Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod avathar 6. 9. 2017 08:51

U nás to má směnárna - po předložení dávají vip kurz bez potřeby obratu. Staci ukázat neplatnou kartu od rajfky :)
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 6. 9. 2017 08:55

Radek.Hulan píše:Raifka má třeba na svých kreditkách Sphere VIP program. Šperky, brýle, ušetří 20%, nějaká elektronika, parfémy 10%. Není to úplně bezcenné.

Raifka Sphere program uz zrusila. misto nej ma na KK ten svuj premium RB club.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 9. 2017 10:42

Já mám teď prodlouženou RB KK k ekontu komplet a nyní už není sphere program, ale premium RB club
https://www.premiumrbclub.cz/
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod soundman73 11. 9. 2017 10:54

Zkusmo jsem zkusil poptat refinancování (půjčka je aktualne v mbank za 4,9) a na pobocce mi nabídli 4,3 a během schvalování to posunuli na 3,9. Asi reakce na zonky. V květnu jsem s tou půjčkou od equa odcházel, to byla za 6,9 a po čtvrt roce je zpet tamtéž za 3,9.

Equa po svých zkušenostech s reklamací sice doporučit nemůžu (dokonce kvůli mě měnili VOP), ale pokud chcete slevnit půjčku, zkuste se zeptat.
soundman73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 9. 2017 13:53

A to už jsi jako dostal těch 3,9% ?
já jsem také chtěl převést 4,9 % ze ZUNO a během schvalování stále ukazovali (online) 3,9.
Ale ve smlouvě nakonec bylo 4,9 %
anonymni

Odeslat příspěvekod Moucha 11. 9. 2017 17:19

tak mi vybrali účet tak jsem zvědavý na reklamaci, jak to dopadne, u Equa si naděje nedělám, ale třeba překvapí :D
Moucha
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar.us 11. 9. 2017 17:36

Pres kartu?
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moucha 11. 9. 2017 18:06

jj, hádám, že se to stalo při výběru z bankomatu v Dubrovníku i přes mojí opatrnost. Výběr někdo provedl včera v Koreii :)
Moucha
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 9. 2017 18:07

O kolik jsi prisel?
anonymni

Odeslat příspěvekod mar.us 11. 9. 2017 18:08

Hmm, jestli pachatel provedl vyber hotovosti z bankomatu, tak to pouzil spravny PIN, to reklamaci asi zamitnou.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moucha 11. 9. 2017 18:16

já Equa nepoužívám tak tam držím na běžném jen minimum a zbytek je na spořícím. Ale měl jsem tam 2tis a zmizlo 1950,- zatím je to ale nezaúčtované.
Zrovna náhoda ale, že jsem platil ve 22:00 v Tesku v HK a ten výběr je další den v 9:00 takže asi ten systém poznal, že bych to do Soulu nestihl :D
Jinak uvidíme, neproplatí tak to zruším (ani nemám důvod, ale prostě jen tak ze sportu)
Moucha
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 11. 9. 2017 19:22

Moucha píše:jj, hádám, že se to stalo při výběru z bankomatu v Dubrovníku i přes mojí opatrnost. Výběr někdo provedl včera v Koreii :)


Zakryls něčím klávesnici bankomatu při zadávání PINu?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Moucha 11. 9. 2017 20:10

tam byly dva bankomaty vedle sebe, jeden mi nešel a skoro mi tu kartu ani nedal, druhý hned vedle šel, zakrejvám vždy (aspon si to ted myslím) a třeba dělám i že zmáčknu 8 čísel jakoby, ale zmáčknu realně jen ty 4.
Bylo tam okolo desítky lidí, spousta lidí chtělo vybrat, vedle stolky, bylo tam fakt narvano okolo takže je možné, že v tom měli systém nějaký..
Moucha
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar.us 12. 9. 2017 08:02

Tak ten co nesel, mel nejspis falesnou klavesnici, zakryvanim by sis nepomohl.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 9. 2017 08:33

Bude nějaká sankce za to, že se to zaúčtovalo a hodilo mě to do zůstatku -20,- ? :D
Moucha
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků