ZUNO bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz


Odeslat příspěvekod josh.viklef 6. 12. 2010 11:48

josh.viklef
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 12. 2010 12:19

To jsem se tedy zasmál :-D Doufám, že tato banka nehodlá dělat něco podobného v ČR :-) Protože mít na výběr účet za nula a platit za zřízení TP cca. 20,-, vedení karty 20,-, výběr z bankomatu Tatra (RB) za 20,-, z jiného bankomatu 46,- :-D je naprostý úlet

A to konto plus za 70 KČ je taky zhovadilost, když si představím, že v RB za splnění obratu na účtu neplatím nic a ještě dostanu dvacku :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 6. 12. 2010 16:43

To se nakonec dalo čekat. RB se snažila vymyslet něco, aby to bylo nový a nekonkurovalo to stávající nabídce. No a moc se jim to nepovedlo.

Třeba si to stávající zákazníci při tý příležitosti porovnají s nabídkou i ostatních bank a něco kloudnýho je napadne.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 12. 2010 18:36

Nejlepší je, že to nekonkuruje ani samotné RB :-D Uvidíme jaké ceny vytasí u nás, ale snad vedení vezme na vědomí, že s takovou cenou v ČR neuspějou.. Nemám potíž s poplatkem za výběr z bankomatu, ale platit za TP, vedení karty, když jim používáním vydělává, mě nebaví :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 12. 2010 18:48

No, jestli mají převody po celé EU zdarma i u toho účtu zadarmo, tak by pro mě zajímavá být mohla. Ovšem je otázka, jak si to jako Čech založím :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 17. 12. 2010 16:12

asi jako v jakékoliv jiné slovenské bance, všechny SK/EU banky mají převody v EU zdarma, nebo ne? :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 18. 12. 2010 11:14

Zdarma to automaticky samozřejmě nemají, ale ceny jsou stejné jako za převod v rámci dané země. Takže na rozdíl od zahraničních převodů v ČR v podstatě stejně zadedbatelná částka.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 12. 2010 11:43

Kdyby jsme uz meli euro tak je to mnohem jednodusi, v tomhle jsme o krok pozadu oproti slovensku.
anonymni

Odeslat příspěvekod vpe 18. 12. 2010 12:00

Ty by si chtel mit euro?
---
takze fio sk a mbank sk to ma zdarma (?) :-D

myslim ze nesmi mit horsi podminky nez narodni prevody, ze zakona
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 13. 1. 2011 11:05

Slovenská Zuno Bank od 9.1. výrazně upravila sazebník:

:arrow: http://www.zuno.sk/global/documents/zun ... 1.2011.pdf

Základní účet bez poplatku za vedení má vše zdarma, kromě výběru z bankomatů. Rozšířený účet může být rovněž zdarma při splnění útraty kartou 300€, nebo celkové úložce 6 000€. Tento účet obsahuje zdarma i službu autopilot (automatické přesouvání peněz ze spořícího na běžný účet).

S tímto sazebníkem vypadá Zuno Bank mnohem použitelněji, uvidíme s čím přijdou v ČR.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 13. 1. 2011 12:59

Možná by to nebylo asi zase tak špatný, pro mě např. vypadá zajímavě SEPA platba zdarma, ale příliš z toho kouká snaha RB najít si nějaký způsob jak z klienta ty prachy vytáhnout - v daným případě u "bezplatný" varianty asi přes drahý výběry i z vlastních bankomatů.
No a zbytek je nic moc, zase princip "nechci slevu zadarmo": autopilot jen u placené varianty, placená varianta "zadarmo" při vysoké útratě kartou nebo vysoké celkové úložce (a to při dost mizerném úročení 1,3% i na spořicím účtu). Poměrně slušný poplatky za výběr v zahraničí vymažou mizerné přepočítací kurzy.
Nevím jak jiní, já z toho cejtím typický přístup RB, kterýho jsem si dost užil a který teda rozhodně nemusím.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 13. 1. 2011 13:23

Autopilot, to vypadá jako IRTV eBanky blahé paměti už před 13 lety :)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 1. 2011 18:17

No tak ten sazebník nyní vypadá mnohem sympatičtěji ;-) A už se ví, kdy vpadnou i k nám?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 7. 7. 2011 00:22

vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků