Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 10. 2. 2018 09:48

Není to OK, ale je to standardní. Napiš jim.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 10. 2. 2018 23:10

Je možné získat jak tady někdo psal k U kontu přihlašovací sms zdarma přes bankéře aniž by zařizoval U konto Plus nebo spořicí účet Prima?
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod stillmann 11. 2. 2018 10:48

U nové karty nefunguje bezkontakt,dají to do pořádku vzdáleně,nebo musí přijít výměna? děkuji
stillmann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Delitzsch 11. 2. 2018 11:01

Takový problém mělo více lidí. Vada plastu, musí se převydat. Už by to mělo být vyřešeno. Je třeba jít na pobočku, tam zažádat o převydání. Ohlídat si, že bude zdarma (rozhoduje o tom poradce). Reklamační řízení nemá smysl, po měsíci vede na pobočku.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Neuromancer 14. 2. 2018 19:59

Zkoušeli jste od Unicreditu vyrazit nějakou kompenzaci za několik měsíců chybně účtované kurzy? Mám na mysli vedení karty zdarma apod... Já jsem podobný požadavek psal do reklamace špatných kurzů, ale přešli to s ledovým klidem, pouze teď napsali, že kurzový rozdíl vrací a pohoda jazz, jako by se celý podzim nic špatného nedělo.
Neuromancer
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 14. 2. 2018 21:39

ne a to meli tech prusvihu vic, nejdriv prisli s nejakym trapnym pojistenim karty a maximum bylo pul roku vedeni M&M Gold
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarKom 14. 2. 2018 21:49

Také jsem při reklamaci žádal nějakou kompenzaci, přišla jen omluva a byl myslím odpuštěn jeden měsíční poplatek za KK, což mi přijde málo, když problém trval cca 3-4 měsíce.
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vasek06 15. 2. 2018 19:29

Dnes v poště překvapení ... výpověď jedné KK ze strany banky .... bez udání důvodu ...
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lodgy 15. 2. 2018 19:47

Ktere?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 15. 2. 2018 19:49

Že by převzali metody Erste Premier?Mě zase napsali v reakci na reklamaci nepřipisování mil,že se zvedla lhůta pro vyřízení u KK va 45 dnů.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vasek06 15. 2. 2018 19:55

Byla to karta, kterou jsem vlastnil min. cca 10 let. Je pravda, že v poslední době byla hodně využita. Ale na to mají právo, nedá se nic dělat. Jenom takový můj postřeh ... když rýžují banky, tak je to OK, ale pokud jim to překazí někteří svými eko znalostmi, tak to už v pořádku není ...
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 15. 2. 2018 20:41

Protáčení v cestovce?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 15. 2. 2018 21:30

Byla to KK AXA Club? Jak ti doručili výpověď?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasek06 15. 2. 2018 21:34

Jo. Klasický dopis s výp. lhůtou.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lodgy 16. 2. 2018 05:36

Budes rusit investovani do AXA fondu? Nebo si to nechas?
Lodgy
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků