Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Persbrandt 22. 10. 2017 00:14

Diky, tak to by mne nenapadlo platit neco ( nebo vydavat nejake body) za nakup plastu karty, kdyz vetsina bank dava plat. kartu zdarma...
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jiay 22. 10. 2017 04:41

Prepaid kartu nedava zadna banka zdarma, vetsina bank ji vudec nenabizi.
jiay
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TrustNo1 3. 11. 2017 15:34

Jakým způsobem probíhá injednání Cool karty ze světa odměn? A stojí 99 bodů?
TrustNo1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nikko 3. 11. 2017 17:07

TrustNo1 píše:Jakým způsobem probíhá injednání Cool karty ze světa odměn? A stojí 99 bodů?

Přihlásíš se do nového internetového bankovnictví ČSOB nebo ERA/Poštovní spořitelny, v levém menu zvolíš Svět odměn - Katalog odměn - Slevy na bankovní produkty. V seznamu produktů najdeš ČSOB COOL karta, klikneš na tlačítko Detail a na tlačítko Koupit.
COOL karta stojí 99 bodů.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 3. 11. 2017 21:47

a když jsme u toho tak příjde doporučeně a nebo obyčejně do schránky?
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod truct 3. 11. 2017 21:50

Obycejne.
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 25. 11. 2017 11:08

Poštovka potichoučku zvedla konec odstávky z 11:00 na 14:00 - vidím, že se UCB vir šíří.

-- 25. 11. 2017 11:19 --

peter23p píše:a když jsme u toho tak příjde doporučeně a nebo obyčejně do schránky?

A taky si zkontroluj, jestli ti nedošla na nějakou adresu, kde jsi bydlel v minulosti. Mi došla na adresu, kde už cca 15 let nebydlím (a nemám ji v občance, nikde). Účet mám v Poštovce z letoška a objednával jsem ve světě odměn az body.
Jo a obálka byla napsána ručně! Takže to zpracovává asi někdo, kdo mne zná ze střední školy - toliko k procesům. :grr: :grr: :grr:
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 25. 11. 2017 12:03

ČSOB/Poštovní spořitelnu nazývat UCB je trochu silné kafe.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Rad68 26. 11. 2017 07:39

Jak silný kafe to je se uvidí, až se dovaří... Včera večer když jsem se chtěl podívat na investiční portál, tak to nešlo a byla tam furt že do dvou. Dneska ráno to už bylo aktualizovaný že do dnešního poledne, což už je výpadek 25 hodin, tak uvidíme jestli to zas neprotáhnou.
Kdyby aspoň nepsali že to zprovozní NEJPOZDĚJI do 11 hodin - já to předtím naivně zkoušel už kolem 10, když píšou že nejpozději.
Rad68
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Klient ps 26. 11. 2017 08:33

Neděle 8:33 a mně tedy vše funguje.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod pestt 2. 1. 2018 13:01

Da se podat vypoved bezneho uctu pres IB? V obchodnich podminkach to uvadeji jako jednu z moznosti, ale v IB jsem takovou volbu nenasel.
pestt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 2. 1. 2018 18:07

Taky jsem se po tom pídil, pak jsem zkusil ten jejich chat a tam mi potvrdili, že to není možné, takže jsem sesmolil výpověď volnou formou a zítra to pošlu klasickou poštou.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod pestt 2. 1. 2018 18:59

A jde to klasickou postou? Me dnes tvrdili, ze jedine na pobocce, vyjimecne postou, ale pak musi byt uredne overeny podpis, kdyz tam nemaji muj podpisovy vzor. Zakladal jsem totiz ucet na dalku pres internet.
pestt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 2. 1. 2018 19:26

Každej tvrdí něco jiného, tak nevím, mně dnes na chatu napsali toto:

Výpověď můžete podat i volnou formou dopisu, který zašlete na korespondenční adresu banky.
Era, klientské služby
Československá obchodní banka, a.s.,
P. O. BOX 22
502 22, Depo Hradec Králové 70


Pošlu normální dopis a uvidíme.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod pestt 2. 1. 2018 19:32

Jo to take nejdriv tvrdil, ale rikal pritom, ze podpis musi souhlasit s podpisovym vzorem, jenze ja mu rekl, ze zadny podpisovy vzor nemam, ucet jsem zakladal na dalku pres internet. Tak pak tvrdil, ze jedine na pobocce nebo postou s uredne overenym podpisem.
pestt
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků