Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 7. 2018 21:46

vpe píše:nekteri koko.. vyzvedavaji nekolikrat denne z bankomatu jen aby “uskodili bankam”, to byste neverili...
Já bych tomu věřil. Jen zde ve fóru se dá některé takové najít např.
dr._lukas píše:např. já klidně vyberu i 10x za měsíc - jednou to je na autobus, podruhé na pivo, potřetí na cigára apod.. proč toho nevyužít že :-)
http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?p=7436196#p7436196
PatrikChrz píše:a budu vybírat klidně i po stovce a několikrát denně když to budu považovat za vhodné.
http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?p=7436531#p7436531
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod luboal1 28. 7. 2018 08:17

Presne!
A ze i Chrz patri mezi ne?!Takovy inteligent a tak prostoduchy!
luboal1
Diskutér

Odeslat příspěvekod oreeo 28. 7. 2018 08:26

Vytrzene z kontextu.
oreeo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akcius 2. 8. 2018 13:49

Ještě doplním informaci o neuznávání příjmu z pronájmu: samozřejmě jsem jim oznámil, že mám tento příjem v daň. přiznání ( příloha č. 2, dle par. 9 zákona), ale prostě oznámili, že tohle vůbec neuznávají !
Ale takových bank je většina , jen 3 banky uznávají příjem z pronájmu : m bank ( požadují výpis z účtu, kam chodí příjem ( když platí nájemníci v hotovosti, neuznávají !) Česká spořitelna ( 50% z hrubého příjmu dle DP , tzn před odpočtem výdajového paušálu 30% !) a Sberbank 50% ( ale zase neuznávají jiné příjmy)
Moje Airbank by to uznala, ale zase neumí zpracovat 3 různé druhy příjmu !!
Takže jsem tehdy použil Českou spořitelnu, ta uznává i jiné příjmy, stačí DP , nemusí být výpisy z účtu ( tzn. nájemné v hotovosti proti danˇ dokladu nevadí)takže v tomto ohledu nejlepší na trhu !
akcius
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 7. 8. 2018 20:05

Rušil jsem účet plus nějaké spořáky.. A zaplnilo mi to poštovní schránku :roll:
Přílohy
equa.jpg
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 8. 2018 21:13

Equa bank je známá z toho, že to co by asi šlo zaslat v jedné obálce najednou často rozesílají ve více samostatných dopisech. Ještě, že je to zdarma a nechtějí za každý takový dopis platit nějaký poplatek. Jinak nevidím důvod proč zrovna v této bance rušit účty když už tam byly založené.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod miropiro 8. 8. 2018 12:35

S platností od 20. 8. 2018 zvyšuje Equa bank bonusový úrok u spořicího účtu HIT z nynějších 0,6 % p.a. na 0,8 % p.a. Dohromady se standardní úrokovou sazbou mohou tedy být finanční prostředky zhodnoceny až 1 % p.a.
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 8. 2018 14:11

Taky mi přišel e-mail s informaci ohledně zvyšování úroků. Je to dobrá zpráva, ale chtělo by to aby se i jiné banky konečně k něčemu takovému rozhoupaly. Píšou ale také, že
Zároveň od 1. 9. 2018 zjednodušujeme podmínky pro získání bonusové sazby, kdy pro její získání stačí v daném měsíci 3x zaplatit kartou Equa bank.
Toto zjednodušení příliš nechápu. Podmínkou pro získání bonusového úroku přece byly alespoň 3 platby kartou za měsíc. Že by zrušili tu druhou možnou podmínku příjmu na běžný účet minimálně 10 000 Kč za měsíc.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 8. 8. 2018 14:19

Od 1. 9. měníme podmínky pro získání bonusové sazby. Nově se ruší podmínka obratu 10.000 Kč na běžném účtu. Pro získání bonusové sazby stačí v daném měsíci 3x zaplatit kartou.

No, takze uz jen platba kartou, omg. :hm
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 8. 2018 14:41

Takže to žádné zjednodušení není. Zjednodušení možná pro banku, ale pro klienty ne. Nyní už nebude možné si vybrat podmínku která komu lépe vyhovuje. Mne to samozřejmě nevadí, protože jsem využíval a dále budu využívat pouze ty platby kartou pro splnění podmínky. Ještě, že to neudělali opačně.
Naposledy upravil vlazy dne 8. 8. 2018 14:48, celkově upraveno 2
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr_xxx 8. 8. 2018 14:42

A kde je uvedeno, že se ruší podmínka obratu?
Mně přišlo jen toto: "... Zároveň od 1. 9. 2018 zjednodušujeme podmínky pro získání bonusové sazby, kdy pro její získání stačí v daném měsíci 3x zaplatit kartou Equa bank. ..."
petr_xxx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 8. 8. 2018 15:48

Jo, zapomněli nějak dodat, že to zjednodušení není pro klienty, ale jen pro banku.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod chjoo 8. 8. 2018 17:13

Tak nevím co vy, ale já i Mimonik čteme v emailu mj.: Vážený pane xyz, s platností od 20. 8. 2018 zvyšujeme ... Od 1. 9. měníme podmínky pro získání bonusové sazby. Nově se ruší podmínka obratu 10.000 Kč na běžném účtu. Pro získání bonusové sazby stačí v daném měsíci 3x zaplatit kartou. :!:
chjoo
Diskutér

Odeslat příspěvekod elinor 8. 8. 2018 17:46

Já jsem e-maily nedostala, ale mám to ve zprávách v IB - nové podmínky od 1.9.2018.
elinor
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 8. 8. 2018 18:09

Doted slo splnit protocenim, nove nepujde. Tak tomu rozumim.
octaviampi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor