Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 4. 2018 10:51

Nóoo ... "žádost" mi tedy úplně nezní jako nabídka. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 4. 2018 11:51

Teda půjčit si prachy a nevědět o tom :-D
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apryl 25. 4. 2018 13:03

:D To asi musela kvuli te lustraci nejakou zadost vyplnit.
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 25. 4. 2018 13:20

vubec by me neprekvapilo, ze na pobocce musi podat fiktivni zadost, aby mohli do registru, maji tam takto silene interni procesy ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod houghs 25. 4. 2018 15:13

Pierre87USA píše:Chtěl bych se zeptat. Založil jsem si uKonto, automaticky mi k němu dali EUR účet.
Teď se ptám. Pokud se svou debetní kartou vyberu z bankomatu řekněme v Německu,
bude se mi ta vybíraná částka automaticky strhávat z EUR účtu. Případně se Vás ptám, zda-li je to výhodné (kurz)?
Díky


Za předpokladu že je EUR účet navázán na kartu a že EUR účet je pro kartové transakce nastaven jako primární, tak všechny transakce které nejsou v CZK se účtují proti EUR účtu. U transakcí v EUR ke konverzi nedochází, u ostatních měn ano, a to kurzem karetní asociace, takže je to velmi výhodné. Pokud EUR účet není nastaven jako primární pro kartové transakce, tak se proti němu účtují jen transakce v EUR a ostatní proti účtu v CZK, tady bohužel podle kurzovního lístku banky, který rozhodně výhodný není, je to ztráta okolo 3%. Výběr z bankomatů je po celém světě bez poplatku (samozřejmě netýká se surcharge poskytovatele bankomatu). Je potřeba si u bankéře zjistit jak je karta napojena na účty. A pamatovat také na to, že za každou změnu připojení k účtům se platí poplatek 100 Kč. Výběry z bankomatů zdarma a kurzem asociace k EUR účtu jsou zvlášť výhodné tam, kde se platí méně běžnou měnou, kterou nelze sehnat anebo nelze najít dobrou směnárnu. Ovšem jakákoliv směnárna bude dražší než výběr z bankomatu, zvlášť pokud se jedná o dvojí směnu, např. CZK-USD a USD-CNY. Výjimkou jsou případy, kdy se musí platit surcharge, tam je nutné vybírat větší částky.
houghs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod apryl 26. 4. 2018 09:00

slavo963 píše:6 mes nesmis byt klient UCB

Tak to slo, i kdyz jsem byl klient jen s kreditkou. ;-)

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil apryl dne 26. 4. 2018 09:06, celkově upraveno 1
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod apryl 26. 4. 2018 09:00

Odmenu jsem uspesne aktivoval i kdyz mi jeste debetku nestacili vydat, tak ted nevim, jestlii to neaktivovali ke kreditce? :hm
Naposledy upravil apryl dne 26. 4. 2018 09:06, celkově upraveno 3
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod apryl 26. 4. 2018 09:00

Takze kdo ma zajem o 1000 Kc za nakup v Albertu, jeste stihnete U-konto zalozit. :-D
Naposledy upravil apryl dne 26. 4. 2018 09:03, celkově upraveno 2
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod apryl 26. 4. 2018 09:00

A zkuste se pri tom zeptat, jestli vam nedaji dalsich 1000 Kc za lustraci v registrech. o<:)
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 26. 4. 2018 11:54

A zaplatit ten nákup můžeš KK a ne debetkou? Jak dlouho musíš mít U-konto a točit tam 12000 Kč/měsíčně, aby bylo zdarma?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 26. 4. 2018 11:57

u konto se musí používat ještě rok - kvůli tomu bonusu 1000 Kč za platby u Alberta.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 26. 4. 2018 20:35

Jak jste dopadli s reklamací za nepřipsání bonusu za platby v CK? Já také nemám bonus v dnešním výpise přiznán.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apryl 26. 4. 2018 21:58

Asi nikdo reklamaci oficialne nepodal. Budes ted podavat?
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 4. 2018 12:44

Zatím ne. Čekám, že někdo podal a dá info. Jinak bych musel čekat 30 dní na odpověď z UCB. Pech je, že ani RVT nejde.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apryl 27. 4. 2018 15:37

Ja to uz resit nebudu, kartu behem par mesicu vypovim. Jen pockam na penize za nakup z Albertu. Nebudu na sebe ted zbytecne upozornovat.
apryl
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků