J&T banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MarekVach 13. 11. 2017 01:40

Jenže ta Air Bank ti to zúročí někam do 250.000. Do J&T, když ti přijdou lidi, tak potřebují uložit min. o 1 řád, ale mnohem spíš o 2 a více řádů větší peníze. Tak co mají dělat? Akcií se třeba bojí, nemovitosti jsou vyhnané šíleně vysoko... Ono se moc rozumných možností vážně nenabízí nebo alespoň já je nenacházím a moc optimismu z hlediska spoření/konzervativních investic prostě nevidím. Ale asi máš pravdu, za tuhle "cenu" si to asi rozmyslí každý, že tam ty peníze nedá, to fakt není v podstatě nic a s tím x-letým vázáním můžou být jedině problémy.
MarekVach
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 13. 11. 2017 10:43

Ale i do AB jde vložit i několik míčů, když je na koho spolehlivého a nemám je vázané.(na osobu 350k) Tři roky vázané za výsměšné úroky, když už za rok tady můžet být ještě vyšší inflace a i úroky vkladové budou muset být výš...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Venn 13. 11. 2017 11:40

Souhlasím s neosobně. Já jsem to udělal tak, že jsem založil mě a rodičům účty u Airbank a své disponibilní úspory jsem takhle rozložil. Je také dobré si říct, že na běžném účtu je zůstatek do 100 tisíc opět úročen 1 %. Stačí 5krát zaplatit kartou, což není problém. Ta nabídka JT banka - to beru jako začátek, ale určitě bych nedeponoval peníze za 1,3 % ročně, když inflace je šílená a ČNB bude výhledově opět zvyšovat sazby. Z bankovní asociace od Zamrazilové jsou signály, že by sazba měla být 2 %...
Venn
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod neosobně 13. 11. 2017 17:20

Hypo banky a realitní zloději mluví o hypo úrocích za rok kolem 3,5%....
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomason87 13. 11. 2017 21:20

srovnáváte tady hrušky s jabkama, ona ta vázanost je jistotou pro obě strany. AB ti ten úrok může zejtra klidně vymazat a pro jistotu termínované vklady nikdy nenabízela
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 13. 11. 2017 21:44

Může, ale neudělá to, zvláště když centrální banka zvyšuje základní úrok. Navíc Kellner dokáže evidentně i české vklady výhodně investovat...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod paulmartin 30. 11. 2017 14:37

Koupím magnus body
paulmartin@email.cz
paulmartin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fc70 6. 12. 2017 03:04

J&T ode dneška nabízí „Vklad s 1 denní výpovědní lhůtou v CZK“, 0,5% p.a. na max 2,5M korun. Není žádný minimální vklad, ale je potřeba mít nejdřív jiný produkt Clear Deal.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod tom brava 7. 12. 2017 19:07

dík za tip....takže takový quasi spořák, co jim v nabídce chyběl....jako kompletace produktů OK, ale chělo by to v rámci konkurenceschopnosti vylepšit aspoň nad 0,8%p.a. :-P
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 7. 12. 2017 20:28

Jestli to dobře chápu, „vklad s výpovědní lhůtou“ znamená, že vybrat peníze jde jen zrušením celého účtu. Samozřejmě asi jde hned potom založit znovu, ale na ukládání peněz pro běžné placení to není.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod KoulK 10. 12. 2017 00:48

Ehm, teď mě trochu zarazila jedna věc... mám drobnou investici v JT Life podílovém fondu. Chtěl bych to odprodat, ale v jejich internetovém bankovnictví to zaboha nemohu najít. Nevíte jestli to jde a jak?
KoulK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 22. 12. 2017 00:21

Další zvýšení sazeb od 2.1., korunové TV plošně o 0,4% p.a., vklad s tříměsíční lhůtou nyní 0,7% p.a.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod ski1961 22. 12. 2017 09:55

fc70 píše:Další zvýšení sazeb od 2.1., korunové TV plošně o 0,4% p.a., vklad s tříměsíční lhůtou nyní 0,7% p.a.


kde to ja napsané ? na jejich stránce nic není..
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bohy 22. 12. 2017 10:07

Sakra před týdnem jsem tam něco vložil , zmetci :)
Jinak je to v clear deal dokumenty...
Bohy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ski1961 22. 12. 2017 11:04

@Bohy
díky za nakopnutí :-)

co byste prosím doporučili člověku, který se v tom moc neorientuje. Koncem ledna mně bude končit dvouletý vklad..ale nevím, jak znovu ty peníze u nich uložit..ted to vypadá, že úroky začínají zase pomalu stoupat a nevím, jakou zvolit dobu..zatím jsem vždycky dával na 2 roky, ale ted nevím..co by jste doporučili ? díky..

screen.jpg
ski1961
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků