FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod paty07 13. 7. 2018 10:55

Díky, ještě se s tím nikde nepochlubili.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 15. 7. 2018 15:54

FB Fio: Ještě letos by měla být nová mobilní aplikace, kde bude mimo jiné otisk prstu i na Androidu. Trochu se děsím toho, že má mít nový vzhled po zkušenostech s novým vzhledem IB mBank a ČSOB.

A jak tu psal Zedňa, možnost volby bankovek při výběru z bankomatu má být ještě letos, ale bude to Fio klasika, jen 500, 1000 a 2000 banovky, tedy nic menšího než 500 nebude, tak trochu k ničemu.

Kreditky slibovali tři roky že budou ještě letos, tak se nechám překvapit, kdy budou avizované novinky.

Začíná se mi líbit Air bank, přehledné bankovnictví, základ bez poplatků, vkladové bankomaty, hustší síť bankomatů, otevírací doba poboček. Na Fio je jediné dobré, že dlouhodobě drží kurs bezpoplatkové banky, u Kellnera se dá více čekat, že když si spočítá, že se mu vyplatí nasadit poplatky jakmile si nabere klientelu, tak to prostě udělá.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mimonik 15. 7. 2018 16:45

Dejve, kreditky už nějakou dobu mají...
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 7. 2018 16:53

Možnost volby bankovek v bankomatech je dobrá věc, ale mohli by tam dát i bankovky 200 nebo i 100 Kč. Možná se bojí, že by to někteří zneužívali a chodili tak k jejích bankomatům kvůli zábavě výběrem třeba pouze 200 nebo 100 Kč což by se asi i takoví našli.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Fodi 15. 7. 2018 19:42

On možná bude i problém s množstvím bankovek v bankomatu, nebo s počtem možných nominálních hodnot (dle typu stroje). Navíc - dotování nízkých hodnot by asi bylo potřeba "příliš" často.
Fodi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 15. 7. 2018 21:08

Já jsem s nominálem 500 spokojen.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 7. 2018 23:11

Mne 500 Kč bankovky taky nevadí, ale občas by se mohlo lépe hodit výběr poskládat z bankovek jiných hodnot. Není, ale příliš problém použít kartu z jiné banky s výběrem zdarma ze všech bankomatů a najít si takový který nabízí výběr bankovek a to i nižších hodnot.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 16. 7. 2018 06:43

Mimonik píše:Dejve, kreditky už nějakou dobu mají...


Dobre, tak jinak, tri roky mi rikali: "kreditky zavedeme letos", stalo se to po trech letech od prvni informace, to je rychlost jak ve statnim sektoru. Jinak taky chodim vybirat "drobne" do bankomatu jinych bank, pouzivam na to CVR napojenou na Fio, ale ta sluzba neni moc spolehliva, takze by se hodilo, kdyby fo Fio umelo samo, u nas ve meste ma bankomatu celkem dost.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Franklin 22. 7. 2018 00:07

Od 18.7. je možné ve slovenském FIO aktivovat 3DSecure.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 22. 7. 2018 03:45

Fodi píše:On možná bude i problém s množstvím bankovek v bankomatu, nebo s počtem možných nominálních hodnot (dle typu stroje). Navíc - dotování nízkých hodnot by asi bylo potřeba "příliš" často.

Že by jiné banky nechtěly ušetřit, když nominály 100 a 200 Kč mají.
Nebo má FIO nějaké výběhové bankomaty z minulého století?

I tyto nominály bankovek se musí dostat nějak do oběhu.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hlava 22. 7. 2018 15:47

Nevite jak dlouho trva FIO vyrobit a dorucit platebni kartu? Uz to bude pomalu mesic a porad nejak nikde nic ... :-/
Hlava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 22. 7. 2018 15:55

To je dle mě už je na kontaktování, zda tam není nějaký problém...
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod radecekh 22. 7. 2018 16:53

Hlava píše:Nevite jak dlouho trva FIO vyrobit a dorucit platebni kartu? Uz to bude pomalu mesic a porad nejak nikde nic ... :-/

1. možný problém je v tom, že Fio začne kartu vyrábět až v okamžiku, kdy máte na účtě minimálně 100 korun.
2. možný problém je, že Česká pošta zásilku ztratila. Banky posílají karty obyčejným dopisem, takže ztrátu není možné ani dohledat.
Jinak jestli si to pamatuju dobře, už je to totiž 6 dní, co jsem byl ve Fio s člověkem, který si zakládal účet, tak říkali, že výroba karty trvá 14 pracovních dní.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod broucajz 25. 7. 2018 18:44

Doporučuji podívat se do IB. zda je tam záznam o výrobě karty...
broucajz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 27. 7. 2018 19:05

radecekh píše:jsem byl ve Fio s člověkem, který si zakládal účet, tak říkali, že výroba karty trvá 14 pracovních dní.



Tak to je 3x dele nez u jine banky, aneb nechci slevu zadarmo ;-) nemam uz zadnou kartu of fio,prisel jsem o neco? K cemu je pouzivate, v cem jsou dobre?

Ps: kdyz chcete debetku od Unicreditbank,tak musite NA POBOCKU (take dobra nelogicnost).
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron