikaci vidím jen u denního trvalého příkazu
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 3. 2018 10:38

To ale moc nevysvětluje, proč to nejde zrušit o víkendu. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod D.roak 31. 3. 2018 19:35

nevíte kdy se obnoví týdenní limit pro IB děkuji
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod losalamos 5. 4. 2018 09:10

U nás se počítá týden Po-Ne, tak předpokládám, že v Po začínáš s čistým štítem.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 4. 2018 08:06

Už někdo nastudoval, jaké světlé zítřky náš čekají?

Od července se změní obchodní podmínky a sazebník poplatků.
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků