ZUNO bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod socerjack 9. 2. 2017 13:08

Účet jsem nevyužíval vůbec. Prostě to sama nabídla.O nic jsem se neprosil.Asi mají tu možnost..
socerjack
Návštěvník

Odeslat příspěvekod osobne2 9. 2. 2017 14:51

Asi ale jen pro ty, co mají v Zuno kreditku ne?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod slavo963 9. 2. 2017 15:29

Ne. Ja mel i kreditku a v minulosti ucet vyuzival a kreditku mi zrusili. Na to jsem konto zrusil sam.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 2. 2017 15:35

Ta zlatá debetní karta je ovšem nepochybně ve variantě BASE v ceně balíčku eKonto Komplet, což znamená bez benefitů - jenom bezcenný barevný plast, že? Nepochopil jsem význam toho produktu.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 2. 2017 15:45

Od 1. dubna bude ovšem úplně bez benefitů i ta "ostrá" debetní karta MC/Visa Gold (kterou lze získat v ceně např. eKonta Exclusive, cestovní pojištění bude jen za příplatek :hm)... Tam už smysl (ani rozdíl mezi "Gold" a "Gold Base") nechápu vůbec. :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 2. 2017 16:31

Měli by jít cestou ČS a zlaté karty zrušit úplně, jen u prémiového bankovnictví nechat "opravdovou" prémiovou kartu s benefity. I ta neembosovaná varianta MC představuje v dnešní době svérazné řešení. A to nemluvím o top produktech typu eKonto Exclusive. Čím znám RB déle, tím hůře jí rozumím. Je pro mě srozumitelná politika ČS s jejich úžasnými "piloty" na cokoliv, ze kterých polovina skončí dřív, než začne, stejně tak ČSOB, která se tak snaží ubránit pozice, a přináší stále hodnotné novinky, byť jsou to třeba jinak barevné kopie produktů konkurence. Co ale chce RB, v tom tápu.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasfinance 9. 2. 2017 22:36

Smurfik píše:Nechci se nějak RB zastávat, ale eKonto Flexi zase tak špatný spořicí účet není. Do 150 tisíc moc lepších nabídek bez podmínek není.

A v cem RB lepsi nez treba banka Creditas?
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Smurfik 10. 2. 2017 08:06

Přečti si můj příspěvek znovu a pomalu...
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dinkylinky 16. 2. 2017 22:01

Máte už výpisy za leden? Stále je v IB nevidím.
dinkylinky
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smurfik 17. 2. 2017 08:31

Já je tam mám.
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bohy 18. 2. 2017 17:22

Vám ješte funguje IB ? Mě už ne, tak se už na výpis asi nepodívám.
Bohy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod neosobně 18. 2. 2017 17:27

Jak kuva, "nefunguje IB" ??
To se musím podívat, snad dokud nevyprší výp. doba a nebo nebude na účtech 0 déle než měsíc a půl, abych stihl podívat na výpis...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bohy 18. 2. 2017 17:43

Omlouvám se IB funguje ale je nějaký zamrzlý ,než naskočí přihlašovací obrazovka trvá to asi 1min
Bohy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LGA 19. 2. 2017 06:04

Chtěl bych se stát klientem, ale nemám stoj času :lol:
Přílohy
zuno klient.JPG
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 25. 2. 2017 14:52

Dneska mi přišla výpověď kreditky. Mám dvoumesicni výpověď, měsíc jeste na používání a druhý, než ji zrusej, už s ní nepůjde platit. Doplacena musí bejt ke konci výpovědní lhůty. V emailu jsou odkazy na převod do RB (zanechte kontakt, ozve se vám bankéř).
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků