Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 11. 2010 16:51

Napsal jsem své poradkyni email... Sice klientem jsem, ale chodí mě tam pravidelně výplata, hypotéku platím poctivě, takže třeba výjimku najdou.... A benzín nebo Parkra ať si nechají
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 16. 11. 2010 16:53

Doktore, jestli ti to projde, tak dej vědět. Zatlačil bych v KB taky, ať to má manželka zdarma. Nechce se mi předělávat to její Perfekt konto na Modré konto - tam je také při obratu 10 tisíc měsíčně vedení účtu zdarma, ale musíš tam mít navíc stavební spoření (a to má).
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 11. 2010 16:57

DoubleSix: u toho Perfekt konta stoji kolik platba v ramci CR?

BTW netusis, jak maji osefovanou tu podminku? Staci poslat penize v te vysi a hned si je preposlat zpatky?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 11. 2010 17:00

Jo určitě dám... o modrém kontu jsem přemýšlel, dokud jsem si nepřečetl první článek o snížení příspěvku na SS :-) Teď už stavebko nemá cenu ani zakládat, zvlášť, když vedení SS měsíčně taky něco stojí..takže účet opět s poplatkem :-) Mě by se šiklo to Extra konto..měl jsem ho dokud jsem si nezaložil osobní účet u PS... A pokud to nevýjde, KB chce od příštího roku fungovat jiným způsobem a třeba ty balíčky tak dá nakonec všem, když jim tam bude chodit určitá výplata nebo peníze odjinud...Přece jen KB není banka, která je zaměřená na důchodce a každého potencionálního klienta

-- 16. 11. 2010 17:01 --

S474N: příjem na účet 5,- KČ, 2 odchozí platba zdarma v rámci IB..pokud je to do cizí ke každé platbě +2,-

-- 16. 11. 2010 17:01 --

další platba pak 4,- v rámci IB
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fikyyy 16. 11. 2010 17:02

takze kdyz bych si treba zalozil u CP nejaky pojisteni ,tak mi tento dopis taky jeste poslou?
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 11. 2010 17:45

dr._lukas: LOL coze? To se jako v KB plati za prichozi platbu?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 11. 2010 18:35

bohužel ano.... proto kdybych toto konto volil, tak pouze jako Extra konto
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 16. 11. 2010 19:06

Ano, říkají tomu pasivní strana transakce - stojí to až 5 Kč. Nechápu, že u nich někdo má ještě účet.

Extra konto je za 125,- /měsíc, s platebním stykem zdarma. Ale od ledna už si z bankomatu KB peníze nevyberete zdarma, jen když platíte kartou (námět asi z mBank). Kolega ho tam půjde zrušit, jsem zvědav na ty obličeje ;-]
Naposledy upravil SocPredator dne 16. 11. 2010 19:07, celkově upraveno 1
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 16. 11. 2010 19:06

A co to Premium konto? V kazdem pripade to stejne chci po pul roce zrusit :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 16. 11. 2010 19:11

Premium je za 299 a je určeno pro náročné klienty :-)
Nevím proč, ale přijde mi, že když je něco v podání KB pro náročné, tak je to synonymum pro "finančně negramotné", ale při penězích.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 11. 2010 19:16

To víš, musíš si vzít k ruce marketingový slovník. Náročné, luxusní a exklusivní je synonymum pro "zbytečně drahé" :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 11. 2010 19:36

SocPredator: tak bavime se snad o konkretni nabidce, kde je to zdarma. Nebo snad ne?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 16. 11. 2010 21:19

S474N píše:SocPredator: tak bavime se snad o konkretni nabidce, kde je to zdarma. Nebo snad ne?


Aha, tak sorry, ja četl jen druhou stranu :--
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 11. 2010 21:37

Já neříkám, že KB je levná banka a pro lidi, co jsou rádi, že jsou rádi... Ale pojďme si shrnout, kde všude s kontem zadarmo dostane člověk hypotéku či úvěr. Ano mBank už to nabízí, ale myslím si, že kdo chce hypotéku právě od mBank musí mít pevné nervy na bandu kašpárků co má naprosto nesmyslné podmínky a stejně na ní občas někdo nedosáhne. Nepůjčí ti ani 100% hypotéku. Další v pořádí FIO, ta hypotéku ani úvěr neposkytuje. Volksbank nevím jaké mají podmínky, protože o této bance se víceméně nemluví. Další je ještě poštovka, která zase tak dlouhou dobu účet zadarmo nemá. Já když bral hypotéku, hledal jednu z nejnižších sazeb a tu mě právě nabídla KB. Jejich konta a účty byly pro mě druhořadé a nejdůležitější byl úrok, přístup. Takže berme banky z obou stran. Poslední, kdo mě napadla je LBBW, která účet zdarma má, hypotéky nabízí, ale stejně se za transakce platí. :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 11. 2010 21:40

Nějaký důvod proč žádat o hypotéku v bance, kde máš účet? Není to tak dlouho co zde fórem proběhly informace, že např. ČS nabízí horší podmínky úvěrových produktů vlastním klientům, než cizím.

-- 16. 11. 2010 21:43 --

Když chci výhodnou hypotéku, půjdu do banky, co mě nabídne výhodnou hypotéku. Když budu chtít levný účet, půjdu tam, kde mi nabídnou levný účet. Pokud mi kombinace produktů u jednoho ústavu nepřináší zásadní výhodu, nevidím to jako nutnost.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků