Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 8. 8. 2018 18:32

...s platností od 20. 8. 2018 zvyšujeme bonusový úrok u spořicího účtu HIT z nynějších 0,6 % p.a. na 0,8 % p.a. Dohromady se standardní úrokovou sazbou můžou tedy být vaše finanční prostředky zhodnoceny až 1 % p.a.

Od 1. 9. měníme podmínky pro získání bonusové sazby. Nově se ruší podmínka obratu 10.000 Kč na běžném účtu. Pro získání bonusové sazby stačí v daném měsíci 3x zaplatit kartou.

Vaše Punqua bank

Pokud chceš BONUS (+0,2%) tak, normálně 3x zaplať Kamile, doba je zlá! (JPB)
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 8. 8. 2018 19:07

1% v teto dobe ujde, ze bych si znovu zalozil ucty? Castka na uroceni je nejak omezena?
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 8. 8. 2018 19:25

EQ nyní do 200 a to 1% už je srovnatelné s běžným kli. AB (pro rychlíky v AB v dávné před registraci (11/11) stále +0,2%)
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 8. 8. 2018 20:10

Asi je podle nich podmínka obratu moc benevolentní a spoléhají na to že lidi budou zapomínat platit kartou a tak i přes zvednutí úroku nakonec ušetří.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 8. 2018 20:11

Jde DK Equa nabíjet RJ? Mám matný pocit, že to v minulosti nešlo.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 8. 2018 21:19

Nevím jak to máte kdo uvedené v tom e-mailu, ale já tam ohledně rušení té podmínky obratu 10 000 Kč nic uvedené nemám.

peter23p:
Komu na tom úroku záleží tak si ty platby kartou bude hlídat aby na ně nezapomenul. Komu je ale jedno jaké úroky má na účtech tak si asi ani ten spořící HIT zakládat nebude. Jinak kdo aktivně používá účet a kartu k němu nemá jen tak pouze proto, že je zdarma tak pro toho snad není problém s ní provést alespoň 3 platby měsíčně.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 8. 2018 08:26

Tak dnes v noci mi znova podruhé přišel ten e-mail z banky ohledně zvýšení úroků a zjednodušení podmínek pro získání bonusové sazby, ale o rušení té podmínky obratu 10 000 Kč tam také není nic uvedené.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod filas81 9. 8. 2018 08:39

mě psali: Od 1. 9. měníme podmínky pro získání bonusové sazby. Nově se ruší podmínka obratu 10.000 Kč na běžném účtu. Pro získání bonusové sazby stačí v daném měsíci 3x zaplatit kartou.
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 8. 2018 08:45

Tak to asi ne všem napsali stejně.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod .357 9. 8. 2018 10:27

Vážený pane,

máme pro Vás dobrou zprávu. S platností od 20. 8. 2018 zvyšujeme bonusový úrok u spořicího účtu HIT z nynějších 0,6 % p.a. na 0,8 % p.a. Dohromady se standardní úrokovou sazbou můžou tedy být vaše finanční prostředky zhodnoceny až 1 % p.a.

Tímto krokem reagujeme na postupné zvyšování základních sazeb ČNB v průběhu roku 2018 a jsme rádi, že jsme ke zvýšení přistoupili jako jedna z prvních bank na českém trhu.

Zároveň od 1. 9. 2018 zjednodušujeme podmínky pro získání bonusové sazby, kdy pro její získání stačí v daném měsíci 3x zaplatit kartou Equa bank.
Vaše Equa bank

Neměla předtím být ta podmínka splněna už v předchozím měsíci??
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 8. 2018 11:14

.357 píše:Neměla předtím být ta podmínka splněna už v předchozím měsíci??
Ne, neměla. Pro získání bonusového úroku se podmínka musela splnit v měsíci za který se ten bonusový úrok připisoval. Co si pamatuji já tak to tak bylo vždy a snad se na tom nyní nic nemění.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Gandalf007 9. 8. 2018 12:45

Co tam píšou je: Nenechávejte platby kartou na konec měsíce, podmínku splníte až po zaúčtování plateb.
Spíš to nahrává akcím v měsíci přiznání bonusu.
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 9. 8. 2018 12:45

Tak jsem si to našel sám. To jsem si moh myslet, že tu ten senilní blb bude zas plkat nesmysly...

Kdy získám bonusovou sazbu za aktivitu?
Stačí provést tři platby bezkontaktní kartou u obchodníka nebo si na svůj běžný účet v Kč poslat měsíčně minimálně 10 000 Kč. Pokud toto splníte, připíšeme vám v průběhu následujícího měsíce bonusový úrok.
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 9. 8. 2018 13:07

Jenže tentokrát má ten starý kokot asi pravdu. Pokud píšou, že v průběhu příštího měsíce PŘIPÍŠOU bonusový úrok, tak logicky vyvozuji, že ten bonusový úrok bude za měsíc, kdy jsem splnil podmínku.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod .357 9. 8. 2018 14:01

Konkrétně se mi jedná o to, že tam peníze pošlu až v září. Teď řeším, jestli když pošlu desítku anebo třikrát vyberu z bankomatu v srpnu, tak jestli si tím zajistím vyšší úročení na září anebo to stačí nechat až na září, když se to připisuje až začátkem října. Předpokládám, že b) je správně, ale je to na mě moc složitý...
.357
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků