Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 9. 2018 19:38

@vpe:
ne, bonusový úrok Equa spořáku HIT ještě nedošel a nemohl dojít. Pokud se nemýlím (a banka to má nebo aspoň měla v podmínkách), tak by se měl zpracovat první sobotu v měsíci až po připsání řádného úroku a následně připsat tentýž den nebo dny nejbližší. V září prvního a tím i přičtení řádného základního úroku připadlo na sobotu, čili bonus úrok lze očekávat během či po příštím víkendu, tedy 8.9. či nejbližší dny. Asi schválně toto jejich systémy počítají o víkendu, kdy jsou méně vytížené. Podobně před lety bankovní systém IPB (a následně retailu ČSOB) fungoval taky tak, s to že všemožné poplatky za platby atd. počítal a účtoval poslední sobotu v měsíci za celé období od minulé poslední soboty.
minarjo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DrumSession 5. 9. 2018 20:52

Hlasování na str.407 stále máte příležitost vyjádřit názor. Povede se dát dohromady alespoň 60 hlasů?
Vadí mi povinné platby požadované bankou?
1) ANO vadí mi povinné platby
2) Nevadí
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 5. 9. 2018 21:13

chtělo by to spíše..
1) vadí mi to, Equa bank přestávám aktivně používat
2) vadí mi to, ale budu to dělat
3) nevadí mi to
4) je to super, nemusím tam prav. posílat prachy..
(a ani to z daleka nevystihuje všechny možnosti)
Curve karta promo kód na £5: H65WO
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod jisy 5. 9. 2018 23:29

Re hlasování:
NE , nevadí mi povinné platby.

Pokud bych použil detailnější hlasování od ROLdy, zvolil bych odpověď 2)
jisy
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 6. 9. 2018 06:23

Hlasy myslis srdicka nebo co? Zadne hlasovani tam nevidim...
minarjo píše:@vpe:
ne, bonusový úrok Equa spořáku HIT ještě nedošel a nemohl dojít. Pokud se nemýlím (a banka to má nebo aspoň měla v podmínkách), tak by se měl zpracovat první sobotu v měsíci až po připsání řádného úroku a následně připsat tentýž den nebo dny nejbližší. V září prvního a tím i přičtení řádného základního úroku připadlo na sobotu, čili bonus úrok lze očekávat během či po příštím víkendu, tedy 8.9. či nejbližší dny. Asi schválně toto jejich systémy počítají o víkendu, kdy jsou méně vytížené.

No nevim - predtim chodil bonusovy urok 3-4. dne mesice a nezda se mi ze v sobotu... v podminkach je:

Bonusová část Úroku na Účtu typu HIT se počítá denně a je připisována na Účet klienta v měně Účtu v průběhu následujícího kalendářního měsíce, pokud jsou splněny podmínky pro její výplatu stanovené v Úrokovém lístku.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 9. 2018 06:36

Tak ze začátku chodil až na konci měsíce, takže trpělivost. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 6. 9. 2018 06:58

pouzivate niekto tie poistenia, ktore ponuka Equa, napr.zdravotni asistenci?
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 7. 9. 2018 02:04

tak jsem to chtel po letech (5) zas zkusit equ ale, kdyz jsem videl ten jejich TIP:

nenechavejte platbu kartou az na konec mesice, uroci se to az po zauctovani
No jako ze uz v r 18 maji D+0 slava, ale toto takovej platebni diktat bych nedal.
evelista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 9. 2018 04:32

To je ale podmínka pro vyšší sazbu na SÚ a ne pro vedení zdarma.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 14. 9. 2018 15:38

Dotaz na bankovni matematiky:

Urok za pulnoc 30.9.-1.10. prislusi do zarijoveho uroku nebo jiz do rijnoveho uroku?
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 9. 2018 16:19

Řekl bych, že do září.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 14. 9. 2018 22:58

Omlouváme se,
internetové bankovnictví je v tuto chvíli nedostupné.
Bude Vám opět k dispozici v nejbližší možné době.

Toto omezení nemá dopad na transakce platební kartou u obchodníků a výběry z bankomatů.
Více informací získáte na lince Klientského centra +420 222 010 222 (po-ne 8:00 - 20:00).

Děkujeme za pochopení
Vaše Equa bank
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 9. 2018 23:23

To bylo přece dopředu oznámené, že bude plánovaná odstávka.
Vážený pane XXXXXXX,

dovolujeme si Vás upozornit na plánovanou odstávku z důvodu aktualizace systémů za účelem zlepšení služeb. V rámci odstávky bude nedostupné internetové, mobilní a telefonní bankovnictví v tomto období:

pátek 14. 9. od 22:00 hod. nejpozději do soboty 15. 9. 2018 14:00 hod.

Doporučujeme Vám si převést dostatek prostředků na korunový běžný účet, a to nejpozději v den předcházející odstávce. Plánovaná odstávka nebude mít vliv na platby a výběry kartou, ale může mít vliv na výběry a platby z účtů v EUR a USD.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naše Klientské centrum na telefonním čísle 222 010 222 (denně 8:00 – 20:00).

Za případné komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám hezký den.
Equa bank
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 14. 9. 2018 23:27

A jak to ma kdo vedet, na login strance se nic takoveho nepise. Pekna ukazka neprofesionality formulace vyluky. Na sebrani premii managorovi. Mohli by se jeste ucit.

Zrejme je to genericka hlaska pri shozeni databaze, ze pani “programatori”.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 9. 2018 00:03

vpe:
Kdo umí číst tak si to dávno mohl přečíst a věděl by to dopředu. Mne to přišlo už v úterý e-mailem a bylo to i ve zprávách v IB. Nikdo přece nemůže za to, že ty takové věcí nečteš. Pokud chceš k tomu více informací tak telefonuj na linku Klientského centra +420 222 010 222 (po-ne 8:00 - 20:00) tak jak to tam je napsané.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor