Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 18. 11. 2015 15:39

Je to slabota, asi zrusim dva sporici ucty A, mam na nich zbytecne blokovan zakladni vklad 200 Kc. Jedine co se mi na WHB libi, ze jde zalozeni i zruseni uctu zaridit pres IB, ze jsou pomalu vsechny sluzby zdarma a ze poplatky nemeni.
strzm.zahalka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod elfin 18. 11. 2015 20:20

Rušit áčko zatím nebudu, možná časem zvýhodní první klienty za "vernost" - bonus by bodnul :)
No a 200 kaček tam klidne muže ješte ležet.
V prosinci se bude asi přehodnocovat úroková politika a u Wurstu je (ne)výhoda flexibilního úroku u základní sazby, takže se aktuálne upraví kdykoliv i při roční fixaci 0,8% u nového účtu.
Kdyz tak zrusit se dá učet vždy bez problému v IB, ale předpokládám zlepšování podminek.
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SocPredator 19. 11. 2015 08:27

strzm.zahalka píše:Je to slabota, asi zrusim dva sporici ucty A, mam na nich zbytecne blokovan zakladni vklad 200 Kc. Jedine co se mi na WHB libi, ze jde zalozeni i zruseni uctu zaridit pres IB, ze jsou pomalu vsechny sluzby zdarma a ze poplatky nemeni.


Jasně, zruš a pošli své stovky pořádně vydělávat na burzu.
Připomněls mi strejce, co u nás nekupoval pivo v basách, protože záloha za basu pro něj byly velký peníze, za který mohl mít další lahváče, tak to kupoval do tašky a ztratil tím vždycky 10 minut
:D
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 19. 11. 2015 08:52

Já mám tři spořící účty A, dva z nich zruším, je zbytečné držet všechny tři.
strzm.zahalka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 22. 12. 2015 13:52

když se dívám na podmínky Wustenrot, tak už je lepší dát to na Spoření do Zuno, kde s účtem Plus je úrok 0,9% připisovaný denně, peníze bez fixací a kdykoliv k výběru. Samozřejmě prvních 300 tisíc na Spoření Plus s 1,5% úrokem, dalším 250% do AIR na Spoření s 1,5%, 100 tisíc na běžný do AIR a 5x za měsíc si jít koupit kartou aspoň rohlíky a ten zbytek na Spoření do Zuna :-)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod ALF6 3. 2. 2016 12:38

taky někomu se nejde přihlasít do IB ?
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 2. 2016 12:52

ALF6:
Před cvíli jsem to zkoušwl a do IB Wüstenrot se normálně bez problémů dostanu.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ALF6 3. 2. 2016 13:11

Když kliknu na jejich web, tak místo Wustu na mě vyskočí: SQL error
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 2. 2016 13:21

Ano, jejích stránky nějak nefungují. Do IB se ale dá bez problémů přihlásit na https://internetbanka.wuestenrot.cz.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ALF6 3. 2. 2016 13:24

super, díky Vlazy ;-)
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohy 4. 5. 2016 19:59

:shock: další snižování 0,4+0,4 %
Bohy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlaju 10. 10. 2016 16:05

Aktuálně 0,2+0,4 za roční fixaci, to už může být milejší ING 0,5 bez fixace.
(ale WR limit 1,5mil, ING jen do 0,4mil.)
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 10. 2016 16:22

Těch 0,2% ale není garantovaných a můžou se v průběhu toho roku kdykoliv změnit, nejpravděpodobněji směrem dolu. ING konto s prozatím 0,5% je v současné době asi opravdu lepší.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Markil 11. 10. 2016 15:32

Jak se to vezme. Podle mě, pokud na peníze 12 měsíců nechceš sahat, je W lepší. Pokud teď dáš peníze do W na 12 měs. máš 0,4 % garantovaných + 0,2 % negarantovaného k tomu, u ING máš negarantované 0,5 %, takže to klidně klesne i pod 0,4 % celkem snadno a rychle. Ano, můžeš pak přejít k W, ale mezitím W může ty 0,4 % bonusu taky snížit pro nové úvazky. Zpětně někomu, kdo už si vklad váže to snížit nemůže... Tj. u W máš teď min. 0,4 % na rok jistých. Ale samozřejmě pokud je pravděpodobné, že na peníze budeš muset během roku sáhnout, tak ING...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 11. 10. 2016 16:24

Při těchto směšných sazbách nemá dle mého názoru cenu su kvůli nějaké desetině procenta blokovat peníze.

Taky jsem dříve WR používal, ale za těchto podmínek už je to dávná minulost. Je dost lepších variant...
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků