FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Franklin 18. 2. 2019 11:52

Ovšem nejlepší jsou prohlášení banky na téma nová mobilní aplikace. :D 8-) :twisted: :twisted:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 19. 2. 2019 17:06

OT: kdyz je tu rec o nedokonalych bankomatech Fio.. Me zase bankomat tusim ze CSOB spolknul kartu na nejmene 2 minuty aby ji pak vyplivnul.

Chtel jsem si ji aktivovat prvnim pouzitim a zadanim pinu a na 2-3 minuty se bankomat odmlcel...
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 2. 2019 17:34

vpe:
Tak to buď rád, že ti tu kartu nakonec vyplivnul a nenechal si ji uvnitř. S bankomaty občas bývají problémy. Jsou to jen stroje které občas mají slabou chvilku.

V poslední době přibývá bankomatů s čtečkou bezkontaktních karet a možností bezkontaktního výběru kde nehrozí aby karta z bankomatu nevyjela zpět a zůstala tam. Bohužel ne vždy je to ale použitelné a lidí mají s těmi bezkontaktními výběry problémy.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pezos 20. 2. 2019 20:02

Fungují (obecně, nejen FIO) bezkontaktní výběry pomocí libovolné karty, nebo je to omezeno na danou banku?
Pezos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 2. 2019 20:28

To záleží asi i na kartě, nejen bankomatu. Třeba s Curve kartou bezkontaktně v Air bank bankomatu vyberu, s Revolut nikoliv...
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod jisy 20. 2. 2019 22:21

Nejčastěji vybírám z bankomatu AirBank, bezkontaktně jsem úspěšně použil mimo vlastní kartu a sticker(nálepku) také kartu Fio a sticker Creditas.
Třeba s kartou HelloBank jsem bezkontaktně uspěl pouze v bankomatu ČS.
jisy
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 20. 2. 2019 22:34

Tak uz nemame nalepky, ale stickery...
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 20. 2. 2019 22:45

Sticker je dobrá varianta. Německy je nálepka NFC-Aufkleber. :-)
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod jisy 20. 2. 2019 22:56

Musel jsem se ten termín "sticker" naučit, abych se domluvil s bankéřkou v nejmenované bance ... :-)
jisy
Diskutér

Předchozí stránka