FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Gandalf007 9. 3. 2018 17:28

Koukám, že mám :shock: Jen po mně chce změnu hesla... ani jsem to nezkoušel, protože na pobočce jsem žádal zrušit vše.
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 9. 3. 2018 18:14

Musis jeste zrusit IB. Zrusili ti jen produkty. Ale mozna bys v tom IB mohl sam nastavit, jaky spam ti muzou zasilat a jaky ne, ja mam jen IB a neaktivovany BU, a zadny spam mi z Fio nechodi.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gandalf007 9. 3. 2018 18:24

Děkuji, vyzkouším :-)
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 9. 3. 2018 19:07

A pak bude jednou v ceníku poplateček za využívání IB bez dalších produktů .... 50 ,- :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 10. 3. 2018 00:13

Tim spamem me taky uz docela stvou za posledni pulrok to bylo tak 3x, vzdy to poslou na vsechny mail adresy co na me maj a mam pocit ze na nektery i vícekrát.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 3. 2018 07:07

3x? Já tedy mám tyto maily z: 23.2., 2.2., 5.1., 1.12., 10.11., 7.11., 27.9., 4.9., 4.7., a to jsem přes ně jen kdysi obchodoval - eBroker i smlouva jsou aktivní.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lodgy 10. 3. 2018 07:42

Me neposlali vubec nic. 8-)
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 10. 3. 2018 23:49

Tak asi vickrat, uz jsem to prestal rozlisovat ke ktery zmene podminek to nalezi, kdyz to pokazdy posilali na vsechny me maily (na nektere i vickrat)
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kinslayer 13. 3. 2018 12:14

Vážení klienti,
s radostí Vám oznamujeme, že od pondělí 5. 2. 2018 najdete v naší nabídce kreditní karty.
...
K tomu Vám pomůže i 100% inkaso, které lze nastavit zcela zdarma, a díky němuž dojde k automatickému a včasnému splacení.
...


Nevíte někdo jestli automatické 100% inkaso, lze nastavit i na jiný účet než u FIO?
mB, Equa, ING, Fio + UCB MC Agip
Kinslayer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 3. 2018 17:53

Tak podle toho, co pisou na webu tak to plati z FIO uctu.
anonymni

Odeslat příspěvekod Gandalf007 14. 3. 2018 15:29

Tak odpověď z FIO na výše uvedené zní:

Internetové bankovnictví zůstává aktivní po dobu jednoho roku od zrušení Vašich účtů a to proto, aby jste měl možnost zpětně nahlédnout do výpisu ze zrušeného účtu, samozřejmě v případě potřeby. Pokud si tedy přejete zrušit bankovnictví, stačí, když se zastavíte na kteroukoli z poboček, kde kolegové zrušení provedou. Ode dne, kdy bude internetové bankovnictví zrušeno Vám nebudou zasílány informační materiály.

Což bude v krátké době... doufám.
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kinslayer 15. 3. 2018 14:42

nnnokiaE52 píše:Tak podle toho, co pisou na webu tak to plati z FIO uctu.


Tak jsem psal na Fio servis a bohužel je to tak, inkaso jen a pouze z Fio účtu.
mB, Equa, ING, Fio + UCB MC Agip
Kinslayer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod broucajz 21. 3. 2018 19:00

Automatické 100% inkaso je i u mBank, vloni při velkých změnách je ale zpoplatněno - tuším 25 Kč.
broucajz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kinslayer 27. 3. 2018 11:45

Ano, o mBank vím, mám u nich mKreditku Plus a poplatek obcházím tím, že mám nastaveno 99% automatické inkaso + trvalý z příkaz Equa banky.

Potřeboval bych ale nějakou kreditku pro ženu, nejlépe bez podmínky měsíčního obratu atd., s rozumnými kurzy při platbě v zahraničí, kterou by bylo možné splácet automaticky z účtu v jiné bance (hlavní banku máme právě mBank), proto jsem se ptal na tu kreditku u FIO.
mB, Equa, ING, Fio + UCB MC Agip
Kinslayer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod penav 12. 4. 2018 17:30

Netuší někdo z vlastníků slovenského účtu u FIO banky, zda stejně jako u české FIO mají platební karty možnost zřízení služby 3D Secure ?
penav
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků