Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod milanBrno 6. 4. 2018 12:14

Takze kreditka neni smluvni vztah...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torns 6. 4. 2018 13:38

Pro účely smlouvy o kreditní kartě se za účet považuje rovněž kartový účet, ke kterému je přiřazen úvěrový limit, který klient čerpá na základě smlouvy o vydání kreditní karty.

https://www.unicreditbank.cz/content/da ... _karet.pdf
Torns
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 6. 4. 2018 18:54

Takže Zdeněček utře a nebude mít tisícovku. :-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 4. 2018 18:56

Zdeněček vyreklamuje. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 4. 2018 22:50

Který den v měsíci teď standardně posílají bonus u KK Axa Club z UCB do AXA?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apryl 14. 4. 2018 07:10

Naposledy mam v IB AXA zaznamenan nakup 21.2.2018.

Reklamovali jste nepřipsání bonusů za platby kreditkou? Mají v reklamačním řádu promlčecí lhůtu 30 dnů od obdržení výpisu.
https://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni/dulezite_dokumenty.html
3.2 Nesprávnosti údajů týkajících se platebních transakcí je Klient povinen reklamovat bez zbytečného odkladu. Pokud Klient neuplatnil reklamaci do 30 dnů od obdržení výpisu z účtu nebo od okamžiku, kdy je příslušná transakce zobrazena v aplikaci přímého bankovnictví, aniž by mu v tom bránily objektivní nepřekonatelné překážky, platí, že reklamaci neuplatnil bez zbytečného odkladu a jeho nároky pak zanikají.
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 14. 4. 2018 13:04

Já to v minulém období podělal, platby CK mi spadly až do současného. Pokud za ně nedají bonusy, tak reklamuji. Žádné výluky v podmínkách jako RB nebo mBank nemají.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 4. 2018 14:15

Já za březnové platby bonusy dostal, za dubnové uvidím, reklamovat budu určitě.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 4. 2018 21:34

Reklamuji neukončenou Axa KK. Výpověď podána 28.2. a 6.4. se mi ještě naúčtovalo cestovko. Možná bych kromě reklamace mohl navíc podat ještě žádost o potvrzení ukončení smluvního vztahu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 14. 4. 2018 22:48

Ja uz nedostal bonusy z CK ani za brezen.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 14. 4. 2018 23:10

:-)
drkarel píše:Já za březnové platby bonusy dostal, za dubnové uvidím, reklamovat budu určitě.


Ty už máš bonus za platby v 03/2018 v AXE?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 14. 4. 2018 23:18

Zrejme myslí bonus uvedeny na vypisu kreditky
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 4. 2018 06:35

Přesně tak jsem to myslel.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fanosch 16. 4. 2018 12:35

Zakládal jsem zrovna Ukonto premium a když jsem se ptal na KK Miles & More gold, která by k tomu měla být zdarma, dostal jsem formulář na potvrzení ze závislé činnosti, což dává celkem smysl. Jen prý tam musí být průměr čisté mzdy za poslední rok nad 50k, aby mohli tu Gold vystavit. Pokud to bude nižší, vystaví tu standart. Nenašel jsem to nikde v podmínkách, že by to bylo takhle omezeno...

Máte někdo skušenost s takovo podmínku případně nabízí tu kk po nějaké době plnění podmínek účtu automaticky jako předschválelnou (obdobně jako třeba ČSOB) bez nutnosti dokládat jim příjmy?
fanosch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Prologer 16. 4. 2018 13:30

Podle mě to spletli s tím, že na MM Gold musíš mít limit alespoň 50.000Kč. Pokud tě schválí na méně, tak dostaneš Standard.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků