J&T banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod protektor1 9. 1. 2018 16:47

Dejte pak vědět jak jste uspěl s žádostí o +0,4%
protektor1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 9. 1. 2018 16:48

Nikde jinde lepší úročení nenajdete, tak nechápu ten nářek tady. J&T ví, že víc žádná banka nedá, tak proč by dávala vyšší. No a ostatní banky se nikam nahoru s úrokama vkladů klidně 2 nepohnou. Peněz mají mají víc než dost a další nepotřebují.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 9. 1. 2018 17:41

OT: ségře teď došlo z wurstu....akční nabídka TV 1,1% na 6R :shock: mimoni :pozor
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 9. 1. 2018 18:29

Nejsem tak bohatej, abych šmejdům z JT dával míče na 2R za 1,7%, když mám SÚ za krásných 1%...ještě se budou ty kafky co jim tam šoupnou míče na 2R a více, za rok divit a bědovat nad výšší úroků...

Jinak dál žijte v iluzi ve světlé zítřky a maličkou krizi a udržitelnost zadlužení a bájného růstu HDP..."věřím jen těm statistikám, které si sám zfalšuji"
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 9. 1. 2018 22:50

Nabidku vyhodnejsiho uroceni (1,7 na 2 roky) jsem prave ted dostal emailem, takze nic nestopli.
Jen to asi neni pro kazdeho...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 13. 1. 2018 11:51

Koukám správně ?? koukám, koukám, že ti šmejdi, už nedávaj ani Magnus body za nové termínované vklady, jak tomu bylo zvykem před cca 3-4 roky....tak to se fakt vyplatí ten jejich 2R úrok 1,445 % v čistém...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ski1961 13. 1. 2018 12:08

@neosobně
tak magnus body už nejsou na termíňáky dlouho, mám pocit, že už asi 2 roky minimálně..dávají je jen při investování..
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rad68 14. 1. 2018 10:07

Já zakládal dvouleté termíňák asi před rokem a půl (přelom května/června) a body jsem ještě dostal, takže to asi zkróhli až pak.
Rad68
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ski1961 14. 1. 2018 10:53

@Rad68
no nevím tedy, ale já zakládal současný dvouletý termíňák v únoru 2016 a už jsem body nedostal..
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chjoo 14. 1. 2018 14:57

chjoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ski1961 14. 1. 2018 15:38

tak se omlouvám za mistifikaci, hned jsem se šel podívat do účtu a samozřejmě, že jsem je dostal..nějak jsem měl v hlavě zakodováno, že ne :-)
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tom brava 16. 1. 2018 18:09

Už je to "pár" let, co jsem si zakládal TV, myslím ještě postaru zasláním na sběrný účet...teďka poprvé to bude prostředníctvím IB z bú u JT, takže si dělám jasno v aktuálních podmínkách "okolo":
1) Chci se zeptat, sml. dokumentace k TV bude vygenerována během uzavírání TV, nebo to běží jen na základě rámcovky cleardeal bez extra sml.k TV?
https://www.jtbank.cz/public/e9/b5/c8/3 ... _01_01.pdf
2) Zkoumám, jak je řešena předč. výpověď ze strany klienta (ta možnost při nějakém razantním zvýšení hladiny úroků během trvání TV reálně může přijít na pořad dne...), údajně mají nárok na sankční pokutu, ale v sazebníku není vyčíslena, uvedeno "individuálně" (co mám původní RS ke cleardealu z roku 2009, bylo tam dokonce právo na vyplacení naběhlého úroku do výpovědi a bez sankcí)
https://www.jtbank.cz/public/60/2a/26/3 ... _01_13.pdf

Má někdo odsud nějaké reálné zkušenosti s aplikací předč. výpovědi klientem TV vs. sankční postup banky?
Naposledy upravil tom brava dne 17. 1. 2018 10:02, celkově upraveno 1
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod XRPD 17. 1. 2018 07:10

Když jsem zakládal BÚ, který je nutný na Vklad s 1denní výpovědní lhůtou, musel jsem uzavřít novou Rámcovou smlouvu. Tím se změnil i přístupový kod do ePortal.
2 letý TV jsem po 1 roce předčasně zrušil a byla mi vyplacena jen jistina bez úroků...bez sankcí. Tak to bylo myslím i v podmínkách, že vždy k ročnímu výročí možno vypovědět (s nějakým zdůvodněním....)
XRPD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 17. 1. 2018 10:07

od té doby už hodně přitvrdili, aktuálně si můžou šáhnout i na jistinu :hm
22.2 Termínovaný vklad je možné ve výjimečných případech ukončit na základě
Vaší žádosti. Žádost můžeme odmítnout i bez uvedení důvodů. Za
předčasné ukončení Termínovaného vkladu jste Nám povinen/povinna
uhradit Námi stanovenou smluvní pokutu (sankci za předčasné ukončení
Termínovaného vkladu). Pokud výše smluvní pokuty (sankce za předčasné
ukončení Termínovaného vkladu) překročí sumu úroků, kterou jsme Vám
povinni ke dni předčasného ukončení Termínovaného vkladu vyplatit, jsme
oprávněni započítat Naši pohledávku na zaplacení smluvní pokuty také
vůči jistině Termínovaného vkladu.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 18. 1. 2018 17:37

Tož slušné výpalné 1-3% z jistiny TV je třeba, z čeho by jinak "mžeři" JT žili, či spíše živořili, vč. majitelů.... :D
neosobně
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků