Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 1. 2018 08:52

Budu kartu rušit pro nesouhlas s novými podmínkami, přichází to celkem vhod. To zase bude komedie, až to nebudou umět zrušit s okamžitým účinkem :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 3. 1. 2018 12:32

wit.cz - tak teď jsem trochu zmaten, jakýma novýma podmínkama? Dík
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 1. 2018 12:50

Kvůli těm 0,5% při konverzi měn u KK, co dávají do novýho sazebníku. Přišlo mi to na přelomu roku dopisem.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 3. 1. 2018 12:57

Na reklamaci, že mi nepřipsali bonus 1 % na https://u-setrete.cz/ za platby v 12/2017 mi odpověděli, že ho dostanu 15.1.2018..... stejně tomu nevěřím.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrustNo1 3. 1. 2018 13:29

čulibrk píše:Na reklamaci, že mi nepřipsali bonus 1 % na https://u-setrete.cz/ za platby v 12/2017 mi odpověděli, že ho dostanu 15.1.2018..... stejně tomu nevěřím.


A vidíš ho v odměnách k vyplacení v aplikaci U-Šetřete?
TrustNo1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 3. 1. 2018 13:32

Nevidím tam nic ani kartu. :-(
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 3. 1. 2018 16:54

wit.cz: jo díky, dopisem mi to nepřišlo, ale v IB to vidím - kvůli tomu vypovídat nebudu, měl jsem strach z něčeho horšího ;-)
čulibrk: mám na 100% stejný průběh
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 5. 1. 2018 08:09

Vaše starosti bych bral.Já i žena čekáme 6 týdnů na potvrzení registrace na ušetřete:-)
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 5. 1. 2018 10:52

V podminkach je jasne uvedeno, ze odmena se vyplati nejpozdeji do 15 dnu od konce akce.
No a to stale jeste neni...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 5. 1. 2018 13:32

tramin píše:Vaše starosti bych bral.Já i žena čekáme 6 týdnů na potvrzení registrace na ušetřete:-)


Já žádný potvrzení nedostal, karta nebyla vidět, ale slevy se počítaly.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 8. 1. 2018 16:42

wit.cz píše:Kvůli těm 0,5% při konverzi měn u KK, co dávají do novýho sazebníku. Přišlo mi to na přelomu roku dopisem.


4. Kreditní karty Převodní poplatek za konverzi měn – 0,5 % z částky

13.3 Kreditní karty Převodní poplatek za konverzi měn – 0,5 % z částky1)
1)Týká se pouze platební karty Visa Electron AXA s úvěrovým limitem.
Mají to lišácky napsané :-D
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod philmencz 8. 1. 2018 19:07

Už máte ve svém IB vygenrován výpis ke kreditní kartě? Myslím ty, které mají být generovány k 5.dni v měsíci. Na infolajnu se nejde opět dovolat a na pobočce dnes nešel v poledne systém :-) Navíc mají další problém, nově vydané karty mají chybu a neumí bezkontaktní platbu a ani není vidět v IB :-)))))))))))))))))))))
philmencz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eL Ká 8. 1. 2018 19:13

Mně nic nepřišlo. Znamená to, že M&M kreditky se to netýká?
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 8. 1. 2018 19:38

philmencz píše:Navíc mají další problém, nově vydané karty mají chybu a neumí bezkontaktní platbu a ani není vidět v IB.

Je ten problém s nefunkčními bezkontaktními platbami u nově vydaných karet rozšířený? Slyšel jsem
o tom, ale nevěděl jsem, že je to ve větším rozsahu.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 8. 1. 2018 20:09

Taky tam žádný výpis není, dříve býval většinou kolem 5-tého. Představte si, že by banky fungovaly tak jak mají. To bychom to tady mohli zabalit .... :-D
Vasek06
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků