Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evelista 5. 5. 2019 15:34

jako diky za názor, ja uz od prvního low castu z r 08 jsem zvyklej na D+0 (cas me je jedno) a pokud nespusti okamzity platby, tak ani ten bonus me nepresvedci.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 5. 2019 15:38

Pro ten bonus 12x100Kč lze skutečně U-konto založit online? Když jsem před půl rokem zakládal já, muselo to být vše na pobočce. Ale žádná hrůza, trvalo to vše cca 20 minut. Jinak pro těch 500 Kč není třeba na formuláři Žádost o změnu banky žádat o zrušení převáděného účtu jiné banky, to podmínka nebyla, stačilo požádat o převedení trvalých plateb a inkas na to U-konto (účet jiné banky tedy může zůstat aktivní a není proto třeba žádný obětovat, jen na něm mít aspoň jednu trvalou platbu či svolení k inkasu, aby bylo co převést).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 5. 5. 2019 17:02

Ano, Ukonto už jde založit online, vyzkoušeno.
Jen mají zmatečně vyvedeno focení dokladů, jednou se fotka uloží správně jak byla nafocena, podruhé pootočená o 90', potřetí o 180', ale nakonec to naštěstí nevadí a údaje se přečtou správně.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 5. 2019 19:00

evelista píše:
minarjo píše:Moc fantazie v UCB tedy nemají :), v podstatě opakují navlas stejně akci, kterou měli na podzim minulého roku-to jsem využil já a od prosince mi těch 100 Kč poctivě kolem 10. v měsíci posílají.


Napis par slov jak se ta banka pouziva z vlastni zkusenosti, dik.


V této bance mě zatím drží jen U-šeřete, jinak ji nepoužívám. Je otázkou, jestli se vyplatí těch pár stovek ročně z U-šetřete s kontrolou, jestli na účet dorazilo 12 k a pak odcestovalo jinam k vůli nulovému poplatku za vedení.
U-konto s DK jsou jsem zakládal v době, kdy jiné banky nenabízely DK s výběry zdarma ve všech bankomatech včetně světových (kurz ale hrozný). SMS mám zdarma, jelikož jsem měl v bance Multikonto převedené z nějaké pojišťovny či co to bylo. Přesto jsem již několikrát házel korunou, jestli s UCB zcela neskoncovat, snad bych se výhledově nespálil, jako s lednovým zrušením ING. :-)
PS: D+1 má mimo UCB snad jen WR.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 5. 5. 2019 21:38

Multikonto je z AXA, a je celkově bezúdržbové, končí mi u nich KK AGIP, kterou převádějí na VISU
D+1 má i ING konto snad jen do 16 hod, a D+0 jako má mBank nebo RB tzn. do 8 ráno je defacto taky D+1
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 5. 5. 2019 22:12

ING je D+0!
To druhy je uz na tobe jak to beres.
Ja to beru tak, ze posilam do 8, v 9:30 jim to banka pripise, oni maj spoustu casu zasilku zabalit a do 15:00 hodin na kuryra. Proste takova self pojistka ze jsi udelal pro to max aby jsi vec dostal co nejdrive.
Nerikam ze nekdy musim davat budika.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 5. 5. 2019 23:04

tak to je nějaká novinka
já to beru tak, že do 8 spím, ikdyby ne tak do té doby stejně nemám víc informací pro platby než večer předtím, max kvůli úrokům a e-shopy platím kartou, takže použitelné D+0 je alespoň 10:30, ideálně 13:40 jako to má ČS, kdyby to tak měla každá banka nebyl by takový tlak na okamžité platby. V US trvá wiretransfer až týden a ještě není jisté zda dojde :D
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vklatil 7. 5. 2019 16:10

PatrikChrz píše:Tak moji stížnost banka zamítla. Ale já se nevzdám!
https://www.facebook.com/patrik.chrz/po ... 9742521389

Tak to já byl úspěšnější:-)
Taky mi bonus nevyplatili, po dotazu kdy tak učiní mi cca za 14 dní napsali, že všem, kteří splnili podmínky akce byl bonus již vyplacen a pokud jsem ho neobdržel podmínky jsem nesplnil. Tak jsem odepsal, že podmínky jsem splnil, poslal naskenovanou nabídku úvěru a bez reakce. Tak jsem zahájil řízení u Finančního arbitra a dnes mi připsali 1 000Kč na účet.
vklatil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nobo.dy 7. 5. 2019 16:14

Ja mam podanou reklamaci, ale lhuta 30 dnu jeste neubehla.
nobo.dy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 5. 2019 16:49

Koukám na účet a taky mi tam přistála tisícovka (s dnešním datem)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 7. 5. 2019 21:45

Me dnes skoncila 30denni lhuta reklamace. Napsali emailem info, ze se omlouvaji a ze mi daji co nejdrive vedet. Lehkou formou jsem odpovedel, ze se na rozreseni reklamace tesim a pripadne mam veskerou dokumentaci k dolozeni, tak uvidime, co vyresi..
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 7. 5. 2019 21:52

Ajéje...aktualizují net bankovnictví...aby to potom zase měsíce nefungovalo...bobonek je už to že bez upozornění nefunguje ani smart banka a tváří se to že zadáváte špatný pin
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod nobo.dy 8. 5. 2019 05:54

Je tam neco noveho?
nobo.dy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 8. 5. 2019 07:07

Když to tady čtu, tak přemýšlím jestli mi u-konto za 500 + 700 za pouzivani, za to rozcilovaní se s UCB vůbec stojí.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 5. 2019 09:54

Jen 500+700? Na podzim ta akce odměňování za používání byla na 12 měsíců, tedy odměna 500 převod příkazů z jiné banky +12x100 Kč za používání, tedy celkem 1700 Kč.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků