Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 9. 2018 12:54

Tak stavebko mám plné a hodlám ho ukončit někdy v roce 2021, takže je to na dlouho. Ale ano, úroková sazba (tj. bez podpory) je tam vyšší - 1,0+0,7 %. (Je ovšem také nutno vzít v potaz poplatek za cílovou částku.) Pro moje potřeby je wust nyní nejvhodnější nabídka i v základu - 1,1 %. Odpadá mi šaškování s kartama (AB, EqB). Bez šaškování je nejbližší Sberbank 0,83 %, kde zase nestačí objem. O nějaký ten den horší likviditu přežiju, nějaké prostředky si likvidní nechám. Počítám, že za půl roku se něco objeví. (Mmch, půlroční fix znamená pár dnů úročení 0,7%, pokud se nezvedne základní sazba.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Zedna1 7. 9. 2018 13:38

@drkarel
Ve svem vyctu moznosti jsi opomenul Creditas, ktera nyni nove na sporicim uctu dava 0.8% zcela bez podminek a dokonce bez limitu castky (prebytek na 750 000 dokonce uroci jeste vic 1.1%).
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 9. 2018 14:11

Možná, v hlavě ji mám, ale nebyl to výčet a Creditas je o 0,03 % dále než Sberbank pro statisícové zůstatky, kterými momentálně disponuji - zbytkem umořuji úvěry a obávám se, že až budou splacené, půjdou přebytky do něčeho rizikovějšího a potenciálně výnosnějšího než je spořák.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 14. 9. 2018 10:26

Nějak jsem nepochopil jak to v tom internetovém bankovnictví zafixuju do konce toho února, můžu poprosit o nasměrování?
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 14. 9. 2018 12:32

Přehled účtů spoření - kliknout na konkrétní spořící účet - Nová fixace - zvolit částku a délku fixace (má smysl 3 nebo 6 měsíců), fixaci na 6 měsíců bohužel přetáhneš do poloviny března.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 14. 9. 2018 12:47

jdu na to, díky za tip, dám asi ty 3 měsíce a pak se uvidí :)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 9. 2018 15:21

Uzavíral jste teď někdo nové smlouvy? Oznámení o otevření účtu chodí stále poštou nebo už mailem?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod lubik2 14. 9. 2018 15:34

poštou a trvá to cca týden
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 9. 2018 15:38

Díky.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 14. 9. 2018 16:53

v pátek jsem jim to posílal a včera sem to měl ve schránce
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 9. 2018 13:16

Tušíte někdo, kde je napsán max. možný počet fixací? V OP jsem to nenašel ...
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 18. 9. 2018 14:17

To sem taky nikde nenašel ty fixace, navíc mi dvě platby ze tří (všechny naprosto ve stejném formátu a dvě dokonce z jedné banky) na účet u wunsterot nepřišly a byly vráceny zpět... dnes jsem to zkusil znova, ale netuším proč k tomu došlo
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 9. 2018 15:09

Bezva, mně taky (zatím) nebyly dnešní platby z AirB připsány. Trochu mě děsíš. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 18. 9. 2018 15:11

Tak jsem tam volal, první platba musí být připsaná z registrovaného účtu, pak už se může z jakéhokoliv "dobíjet"... mně právě ty dvě platby předběhly tu z registračního a proto to poslali zpět...

jinak k počtu fixací na infolince říkali že neomezeně
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 9. 2018 16:57

Díky. Do háje, asi to budu mít taky tak, protože část jsem posílal z účtu ženy … teď abych se modlil, aby přišla jako první ta moje. :D

Ovšem v tom dopisu nic takového nepíšou, takže dostanou sprdung. (Ve smlouvě to je, ovšem na tu už jsem zapomněl.)
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků