Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod for.ce 13. 8. 2017 20:13

Aha. :D Ja tusil, ze v tom bude nejaky hacek.
for.ce
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 13. 8. 2017 20:33

Vlastně jsou to skoro jen kosmetická změny, protože vedení účtu bylo možné získat už předtím zdarma za jakoukoliv příchozí platbu, výběry z vlastního ATM za transakce u obchodníka a balíček odchozích plateb se dokupoval za cenu, kolik stojí teď MůjÚčet plus. Jedinou skutečnou změnu tak představují 2 výběry z cizího ATM u placeného účtu. Navíc u nově vydaných DK už nebude základní cestovní pojištění, které bylo použitelné alespoň pro okolní země. Když se porovnají účty MůjÚčet a MůjÚčet plus s konkurenčními nabídkami, nevychází moc dobře. Je třeba hledat jiné důvody, proč mít účet u KB.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod _vpa 25. 8. 2017 08:03

Také jste si všimli avizované novinky od prosince - přidání virtuální karty do Android Pay?
_vpa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rafaa 30. 8. 2017 10:40

Nevíte někdo prosím jestli lze A-kartu přebít a zaplatit vic nez je uvěrový limit?
rafaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kanecek 30. 8. 2017 13:58

Rafaa: před nějakou dobou jsem to zjišťoval kvůli refundaci určité platby. Kreditka byla mezitím splacena a tak nebylo kam vracet. Od KB jsem dostal informaci,že pokud přijdou peníze nad limit karty, tak se zbytek částky co se nevejde přelije na běžný účet.
Takže odpověď zní: Nelze.
Kanecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rafaa 31. 8. 2017 06:54

ok, děkuji za info. V IB vidím napsáno, ze mám týdenní limit karty stejny jako úvěrový limit.
Protože jsem již tento týden limit vyčerpal tak zkusim na kartu splatit a doufám, že v dalším týdnu budu moci kartu opět plně použít.
rafaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rd261 20. 9. 2017 20:21

Nevite kolikátého se připisují bonusy u A-karty na penzijní spoření? Ve vypise A-karty za minulý měsíc mám bonus uveden a je tam napsáno, že bude připsán, ale na účtu spoření ho nevidím.
rd261
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ender 23. 9. 2017 21:19

Jednou ročně, nejspíše pro všechny v lednu.
Ender
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor