J&T banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Fairview 21. 2. 2017 16:30

Ano přidává do diskuze a nemá slušnost napsat nemám zájem sorry. Jeho odpověď bez oslovení a podepsání. Cenu jsem nabízel s jeho nabídkou. Tak nevím. Michal
Fairview
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom brava 23. 2. 2017 00:43

Magnus body prodány.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 23. 2. 2017 18:45

tom brava píše:
TnT2 píše:Přišla někomu z vás od J&T nabídka na investici do fondu J&T Money do konce března bez vstupního poplatku?


To chodí meilem? Stávajícím investorům, co již mají podíly ve fondech JT, nebo jen kliošům JT, kteří dosud neinvestovali?


Tak dneska večerní poštou (nefrankováno, asi kurýr?) jsem obdržel nabídku dopisem GŘ JT banky na investici do PFJT Money bez vst. popl. s přibalenou hořkou čoko :shock:
PS mám běž.TV ještě rok do spl. a něco málo už mám cca rok i v tom PF
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod qsubt 27. 2. 2017 17:37

mne dneska taky, - obalka, cokolada, dopis, a do konce brezna muzu prihodit do JT MONEY CZK bez vstupniho poplatku.

JT MONEY CZK jsem mel, zhodnoceni za 2016 bylo i se vstupnim poplatkem 4,87% - vstupni poplatek jsem mel 0.79% cisteho 4.08%
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 28. 2. 2017 00:56

Pozor, loni (k 31. 12. 2015) měl výnos do splatnosti 4,78%, teď 3,41%, a teď má delší duraci a už je asi opravdu výhled na růst tržních sazeb = pokles cen dluhopisů. Podobný zisk fondu jako loni je nepravděpodobný. (Ale teda pořád lepší než spořicí účty, pokud žádný emitent nezkrachuje.)
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod DoubleSix 28. 2. 2017 10:23

Já pro změnu dostal nabídku úrokového zvýhodnění ve výši 0,2%, pokud si u nich obnovím termínovaný vklad, který mi právě končí.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ducha 28. 2. 2017 11:47

Včera jsem měl telefonickou nabídku na převedení termíňáku končícího 2018 (bez sankcí) na fond jt money.
ducha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomason87 28. 2. 2017 12:47

začíná to trochu *****ět :)
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod brouter 4. 3. 2017 07:28

Nemá někdo na prodej Magnus body ?? Napište prosím množství a cenu na mail karban.karel@seznam.cz. Díky za nabídky.
brouter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jirkau 8. 3. 2017 14:54

mam u J&T fond Money a jeden terminak Clear Deal do konce roku 2017 a taky mi volali, ze klidne terminak zrusi drive pokud dam penize do Money fondu. Dost agresivni pristup
jirkau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod x655 8. 3. 2017 19:59

Právě jsem v momentě, kdy jsem měl obnovovat cleardeal. Zároveň jsem chtěl využít magnus body. Hoši z J&T mě ale nepotěšili, prý k 31.12.2016 "něco" rušili a neaktivované body jsou snulované (moc jsem nerozuměl tomu dělení, proč to tak mají, už jsem to pochopil). Paráda, prý posílali mail v listopadu, ten mi prostě nepřišel, takže mám prý smůlu a šmitec. Čekal bych nějakou vstřícnost, nemám u nich 5 Kč, žádná se však nekonala. Dnes mě ze židle zvedl dopis, který mi od nich přišel poštou (od paní Aleny - ředitelky obchodní divize) na téma "třetí vítezství fondu J&T Money". Takže reklamu mi poštou pošlou, ale abych se dozvěděl, že projedu řádově stovky éček, tak to se nedozvím. :-\ Tleskám. A co se nedozvím příště? :hm Takže pozor na magnus blbinu...
¨¨¨¨{Vodkafone, Oshit, Tea-Mobile} CZ ¨¨¨¨ :::: x655 ××> made by Divadroid
x655
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarKom 9. 3. 2017 18:14

Neprodává někdo body?
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MarekVach 1. 4. 2017 17:07

Koupím Magnus body. Nabídky zasílejte buď do soukromých zpráv anebo na email: marek.vach@seznam.cz
MarekVach
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 2. 4. 2017 17:36

x655 píše:Právě jsem v momentě, kdy jsem měl obnovovat cleardeal. Zároveň jsem chtěl využít magnus body. Hoši z J&T mě ale nepotěšili, prý k 31.12.2016 "něco" rušili a neaktivované body jsou snulované (moc jsem nerozuměl tomu dělení, proč to tak mají, už jsem to pochopil). Paráda, prý posílali mail v listopadu, ten mi prostě nepřišel, takže mám prý smůlu a šmitec. Čekal bych nějakou vstřícnost, nemám u nich 5 Kč, žádná se však nekonala. Dnes mě ze židle zvedl dopis, který mi od nich přišel poštou (od paní Aleny - ředitelky obchodní divize) na téma "třetí vítezství fondu J&T Money". Takže reklamu mi poštou pošlou, ale abych se dozvěděl, že projedu řádově stovky éček, tak to se nedozvím. :-\ Tleskám. A co se nedozvím příště? :hm Takže pozor na magnus blbinu...


Tak to jsi mne nepotesil, roky jsem se tam nehlasil, nekomu prisla takovahle informace?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 2. 4. 2017 20:36

Přišla.
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků