Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 16. 5. 2019 10:26

Nemáte někdo kontakt (email) na někoho výše postaveného v KB? Někoho nad ředitelem pobočky..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 5. 2019 10:39

můj osobní bankéř má e-mail

jmeno_prijmeni@kb.cz; takze mrkni do obchodního restříku, tam máš různé členy dozorčí rady, představenstvo a podobně a můžeš zkoušet :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 5. 2019 13:34

Moc to přebijet právě vůbec nejde , tam pošleš víc i třeba vo korunu a vůbec se to na business kartičce nepripise, musíš tam volat ať to manuálně pošlou zpátky na účet a zbytek pripisou na kartu, hroznej systém.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 16. 5. 2019 13:40

To je asi podobne jako u CEZ karty, vzdyt ESSOX patri take pod KB ne?
razputyn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 5. 2019 13:53

tulum píše:Díky za info a dají se kreditní karty od KB přebíjet? Poradíš či poradíte ještě někdo prosím?
Budu cílil na tu jejich Lady či A kreditku.

Ne, určitě nedají, alespoň z účtu KB to nejde. Šlo mi ale utratit celý limit po zaúčtování splatit a znovu utratit.

Pozor, pro bezplatné vedení se nepočítá obrat na CK (a asi i jiné on-line platby)! Bonusy z toho sice jsou, ale pro bezplatné vedení je potřeba nakoupit v obchodě. Prý (nemám ověřeno) se bonus sčítá na A i Lady kartu dohromady, nemá smysl tak mít obě.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod tulum 16. 5. 2019 21:08

Díky Patriku a rovněž audiobullys za velice užitečné informace!
tulum
Diskutér

Předchozí stránka