Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Rad68 9. 8. 2018 16:22

Nic složitýho tam není - v září 3x zaplatit a bude úrok za září (připsané v říjnu). Co se dělo měsíc předtím (srpen) je jedno (aspoň tak to dycky bylo, protože některý měsíce jsem podmínky nesplnil a tudíž vím, kdy jsem bonus dostal a kdy ne). Pro úrok za říjen zase zaplatit v říjnu atd.

Edit: Předchozí měsíc má Airbanka
Rad68
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 8. 2018 17:38

Rad68:
Máš samozřejmě pravdu, ale ještě bych k tomu dodal to, že nestačí pouze kartou v daný měsíc 3x zaplatit, ale ta platba musí být i v tom měsíci i zaúčtovaná. Pokud se zaplatí kartou koncem měsíce tak k zaúčtování platby v bance může dojít i až příští měsíc a to se pak taková platba počítá za ten měsíc ve kterém byla zaúčtována. To je už ale příliš složité pro některé velmi sprosté nemyslící hňupy aby to byli schopní pochopit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 9. 8. 2018 18:51

No právě ta AirBank mě v tom dost máte...
.357
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 8. 2018 20:42

Je to tak - splnit v daném měsíci (např. srpnu) a bonusový úrok se Ti připíše v následujícím měsíci (tj. v září) ovšem za daný měsíc (tj. srpen). Co pamatuji, ze začátku bonusový úrok připisovali až v druhé polovině následujícího měsíce.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 9. 8. 2018 22:15

MirekM. píše:Jde DK Equa nabíjet RJ? Mám matný pocit, že to v minulosti nešlo.

Nedalo mně to, a protočil jsem zkušebně 1 Kč před DK Equa - prošla. Před pár měsíci jsem již neměl na KK peníze a potřeboval jsem dobít RJ přes DK. Transakce DK byla zamítnuta, limity a zůstatek dostatečné. Žil jsem v domnění, že to byla Equa. Psal jsem e-mail bance i RJ, ale ty jsou již dávno v černé díře včetně odpovědí ...
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 10. 8. 2018 13:59

Koukal jsem se do do mailu vcetne slozky se spamem, do zprav v IB, nikde ani zminka o zmene podminek. Takze to poslali jenom nekomu, tomu rikam sluzby zakaznikum. Na webu to maji jeste stale postaru.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 8. 2018 18:05

Evidentně posílají postupně. Já dostal e-mail dnes, žena zatím nic.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 13. 8. 2018 14:28

Přišlo mi to dneska.
dlouhy.dejw
Diskutér

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor