ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod losalamos 20. 9. 2018 13:31

Radek.Hulan píše:Neexistuje rozumný důvod, proč toto platit debitkou.


Existuje - u těch kteří z principu nechtějí žít na dluh.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 20. 9. 2018 13:43

Pokud mas na uctu 40.000 CZK a platis u stejne banky kreditni kartou s ramcem 40.000 CZK pak nezijes na dluh.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 20. 9. 2018 21:24

carodei píše:Lidi z pobocky se do bankomatu urcite nedostanou a penize jim tam doplnuje nejaka bezpecnostni agentura. .

Já myslel na poště, tam to doplňující sami postacky když máj bankomat na budově pošty
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 9. 2018 11:20

ČSOB má akci - 500 Kč ročně pro ty, kdo pravidelně investují alespoň 1000 Kč měsíčně.
Standardně nabízejí fondy s rizikovostí 3 a poplatkem 1,5 %, na dotaz jsou schopni i dluhopisové s rizikovostí 2 a poplatkem 1%. Kdyby to člověk bral stylem vlož a vyber, má z toho nějaké 3 stovky čistého ročně. Pro mne to není, mám strach, že pohybem přijdu o víc, ale třeba to někoho zaujme.

Prý extrémně krátkodobá akce, bankéř se mě snažil přesvědčit abych se rozhodl do čtvrtka.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 9. 2018 12:33

Nejde o žádnou krátkodobou akci, v různých obměnách to nabízí už nejméně dva roky... tehdy třeba po roce nabízeli tisíckorunu.

Bonus sice pokryje vstupní poplatek a něco možná zbyde, ale časem se to rozpustí ve vysoké nákladovosti fondu, banka si to prostě vydělá zpět v podobě poplatků investiční společnosti...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 2. 10. 2018 14:21

Odmena za doporuceni a zalozeni uctu (500kc)
https://www.csob.cz/portal/lide/ucty/pl ... doporucuji
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 10. 2018 17:07

Otázka je jestli jsem jako klient poštovky noví klient a nebo stávající? Přece jen je to vlastně jedna banka pod stejným kódem. :hm :hm
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 10. 2018 17:20

Již jsem se na to ptal na infolince. Klient poštovky se bere jako stávající klient takže na bonus nárok nemá. Ale může doporučovat a dostane odměnu za doporučení.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 10. 2018 17:26

No defacto se jedná o jednu banku pouze pod jinýma názvama a odděleným bankovnictvím. Takže spíš bych věřil tomu že podmínky se od minule změnily.

Ale zkusil bych někoho doporučit jako pokus jestli dostanu od Poštovky odměnu. Takže pokud má někdo zájem podílet se na pokusu tak napište.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 10. 2018 17:40

Někdy jsem četl nějaké podmínky podobné akce (nevím, zda modré ČSOB nebo červené Poštovky) a tam to bylo zcela jednoznačně napsáno v definici stávajícího klienta. Tady to není?

-- 2. 10. 2018 18:42 --

Není. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 3. 10. 2018 10:09

Mám v poštovce denní trvalý příkaz na 1Kč a pak ještě dva týdenní. Takže měsíčně získám tak 28-29bodů (max je 30). To je vše co získám protože jejich kartu nepoužívám. Dříve to šlo ještě hromadným jednorázovým příkazem ale to zatrhly. Jinak se dají získat body jednorázově za zakládání produktů, aktivace smartbankingu a pod...
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 3. 10. 2018 14:21

Je tu klient ČSOB (ne PS), který by mě doporučil?
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 10. 2018 14:31

Mile rád, pošli mi své údaje do soukromé zprávy
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TnT2 3. 10. 2018 14:39

Děkuji, využiji nabídku uživatele tomasvlasak.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 4. 10. 2018 11:56

Je ten ucet nakou dobu bez podminek nebo bych musel hned plnit podminky.? Ja kvuli vyuziti te akce.
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků