Metropolitní spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod otec decathlon 13. 6. 2013 17:57

...dobré odpoledne....tak k některým výše příspěvkům....pokud MSD prodalo některé své cenné papíry, je to velký krok k uspokojení nás...družstevníků, nic víc za tím nelze hledat. Někdy mi připadá, že i kdyby MSD udělalo cokoliv vstřícného pro nás...vždy to tady někdo obrátí proti nim. To je podle mne cílené popichování a provokování..co má za účel si snad každý domyslí sám. Nabývám pocit, že tato destruktivní část diskuze je vedena jedním, možná dvěma lidmi s více nicky, kterým z nějakého důvodu leží MSD v žaludku. OK, ono se vám to vymstí. Pokud se rozhodlo MSD i přes blokaci vyplácet, je to asi čára přes rozpočet tomu, kdo chtěl MSD zničit. Za prodej cenných papírů utržilo řádově půl miliardy, ale stále se jim také schází splátky z půjček, což je cca 90.000.000 měsíčně. Myslím si, že více jak devadesát % prostředků je na TV a ty jsou pojištěny...tedy proč vybírat?....tak si myslím, že až na nějaké drobné, by mohlo MSD uspokojit všechny žadatele o výplatu peněz.
otec decathlon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Diskutující 13. 6. 2013 18:01

joachym1 píše:ski: Sorry, ale ty stale se opakujici prispevky nekterych prispevatelu, o natlaku na statniho zastupce a CNB, se nijak jinak nez becenim tupych ovci nedaji nazvat. Koukni se do minulosti, kolik jich tu je.

Seru na tebe hajzle. Ale přijď mi to říct osobně a můžeš si vzít i pendrek.

-- 13. 6. 2013 19:01 --

Diskutující
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod joachym1 13. 6. 2013 18:02

Nasel jsi sve prispevky? 8-P
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mikicz 13. 6. 2013 18:05

Diskutující píše:Seru na tebe hajzle. Ale přijď mi to říct osobně a můžeš si vzít i pendrek.

trochu se zklidni. Nikdo tě nenutí na kohokoliv tady reagovat, dokonce sa dá nastavit ignorování konkrétních lidí.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Diskutující 13. 6. 2013 18:08

OK, sorry kluci a všichni, tak si zase zabečíme...

-- 13. 6. 2013 19:08 --

Diskutující
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Matrix33 13. 6. 2013 19:02

Diskutující píše:
joachym1 píše:ski: Sorry, ale ty stale se opakujici prispevky nekterych prispevatelu, o natlaku na statniho zastupce a CNB, se nijak jinak nez becenim tupych ovci nedaji nazvat. Koukni se do minulosti, kolik jich tu je.

Seru na tebe hajzle. Ale přijď mi to říct osobně a můžeš si vzít i pendrek.

-- 13. 6. 2013 19:01 --


Klídek ... dělá jen svou práci. :D Dělá ji tak, že každému rozumnému člověku hned dojde co tím sleduje ... ale to u těchhle kluků většinou bývá problém. Nedokáží udržet emoce profesionálně na uzdě a když "vystřílí všechny náboje" tak jen dokola opakují jedno a to samé.

Psychologové tomuto stylu vyjednávání říkají princip "obehrané desky" ... tzn. je prokázáno, že když bude pořád dokola omýlat nesmysly o ovcích, atd. ... tak nakonec cca 15-20% z odpůrců přesvědčí o tom, že "na tom může opravdu něco být". :D

Kdo má výcvik, nebo jen rozum, tak mu na tyhle laciné triky nemůže skočit! ;-)
Matrix33
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod meldaa 13. 6. 2013 19:11

joachym1 píše:Nasel jsi sve prispevky? 8-P

Joachyme pro mne je největší neštěstí okolo MSD číst ty tvoje slinty. Jsi jako otravný papoušek, mám dojem že jsi za to placený. Podívej se na Řecko a Kypr kde lidé vyrazili do ulic a peníze se nakonec dostali. Jako další příklad si vzpomeň co dokázalo stádo ovcí v roce 1989.
Když zadám V MSD platební příkaz tak jsou mi peníze strženy ze SÚ ale na základě rozhodnutí VSZ nedorazí na účet kam byly odeslané. Pro mne je tedy nepřítel číslo 1 VSZ. Pokud budou úředníci (VSZ a ČNB) dělat mrtvé brouky za dveřmi svých kanceláří kam se nedá dovolat, rozesílat nepodepsané univerzální dopisy a čekat co to s námi udělá tak jsem přesvědčený že je může rozpohybovat k přehodnocení svých postojů pouze rázná (nenásilná) akce jenž bude jistě zajímavá pro média. Na takové návštěvy není JUDr. Smetanová zvyklá a jistě jí to nebude příjemné a o to jde. Tvoje názory postupovat úřední cestou jsou velmi najivní neboť v tomto státě si každý vykládá zákony jak se mu to hodí, o lhůtách k vyřízení ani nemluvě.
meldaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matrix33 13. 6. 2013 19:15

To: meldaa

Hezky shrnuto ... ale ona to není naivita ... spíš pracovní náplň. ;-)
Kauzu je potřeba "držet hezky pod pokličkou" na všech frontách ... aby se nestalo, že hrneček udělá "hrnečku vař"! :D
Matrix33
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Diskutující 13. 6. 2013 19:30

Matrix33 píše:
Diskutující píše:
joachym1 píše:ski: Sorry, ale ty stale se opakujici prispevky nekterych prispevatelu, o natlaku na statniho zastupce a CNB, se nijak jinak nez becenim tupych ovci nedaji nazvat. Koukni se do minulosti, kolik jich tu je.

Seru na tebe hajzle. Ale přijď mi to říct osobně a můžeš si vzít i pendrek.

-- 13. 6. 2013 19:01 --


Klídek ... dělá jen svou práci. :D Dělá ji tak, že každému rozumnému člověku hned dojde co tím sleduje ... ale to u těchhle kluků většinou bývá problém. Nedokáží udržet emoce profesionálně na uzdě a když "vystřílí všechny náboje" tak jen dokola opakují jedno a to samé.

Psychologové tomuto stylu vyjednávání říkají princip "obehrané desky" ... tzn. je prokázáno, že když bude pořád dokola omýlat nesmysly o ovcích, atd. ... tak nakonec cca 15-20% z odpůrců přesvědčí o tom, že "na tom může opravdu něco být". :D

Kdo má výcvik, nebo jen rozum, tak mu na tyhle laciné triky nemůže skočit! ;-)

Díky chlapi. Hloupé na tom je, že pokud něčím pohnem, svezou se i takoví. Výstižné popsání stavu od Meldaa. Pro vaši informaci:svůj příspěvek jsem po pár sekundách odeslání smazal, ale najednou byl zpět s výtkou od pana administrátora a Joachimovým "Nasel jsi sve prispevky"? Posoudí každý sám.
Diskutující
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goldfit 13. 6. 2013 19:37

ze by byl Joachym s admistratorem spojen...třeba spolu sedi u jednoho pocitace :-)
goldfit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Diskutující 13. 6. 2013 19:40

Nevím, ale je lépe, abyste to věděli. Osobně s pánem končím.

-- 13. 6. 2013 20:40 --

Diskutující
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Matrix33 13. 6. 2013 19:48

goldfit píše:ze by byl Joachym s admistratorem spojen...třeba spolu sedi u jednoho pocitace :-)


No, on tady vystupuje pod několika nicky (joachim1, drkarel, ...) a na tomhle serveru třeba zase jako BurjChalifa. :D

http://www.emimino.cz/diskuse/metropolitni-sporitelni-druzstvo-118417/strankovani/4/

Ten rukopis prostě nejde přehlédnout nikde! ;-] :oboze
Matrix33
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goldfit 13. 6. 2013 19:52

no on si ho asi v osobním zivote nikdo nevsima,tak tady se muze vyradit... :-)
goldfit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 6. 2013 19:57

Matrix33 píše: No, on tady vystupuje pod několika nicky (joachim1, drkarel, ...) a na tomhle serveru třeba zase jako BurjChalifa. :D


Docela bych ocenil, kdybys mě přestal spojovat s joachymem. Chápu, že se té utkvělé myšlenky nemůžeš zbavit, rukopise. Vůbec mi tak nějak připomínáš profesionálního provokatéra-bývalého příslušníka STB. A samozřejmě admini, ti jsou také joachym. Oni všichni, kteří ti nelíbají zadek a bezmezně tě neobdivují, jsou joachym. :oboze

Co ty vlastně budeš dělat, až tu joachym nebude? Už poměrně dlouho jsi nenapsal nic k věci (resp. v posledních příspěvcích naprosto minimálně), jen tu furt vyprazdňuješ orgány.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Matrix33 13. 6. 2013 20:11

To: joachim1 alias drkarel

Nevím proč do toho taháš admina? :-)) Vždyť tohle je přece tvoje role.

Víš orgáne, ono není nic co nového na psaní ... situace je totiž stále stejná a prakticky bez jakéhokoliv výrazného posunu ... bohužel! :/
Matrix33
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků