J&T banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jirkau 19. 1. 2018 15:30

neosobně píše:Tož slušné výpalné 1-3% z jistiny TV je třeba, z čeho by jinak "mžeři" JT žili, či spíše živořili, vč. majitelů.... :D


Smlouva je na dobu určitou, pokud chce někdo smlouvu ukončit předčasně, mohou tam být sankce. Co je na tom divného?
jirkau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tom brava 19. 1. 2018 16:50

...přečet sis tu (smluvní) konstrukci sankce? mně přijde spíš jak výpalné od lichvářů nebo šmejdů než od banky, která v reklamě cpe do lidí horem dolem jak jsou féroví.....kdyby tam bylo sankce při předč. výpov. ze strany klienta = ztráta nároku na část úroku (=pochopitelné) nebo celý úrok (=tvrdé, ale stále ještě seriozní), OK beru, ale totok????
Naposledy upravil tom brava dne 19. 1. 2018 23:24, celkově upraveno 1
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod Venn 19. 1. 2018 18:56

termínované vklady například u Creditas je možnost bez sankcí vybrat 20 % vložené částky
Venn
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rad68 30. 1. 2018 09:28

Zakládali jste někdo vklad s denní výpovědí? Měl jsem pocit, že jsem někde viděl, že se na něho taky vztahuje věrnostní 0,2, takže by to ve výsledku bylo 0,7, ale nemůžu to najít ani tady v diskuzi ani v mailu, tak si říkám, jestli jste to někdo nezkoušeli (nebo třeba nenajdete ten mail, pokud existuje a já vůl ho smazal).
Rad68
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 30. 1. 2018 10:19

Můj mail měl věrnostní bonus jen u TV od 1 roku (tedy ani ten tříměsíční ne).
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Rad68 31. 1. 2018 16:31

Jo, díky, tak to bude asi fakt jen od roku výš (ten mail jsem našel taky, ale měl jsem pocit, jestli jsem nějaký další nesmazal).
Rad68
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod protektor1 5. 2. 2018 16:59

Nemá někdo info z JT, zda po únorovém zvýšení sazeb ze strany ČNB nebudou zvedat úroky i oni?
protektor1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ski1961 5. 2. 2018 17:14

@protektor1
tak to by zajímalo i mě..za týden mi končí vklad a nevím, jestli to uvázat znovu a nebo čekat :-)
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 2. 2018 21:27

No na 2 roky mají 1.7%, tedy nejvyšší urok pod pojištěním na trhu. Nic je tedy nenutí jít výš. Mně taky končí dvouletý TV 12.2.2018 a asi jim to tam nechám.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prologer 23. 2. 2018 00:08

Nepovedlo se někomu v poslední době získat u J&T vstup do fondů zdarma? (odpuštění 3% vstupního poplatku u J&T Bond)
Dřív tyhle akce měli, ale teď už delší dobu ne. Přeci jen je to výrazný rozdíl...
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 23. 2. 2018 09:19

JAk 3% vstupního poplatku u J&T Bond? Jakou cestou to pořizuješ? Bejvával 2% při nákupu přes cleardeal JTbanky....nebo podražili?
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 23. 2. 2018 12:46

No, je to tak zvláštně napsané. Každopádně i kdyby to byly 2%, tak bych se tomu preferoval vyhnout :)
V sazebníku se píše o 2% - https://www.jtbank.cz/public/16/b9/14/3 ... _01_13.pdf
V infolistu fondu pak o 3% vstupního poplatku - http://www.jtis.cz/sites/www.jtis.cz/fi ... /bczki.pdf
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 23. 2. 2018 13:27

aktuálně je poplatek 2% dle sazebníku, ty 3% je maximální možná výše do budoucna viz tisková verze infolistu https://www.jtbank.cz/fund/jtbbcz/cs/JT ... 2.2018.pdf
"Max. vstupní poplatek 3%"

obdobně jako správcovský poplatek
"Poplatek za správu aktuálně 1,00 %; max. 2,00 % průměrné roční hodnoty vlastního kapitálu ve fondu"

pokud by někdo chtěl založit rámcovou smlouvu, můžete se ozvat do zpráv
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 23. 2. 2018 16:48

Tady mi chybí nějaké vysvětlení – proč by někdo měl (a proč by vůbec bylo bezpečné) uzavírat rámcovou smlouvu s bankou někde na fóru místo kontaktování banky přímo na adresách / číslech uvedených na jejím webu?
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 23. 2. 2018 18:57

samozřejmě by se vše řešilo na osobní schůzce a další konzultaci, nikoliv tady přes forum

banka krom svých pár poboček má i externí síť zprostředkovatelů
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků