Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod treborit 24. 8. 2018 20:16

jde mi jak se zauctuje CZK do EUR.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 24. 8. 2018 20:18

Od toho bych nic dobrého nečekal.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 24. 8. 2018 20:22

hledam prave nejakou moznost vyberu korun z EUR uctu kurzem asociace ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 25. 8. 2018 08:29

Prohnal bych to např. přes Roklen, mají účet u UCB...
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 8. 2018 10:12

Odchozí platba v EUR v rámci banky (i SEPA platba do slovenské pobočky) u UCB je zpoplatněna 30 Kč, to se vyplatí spíš si v eurozóně vybrat z bankomatu a směnu pořešit jinak. Alternativně si rovnou debetkou přidat eura do Revolutu a směnu vyřešit tam. Další možností je pak ještě Curve.

Taky není povinnost mít tu debetku napojenou i na korunový účet, při "rozvázaní" by všechny transakce měly probíhat na eurový účet, ale při tomto řešení je lepší si to samé zařídit rovnou v u banky v eurozóně kvůli nákladům za SEPA platby (ten eurový účet u UCB už sám nevyužívám, mělo to smysl v době, kdy ta zlatá debetka byla mou jedinou kartou s cestovním pojištěním, nyní tahám do zálohy Visu Infinite s vyššími limity cestovního pojištění, kterou ale zase běžně kvůli nevýhodným kurzům nevyužiji a MasterCard s kurzy asociace s bezplatnými výběry od banky v eurozóně)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 8. 2018 13:49

Prologer píše:Zkoušel někdo v poslední době zaplatit kreditkou UC na poště?
Všude jinde mi ji to bere, ale na poště "zamítnuto bankou", a to se jednalo o platbu asi 160Kč.


Já dnes kupoval obálky na poště kartou KK AXA Club a prošlo mi to napřímo.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 30. 8. 2018 12:02

Prevod EUR Unicredit SK --> CZ trva stejne pomalu jako bezna SEPA?
treborit
Diskutér


Odeslat příspěvekod filas81 29. 9. 2018 19:03

koukal jsem na jejich web a tam žádné info zatím nejsou. Už zrušili jejich zpoplatněné potvrzovací smsky?
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 29. 9. 2018 19:05

Které SMSky jsou konkr. zpoplatněny? "Jen" potvrzení platby, nebo úplně všechny (včetně přihlášení)?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 9. 2018 20:00

Žiji v domnění, že jsou placené jen potvrzovací a informační. Přihlašovací ne.
Mám SMS zdarma, neboť jsem si ponechal převedený účet z AXA, kde byly a jsou SMS zdarma. Tato vlastnost se přenáší i do dalších účtů v UCB.
Někdo zde dříve psal, že se mu podařilo vydržkovat všechny SMS zdarma u U-konta i bez AXA účtu.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 9. 2018 20:40

u U-konta Premium jsou autorizační i SMS zdarma.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 1. 10. 2018 11:02

už je to i na jejich webu, podmínky zde, vypadá to použitelně https://www.unicreditbank.cz/content/da ... pane-2.pdf
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 1. 10. 2018 12:27

Představa podnikatelskýho účtu s nastavenými trvalými platbami mi přijde vzhledem k jejich fungování v uplynulém roce dost úsměvná.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 1. 10. 2018 12:47

Tak teď otázka kde založit účet který si pak nechat od nich zrušit. A druhá otázka jde o převod účtu taky požádat elektronicky a nebo se musí osobně?

Jo a ještě jestli u nich prochází když si těch 12tisKč budu přeposílat z jiného svého účtu?
peter23p
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků