Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mikka1 3. 11. 2018 23:44

Děkuji. Použiju tedy účet u KB a zadám v něm nějaké trvalé příkazy. Rušit ho nechci, nemám jinou kartu Visa.
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 3. 11. 2018 23:58

Já jsem obětoval účet u mBank, už mi nic nedával. A plnit podmínky pro bezplatnou zlatou debetku s cestovním pojištěním je u UCB snazší než u mBank.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 8. 11. 2018 21:16

V rámci této akce 500+12x100 uvažuju o U kontu PREMIUM. Tuším, že u UCB není vše jednoduché..
Nicméně co všechno má smysl si založit? Tedy jaké "třešničky na dortu" by připadalo v úvahu vyzobávat?
Curve karta promo kód na £5: H65WO
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 8. 11. 2018 22:05

KK Miles&More Gold jinak o jinych třešínkách nevím
Curve oficiální ambasador imaginecurve.com
Curve promo kód: 7BGCX
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 11. 2018 22:17

Při srovnání vlastností U konta a U konta Premium vidím prakticky jako výhody nejspíš jen:

- zásadní je možnost vedení kreditky v ceně konta bez poplatku - docela vhodná je M&M Gold s kurzy asociace a cestovním pojištěním, mílový program je příjemný bonus (banka ovšem vyžaduje odpovídající bonitu, minimální úvěrový rámec, který banka na zlatou kreditku dokáže přidělit je 50 tisíc Kč a není moc vstřícná při schvalování novým zákazníkům)

- "zlatá" debetka - kromě cestovního pojištění (a vyšších transakčních limitů) nemá vůči klasické debetce žádnou další výhodu; pokud si tohle zákazník dokáže zařídit jinde, není příliš důvod si ji speciálně pořizovat (pokud ji zrovna nechce jen proto, že je zlatá)

- ještě má teda U konto Premium výhodu akorát v tom, že u klientů, kteří mermocí trvají na ověřování transakcí SMS kódy neúčtuje balíček SMS klíčů (UCB je snad jediná banka s tímto specifikem) vůči "základní" variantě a současně si nechtějí vypomáhat založením třeba spořicího účtu (a jeho napojením do IB); v případě využití smart klíče to je jedno

Za mě němá U konto Premium bez kreditky žádnou přidanou hodnotu vůči "běžnému" U kontu (i to význam si spíše pořizovat spíše specificky kvůli využití třeba možnosti napojení eurového účtu na debetku, jinak je to docela otrava* - v příštím roce, kdy by měla začít platit regulace SEPA plateb napříč všemi zeměmi EHP už začne mít význam, až nebude třeba řešit, jak eura na účet dostat)... Pokud jde jen o shrábnutí bonusu, tak má smysl si jen nastavit trvalý příkaz a víc to neřešit, za rok si to jen zajít třeba zrušit.

* banka je příliš technologicky zastaralá, žádné platby D+0, nabízené spořicí účty jsou prakticky bez úroku - prakticky banka není použitelná ani na platby ani na spoření :-); donedávna i splátka kreditky probíhala v režimu D+1, subjektivně pak internetové bankovnictví nesrozumitelné a pomalé, smartbanking taky není o moc lepší
fremantle
Diskutér

Předchozí stránka

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: HNF-01, Tony321 a 17 návštevníků