Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 4. 2018 06:42

tohle je tragedie, s UCB nejhorsi banka co do cut off time
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod audiobullys 28. 4. 2018 10:12

Tjn tam jedině si pro prachy dojít k bankomatu a vložit si do ČSOB či sporky odtamtud to jde do 12 a 12.30 odeslat.kb navíc jako jediná má odchozí platbu za 6 Kč pokud si člověk nevyzebra balíček odchozích transakci zdarma co stojí 39 Kč.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 4. 2018 05:13

V TOP nabídce jsou odchozí platby v rámci (nulového, když se splní podmínka obratu) paušálu
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 28. 8. 2018 22:07

KB zrychluje: D+0 do 12:00
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 15. 11. 2018 17:00

dnes neskutečný výpadek, příchozí platby již prý od včerejška se jim nezobrazujou, nám se nezobrazuje příchozí platba z airbank před 9 hodinou ráno. odstavili systémy aby to dali dokupy do 16-30, posunuli to na 17 hod, tedy je jasný že to stále nezprovoznili.
ve smartbankingu mi to žádnou příchozí platbu neukazuje, jediný co vidím je zamítnutý nastavený převod peněz do Modré pyramidy z nedostatku financí.
nejhorší je že bez toho rodinnému příslušníkovi nenačerpají cca 1 mil Kč k odeslání. taková drobnost a jaká je z toho škoda.
by mě zajímalo kdybych si vložil peníze kartou jestli se vůbec připíšou.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 17. 11. 2018 20:33

jsou všechny KB ATMka minimalne na 500kc? dik
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kanecek 17. 11. 2018 22:14

Minimální částka výběru na některých bankomatech Komerční banky je 200Kč. To jakou minimální částku bankomat vydává lze zjistit například na webu Komerční banky a to překvapivě v sekci Pobočky a bankomaty.
Kanecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz01 2. 12. 2018 21:22

Dnes negativní zkušenost s auto asistencí od KB k platinové kartě. Tak nějak jsem očekával, že plnění se vztahuje i na ČR, nejen na cizí EU státy, zvláště, když jejich zlatá karta umí ČR + EU, ikdyž s nižším rozsahem a plněním.

Na cestě mi přestal svítit levý hlavní světlomet a po zavolání na asistenční linku mi bylo sděleno, že v ČR mám smolíka. Nakonec problém vyřešila kk Deluxe od RB, kde v rámci práce technika vše zdarma ke spokojenosti vyřešeno.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kamziq 2. 12. 2018 21:31

Stacilo vymenit zarovku ne?
Kamziq
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 2. 12. 2018 22:05

Bohužel bylo potřeba dost věcí odmontovat a neměl jsem věci, ani chuť, sám technik říkal, že to mají dělané naschvál, že to lehce nejde vyměnit a bál se, že se bude muset do servisu, nakonec to u levého světlometu šlo.

Spíše, než o konkrétní situaci jde o údiv, že jejich platinová karta neumí stejný územní rozsah, jako zlatá...
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquilas 5. 12. 2018 09:19

Jo to je přesně to, co mě na tom pojištění u platinky také zarazilo. Že to neplatí v ČR. A moc to nechápu.

Jinak měl bych na vás dotaz, kdo máte A-kartu. Víte, kdy KB připisuje vratku z kreditky na DPP? A kde bych mohl najít (zkontrolovat) připsanou částku?

Díky
aquilas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filas81 5. 12. 2018 12:33

Umí KB z účtu KB na účet KB online? Máte vyzkoušeno? díky
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod XTCH 5. 12. 2018 12:45

aquilas:
Připisují to vždy na začátku roku, za celý minulý rok.
A můžeš si to najít v pohybem na účtu DPS, je to tam jako vklad účastníka (ale byla u toho poznámka, tuším že KK KB).
XTCH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz01 5. 12. 2018 13:00

Nově by to mělo fungovat, viděl jsem na to nedávno v mobilní app ve zprávách upozornění.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 5. 12. 2018 13:06

oukej, díky, no taky sem si kvůli tomu nainstaloval app, tak sem zvědav

akorát píšou z KB že z technických důvodů nedochází k okamžitému účtování příkazů zadaných z dnešním datem a zůstávají tak ve stavu čekající nebo zpracovávaný...
filas81
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků