Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tramin 2. 12. 2017 17:48

Já to dnes udělal už potřetí...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 3. 12. 2017 02:54

Mně po registraci na https://u-setrete.cz/ přišel email do minuty.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 3. 12. 2017 08:10

No to mě taky,ale bylo v něm napsáno,že přihlašovací údaje přijdou do 5 dnů.A to už se nekoná.Fakt tomu nerozumím.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 12. 2017 10:06

Jj, co si pamatuji, taky jsem tu žádost netrpělivě naklikal několikrát ... trvalo jim to několik dnů.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tramin 3. 12. 2017 10:51

Mě už dohromady 3 týdny.Hlavně že je velká sláva s 1% slevou.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod VVNP 3. 12. 2017 11:11

Nevíte někdo, jak tvrdě pracují na odstranění špatně zaúčtovaných cizoměnových transakcí? Infolinku nikdo nezvedá, tři týdny se mi nikdo neozval na reklamaci, stále se mi kurz špatně účtuje. Prémiové služby jak ze žurnálu.:/
VVNP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 3. 12. 2017 12:12

Mě když volali,že o problému ví,tak zároveň mi bylo řečeno,že absolutně netuší,kdy to bude opraveno.Co takhle postrašit úrokem z prodlení?
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 3. 12. 2017 12:36

Dneska mě UCB zase překvapila. Převod z účtu na účet je označený jako výběr z bankomatu (ale i s účty příjemce a odesílatele). Mám takový dojem, že tam funguje IB na principu pokus-omyl.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Delitzsch 3. 12. 2017 14:58

Vypadá to, že se UCB transformuje z banky v loterijní společnost, zadané pokyny mají náhodné výstupy - úspěch vyžaduje štěstí. V další fázi se možná z bankomatů stanou výherní automaty... :D
Když jsem minulý týden volal na linku a zmínil se o bankovním systému, operátor se rozesmál. Už jim asi nic jiného nezbývá, než se smát.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 3. 12. 2017 20:03

Četl jsem nedávno někde na webu rozhovor s nějakým IT,co pracuje pro banky,že ty se mermomocí již několik let brání přechodu na novější softwarové řešení a že v nejbližších letech se nevyhnou kolapsu těchto zastaralých systémů.No a první vlaštovka je tady.Teď jen otázka,jestli jim zkolaboval ten starý soft,nebo ten nový,protože na něho přestoupili pozdě a kdo další bude následovat...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 3. 12. 2017 20:20

Tohle spíš vypadá, že zkolaboval ten nový. A ne kvůli pozdnímu přechodu, ale kvůli kvalitě jeho provedení. Ono ve spoustě starších programů je míň chyb než v těch novějších.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod zivan 5. 12. 2017 12:27

Tak samozrejme, v tom starem systemu se ty chyby leta opravovaly. V novem je jich jako maku a je potreba pockat par let, az se to zase vsechno poopravi :D
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 5. 12. 2017 14:31

Používá někdo ke splácení KK povolení k inkasu?Jde mi o to,že mě splátka vychází na 19. a potřebuji vědět,jestli stačí nastavit na 18. a nestarat se o to,jestli to vychází občas na víkend,nebo ne.U většiny bank,co jsem četl na diskuzích,se termín bez sankcí automaticky posune na nejbližší prac.den.Netuším ale,jestli to tak funguje i u extra special UCB banky.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod phuong 5. 12. 2017 14:48

Jak nastavit inkaso na osmnacteho? Veritel si sam zvoli datum, kdy z tveho uctu splatku inkasuje. Ty jako dluznik ten datum nijak ovlivnit nemuzes.
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 5. 12. 2017 15:12

To nemusím zadat datum 1.splátky?Na infolince říkali něco jiného.Takže vy co máte souhlas s inkasem žádné datum neuvádíte?A navíc,snad jsem to já,který si nastaví termín splátky už jen z toho důvodu,abych využil co nejdelší bezúročné období,nebo ne?Proč by to za mě měla rozhodovat banka.

-- 5. 12. 2017 15:18 --
tramin
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků