Metropolitní spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod moudnik 14. 6. 2013 13:24

Jsa zachráněn výplatou cca třetiny mých úspor ze SÚ u MSD, podle mnou zadaného platebního příkazu, mohu tedy konečně prohlásit to, co jsem si celou dobu myslel o aroganci státní moci, zvláště během událostí posledních hodin. Již od konce devadesátých let nevěřím tomuto státu a hlavně lidem, kteří ho zastupují a řídí. Modly typu VSZ nebo ČNB jsou jen žrouti našich daní, kteří nezastupují právní stát, ale prohnilý chlív. Větší úctu než k těmto strážcům chlívu cítím ke všem bezdomovcům, svobodným matkám, nezaměstnaným s cizí vůle, důchodcům a ostatním závislým na pomoci nás všech. Nikoho nezajímalo ani nezajímá, že blokací našich úspor může dojít i k tomu, že třeba i my zatížíme sociální systém a prohloubíme státní dluhy. U rozkradeného krámu se už kašle na všechno.
Naposledy upravil moudnik dne 14. 6. 2013 13:25, celkově upraveno 1
moudnik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod snad normální 14. 6. 2013 13:24

Dobrý den.
A je vše v pr..........
http://portal.justice.cz/Justice2/soud/ ... 8&d=329753
14.06.2013, 14:25 h
snad normální
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vilass 14. 6. 2013 13:28

Z článku vyplývá, že bylo na účtech MSD celkem zajištěno SZ téměř 2 miliardy 170 mil. Kč. Tzn.,že by mělo něco zbývat na účtech MSD pro vyplacení klientů.Otázka je, kolik peněz mají rozpůjčovaných, a kolik je na trvalácích.Tohle by mělo vedení MSD vyjasnit.
vilass
Návštěvník

Odeslat příspěvekod moudnik 14. 6. 2013 13:31

Nevím, proč by to mělo být v p..... Jsem majitelem spořitelního konta, jsem nevinný, tak do boje s VSZ nebo lépe s VCHZ. Stát = chlív. Vždyť to tam je přímo uvedeno.
moudnik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ski1961 14. 6. 2013 13:33

ondrula píše:VSZ dneska vydalo nové prohlášení:
5)

Trestní řízení zůstává nadále ve stadiu prověřování (není stíhána konkrétní osoba). S ohledem na mimořádný rozsah prověřovaných převodů finančních prostředků, vysoce organizované a sofistikované jednání se zapojením množství osob i finančních investic, převodů finančních prostředků přes řetězce obchodních společností do zahraničí za současného krytí identit skutečných pachatelů, nelze délku trestního řízení odhadnout. Jakmile pominou důvody zajištění, případně budou přijata jiná adekvátní opatření, která zabrání vyvedení majetku z MSD, budou zajištěné finanční prostředky neprodleně uvolněny.



V tomto odstavci je ten celý zakopaný pes. Můžou prověřovat a prověřovat do nekonečna !
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod moudnik 14. 6. 2013 13:37

V úvodu máte jasně napsáno, že si můžete stěžovat. Do it ! Jste-li nevinný, of course.
moudnik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filip893 14. 6. 2013 13:38

Z výkazu ke dni 31.3.

Pohledávky za úvěrovými institucemi 2 813 762 tis Kč. (vklady v bankách)

Zabaveno celkem cca 438 mil Kč jako výnos z trestné činnosti, dalších 2,1 mld Kč zajištěno jako prostředky pro páchání trestné činnosti. Z toho vyplývá, že volný cash MSD moc nemá, zbytek jsou pohledávky za jinými osobami než úvěr.institucemi (poskytnuté úvěry).

Z prohlášení VSZ je patrné, že je stále co prošetřovat a je toho hodně a bude to ještě trvat.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarekVach 14. 6. 2013 13:43

Tak můžeme začít uzavírat sázky, jestli k výplatě peněz z FPV dojde ještě letos či nikoliv...
MarekVach
Nadšenec

Odeslat příspěvekod meldaa 14. 6. 2013 13:44

Ať si prověřují koho chtějí a jak dlouho chtějí ale nechápu proč nemůžou odsouhlasit každý platební příkaz pro výplatu peněz obyčejných lidí z jejich spořitelních účtů které potřebují pro svoji běžnou spotřebu. Je načase dát o sobě vědět !
meldaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ski1961 14. 6. 2013 13:48

moudnik píše:V úvodu máte jasně napsáno, že si můžete stěžovat. Do it ! Jste-li nevinný, of course.


Dovolil bych si Vás opravit. Stěžovat si může majitel účtu !!! To nejsem já, ale MSD !!! takže Vaší mluvou " I can´t do it :-D
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snad normální 14. 6. 2013 13:49

moudnik píše:Nevím, proč by to mělo být v p..... Jsem majitelem spořitelního konta, jsem nevinný, tak do boje s VSZ nebo lépe s VCHZ. Stát = chlív. Vždyť to tam je přímo uvedeno.


Já vím proč......Kolik z těch 14 000 členů MSD půjdou do "tak do boje s VSZ nebo lépe s VCHZ.".
5 ?? 6 ?? 150 ?? Klobouk dolu odvážným bulharům a turkům kterí vyšli do ulic.....a MY můžeme jenom bečet .....a mlčet ... a čekat.......
Ale kdo co dovolí- to má.
snad normální
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod meldaa 14. 6. 2013 13:51

Právě jsem dostal odpověď na dotaz jestli po zadání platebního příkazu odejdou peníze ze záložny nebo zůstanou "viset" :

Dobrý den,
v současné době má MSD zajištěny peněžní prostředky na svých účtech na základě usnesení Vrchního státního zastupitelství v Praze. Z tohoto důvodu stále nemůžeme odesílat žádné klientské platby.
Nicméně klienty podané příkazy k úhradě zadáváme do našeho bankovního systému. V tomto případě dochází pouze k tomu, že k datu splatnosti se Vámi požadovaná částka odepíše z Vašeho Spořicího konta (Vkladní knížky) a nebude se dále úročit!
Částka pak bude odeslána na cílový účet až po uvolnění blokace Vrchním státním zastupitelstvím v Praze (popřípadě k datu splatnosti, pokud by snad toto nastalo později).
meldaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod moudnik 14. 6. 2013 13:58

ski1961 píše:
moudnik píše:V úvodu máte jasně napsáno, že si můžete stěžovat. Do it ! Jste-li nevinný, of course.


Dovolil bych si Vás opravit. Stěžovat si může majitel účtu !!! To nejsem já, ale MSD !!! takže Vaší mluvou " I can´t do it :-D



Já bych to přece jen zkusil, majitel nemajitel. Try it !

-- 14. 6. 2013 15:11 --

Nejnovější zpráva :http://aktualne.centrum.cz/finance/penize/clanek.phtml?id=780999#utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_campaign=A&utm_term=position-5
moudnik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tramin 14. 6. 2013 14:14

meldaa píše:Právě jsem dostal odpověď na dotaz jestli po zadání platebního příkazu odejdou peníze ze záložny nebo zůstanou "viset" :

Dobrý den,
v současné době má MSD zajištěny peněžní prostředky na svých účtech na základě usnesení Vrchního státního zastupitelství v Praze. Z tohoto důvodu stále nemůžeme odesílat žádné klientské platby.
Nicméně klienty podané příkazy k úhradě zadáváme do našeho bankovního systému. V tomto případě dochází pouze k tomu, že k datu splatnosti se Vámi požadovaná částka odepíše z Vašeho Spořicího konta (Vkladní knížky) a nebude se dále úročit!
Částka pak bude odeslána na cílový účet až po uvolnění blokace Vrchním státním zastupitelstvím v Praze (popřípadě k datu splatnosti, pokud by snad toto nastalo později).



TO znamená,když si pošlu žádost o převod peněz,tak už mám smůlu?
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Diskutující 14. 6. 2013 14:21

snad normální píše:
moudnik píše:Nevím, proč by to mělo být v p..... Jsem majitelem spořitelního konta, jsem nevinný, tak do boje s VSZ nebo lépe s VCHZ. Stát = chlív. Vždyť to tam je přímo uvedeno.


Já vím proč......Kolik z těch 14 000 členů MSD půjdou do "tak do boje s VSZ nebo lépe s VCHZ.".
5 ?? 6 ?? 150 ?? Klobouk dolu odvážným bulharům a turkům kterí vyšli do ulic.....a MY můžeme jenom bečet .....a mlčet ... a čekat.......
Ale kdo co dovolí- to má.

Ano, a je to tady. Takže na neurčito. Měsíc neměsíc, nemáme nikoho obviněného. O nějakém alespoň kontrolovaném provozu družstva ani slovo. Takže tímto ho pošlou totálně ke dnu a my budeme jenom čekat, až se do toho paní po dovolené dá. Přesně takhle to berou, přijde 5, 6 nas. lidí, no jéje. Bylo by třeba jednat nekonvenčně. Ne jak jsou zvyklí podle statistik. A nemyslím dát si v neděli odpoledne véču v Jihlavě. Do Prahy! Ještě chybí poslat na SZ kytku, jak jsme podle některých příspěvků spokojeni. Ať zajistí provoz, třeba nějaký těžkopádnější a kontrolují odchozí a příchozí platby. Je tu spousta lidí, kteří nemají co slavit, protože si zrovna 15.5. nedali příkaz. Nejsem mezi nimi, ale není mi to jedno. Necítím se být vinnen, abych byl takto omezován. To si mají jít pro spotřebitelák? Zrovna poslední dobou mně spamují různé banky s nabídkami úvěrů včetně naší ČS, jestlipak je to náhoda?
Diskutující
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků