J&T banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tom brava 22. 12. 2017 17:39

až někdo budete otáčet TV v lednu, hlaste zda zachovali nabídku prémie .....thx (mě to čeká v březnu, za sebe zvažuju dvouročák, ročňák je out pro výnos podobný nej-spořákům jinde, 3 a víceleté jsou nesmysné nízkým výnosem za situace ohlášené normalizace=postupného zvyšování zákl.ús ČNB někde ke 3% v horizontu 2019)
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 23. 12. 2017 08:49

Já bych na dvouroční nebo dokonce roční TV za takové směšné úroky neukládal. SÚ u AB nabízí to samé. Nehledě na to že za rok tu můžou být násobky dnešních úroků, neb celá Kolonie česko roztáčí inflační spirálu následkem vlastizrádného škodění ČNB. Nu a předluženém západo-jižním křídle rozpadající se EU to nevypadá vůbec dobře, brzo to praskne... Ještě můžem rychle všechny prachy vybírat z bank a uchránit je tak nařízenému plošnému zdanění jako na Kypru... :pozor
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 12. 2017 15:55

Mně končí vklad na konci února. Pokud by dávali věrnostní bonus 0,4 %, jak tady někdo psal, tak pak bych jim to tam za 1,9 % na 2 roky nechal.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 23. 12. 2017 18:40

věrnostní bonus bude již jen 0,2% ;)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod protektor1 23. 12. 2017 20:22

0,4% věrnostní bonus bych ještě zvažoval, ale 0,2% je pro mě už nezajímavý, tuto informaci máte odkud?
protektor1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ski1961 27. 12. 2017 12:55

neosobně píše:Já bych na dvouroční nebo dokonce roční TV za takové směšné úroky neukládal. SÚ u AB nabízí to samé.


no s tím bych polemizoval, že mohu mít na SÚ Airbank to samé..ano 1%, ale jen do 250 tisíc, což je k ničemu..předpokládám, že u JT mají vkladatelé vloženo trochu více..
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod neosobně 27. 12. 2017 14:04

Za 1. 350 k a za 2. jde naklonovat na více osob a 3. SÚ AB můžu samozřejmě kdykoliv vyluxovat, ne jako TV, že
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Venn 27. 12. 2017 17:19

neosobně má pravdu. Je to 350 tisíc, jelikož to je 100 tisíc běžný účet a 250 tisíc spořící účet a dá se to založit na více osob. Já to založil na své rodiče a rozložil jsem to takto. Nejsem blbec, abych vázal peníze za tyhle drobné...spořící účet 1 % po zdanění 0,85 %. Je fakt, že v souvislosti s inflací reálně ztrácím, ale už mám všechny produkty s garantovaným výnosem...Ono úroky půjdou nahoru, takže za takový rok- dva bude JT banka opět nabízet termínované vklady s 4 % p.a. Na to si počkám.
Venn
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bond2 1. 1. 2018 16:44

fc70 píše:J&T ode dneška nabízí „Vklad s 1 denní výpovědní lhůtou v CZK“, 0,5% p.a. na max 2,5M korun. Není žádný minimální vklad, ale je potřeba mít nejdřív jiný produkt Clear Deal.

Sice ho nabízejí, ale sběrný účet neuvedli:
https://www.jtbank.cz/public/6c/96/7b/3 ... _01_02.pdf
str 5/6.
Má někdo ?
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 1. 1. 2018 17:02

zakládá se v eportale, tuším není sběrný účet, ale vytvoří to vlastní číslo účtu
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bond2 3. 1. 2018 20:00

Ráno poslali přes SMS nové heslo do ePortal sami od sebe a ted se tam už nedostanu vůbec. Ani nové ani původní heslo to nebere. Linka obsazena už 1/4 hodiny... .
Naposledy upravil Bond2 dne 3. 1. 2018 20:18, celkově upraveno 1
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 3. 1. 2018 20:12

A neprovedls náhodou upgrade smlouvy=nové už.jméno, a proto k ní/k němu generovali nový heslo do IB?

SPíš mě znervozňuje, proč na webu https://www.jtbank.cz/produkty/terminovane-vklady.html svítí pro 2R TV stále sazba 1,1%, a ne už 1,5%, jak deklarovali od 2.1. zde https://www.jtbank.cz/public/6c/96/7b/3 ... _01_02.pdf
Žeby si to rozmysleli ??? :shock:

Dopl.: Tak při modelování nového TV v IB mi to nabízí ús dokonce 1,7%pa na 2R, slušný :tleskani
us JT TV 2R ke dni 3.1.18.jpg



.....a co prémie za otočení dobíhajícího TV, fakt poklesla?
Naposledy upravil tom brava dne 3. 1. 2018 23:33, celkově upraveno 6
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 3. 1. 2018 20:24

Ano, už jsem se tam dostal, přes "Zapomenuté Uživatelské jméno?" protože to mi do mailu nepřišlo. Uživatelské jméno je variabilní symbol nové rámcové smlouvy.
Některá pojmenování na sebe nesedí....Díky.
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 3. 1. 2018 23:06

Já mám od začátku uživatelské jméno dané číslem smlouvy, tzn variabilní symbol. To 1,7 % na 2 letý TV je už slušný. Do toho už bych něco dal. Na https://www.jtbank.cz/produkty/terminovane-vklady.html už mají 1,5%.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 3. 1. 2018 23:25

jo, už i u mně...nějak mi zastávkoval CHROME a tahal asi starou stranu z cashe kvůli zrychlení načítání, až po nasazení CCleaneru si dal říct....

Schválně zkuste v IB někdo, kdo nemáte v běhu starý TV, jakou výši ús vám to nabídne na 2R....
Naposledy upravil tom brava dne 4. 1. 2018 14:20, celkově upraveno 3
tom brava
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků