Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 5. 4. 2018 11:00

je to podle útraty, je to tam uvedeno od 500 a od 1000
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apryl 5. 4. 2018 11:08

A kdyz tam ma tohle?
milanBrno píše:Tak ja tam vidim 2 odmeny na Albert (staci zvolit kategorii Potraviny a napoje):

1) pri utrate nad 500kc dostanete 30kc (do 30.4.)
2) pri utrate nad 500kc dostanete 5% a pri utrate nad 1000kc je to 10% (do 25.5.)

Teoreticky by melo jit cerpat oboje soucasne...
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Heavy71 5. 4. 2018 13:42

Tak mi v U-šetřete někam zmizela ta nabídka 5 nebo 10%, zůstala jen těch 30Kč za nákup nad 500Kč. Ráno tam byly ještě obě dvě, jak jste na tom ostatní?
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 5. 4. 2018 14:23

Tak mně už zbyla jenom ta na 5%, 10% zmizlo.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarKom 5. 4. 2018 14:26

To je dobrej guláš, já tam zase vidím jen nabídku 3% a 5%. Zítra se schválně podívám, jak to má partnerka.
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 5. 4. 2018 15:06

Podle mě mají několik úrovní přes různé segmenty a podělalo se jim to.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 5. 4. 2018 15:08

MARKETINGOVÁ KAMPAŇ U KONTO S ALBERTEM
https://www.unicreditbank.cz/content/da ... CZ_V02.pdf
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 5. 4. 2018 15:40

Jak jsem psal, ze nemel zadnou nabidku od Alberta, rano jsem tam mel 5% nad 500kc a 10% nad 1000kc jako jednu nabidku, tzn po aktivaci plati soucasne
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod hannys85 5. 4. 2018 18:49

Tak jsem si nakonec účet založil a dnes jsem se zaregistroval do programu ušetřete. Nepříjemně mě překvapilo, že většina slev není navázána jen na platbu kartou od Unicreditbank, ale je zapotřebí přejít pro uplatnění slevy přes jejich odkaz do daného obchodu. Tzn. slevy fungují na stejném principu jako cashbackové programy (tipli,plná peněženka apod.). Tzn. mnou zamyšlená "strategie" nákupu přes cashbackovou stránku (1 vratka na cashbackový portál) a poté zaplacení kartou od Unicredit (2 vratka na ušetřete) jde tedy k ledu....Navíc většina těchto slev je zde méně výhodná než třeba na tipli. Tzn. ten program se hodí opravdu jen pro tu akci do Albertu a vyjímečně na pár nabídek, které se dají uplatnit i v pobočkách obchodů. Jinak už po přihlášení vidím v programu bonus v podobě 1 000 Kč za založení účtu do Albertu. Jiná nabídka do Albertu zde již není, tzn. již není možnost využít nabídek, které zde mají uživatelé, kteří mají tento program již aktivován...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tramin 6. 4. 2018 07:18

Jde někomu vygenerovat výpis z KK?Mě pořád ne...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pino 6. 4. 2018 10:28

Na infolince dnes potvrdili (po dlouhem odmlceni a rozhovoru s vedoucim), ze pripisovani bodu na KK AXA bylo omezeno pro ty, kteri je pry zneuzivali pro predplacene karty. Pri dotazu, kde to najdu v podminkach na webu, abych si to omezeni mohl precist, mi jiz bylo odpovezeno, ze mi bude v nejblizsi dobe zavolano a odkaz poskytnut. Nekdo nejaky odkaz, ktery by toto omezeni resil asi nemate ? Na webu AXA jsem dohledal posledni zmenu od 1.3.2017
pino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod apryl 6. 4. 2018 10:56

Takze game over. Kdyz vypovim kreditku, tak bych mohl mozna jeste stihnout splnit podminky pro tu akci 1000 Kc za nakupy Albert?
:hm
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 6. 4. 2018 11:17

6 mes nesmis byt klient UCB
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 4. 2018 11:24

pino: V podmínkách jsem nic nenašel (a podle mne tam nic mít nebudou), dohledal jsem podmínky se stejným datem.

Pokud je konec, pak mi to jen ulehčí práci. :)

-- 6. 4. 2018 12:46 --

Počítám, že to budou chtít napasovat na: "9. Nárok na připsání bodů nevzniká v případě transakcí, kdy byla Karta zneužita, odcizena nebo padělána."
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod apryl 6. 4. 2018 11:52

slavo963 píše:6 mes nesmis byt klient UCB


Ne ne, staci byvaly klient, ktery nemel v poslednich 6 mesicich u UCB ucet. A ten jsem nemel nikdy.
Účastník Kampaně, Kampaňový klient – fyzická osoba starší 18 let, která si během trvání kampaně u Banky otevře Konto. Kampaňový klient je výhradně nový klient, který neměl v minulosti s Bankou žádný smluvní vztah, nebo bývalý klient, který v uplynulých 6 kalendářních měsících nebyl majitelem žádného účtu u UniCredit Bank.
apryl
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků