ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vklatil 20. 4. 2018 13:34

Já ty složenky ČSOB tenkrát vzdal, původně mi řekli na pobočce v Praze, že o tom nic neví, ale zkusí je objednat. Když jsem se pak za čas ptal zda už přišli tak mi řekli, že ne, abych zkusil jinou pobočku. Když jsem to pak řešil na pobočce na Kladně taky o ničem nevěděli, ale řekli, že zjistí a zavolají. Nepočítal jsem, že se ozvou, ale za 2 dny mi volala vedoucí pobočky, že to jde, ale musí se na to uzavřít smlouva s poštou, tak jsem se na to vykašlal.
vklatil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 26. 4. 2018 22:15

Já posílám "zásilky" s dobírkovou poukázkou ČSOB běžně 8-) Tyto poukázky lze zdarma získat na každé větší poště, nicméně pošťačky o nich skoro nevědí a při zadávání zásilky do systému si občas některé pošťačky neví rady :shock:

Dobírka s touto poukázkou stojí 34Kč bez ohledu na výši dobírkové částky. Posílám doporučená psaní s dobírkou 25000Kč až 100000Kč a celková cena za poštovné je 78Kč (44Kč poštovné + 34Kč dobírka). Se zákaznickou kartou ČP lze případně získat slevu 2Kč.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod apryl 27. 4. 2018 01:07

Na dobirku nejde poslat normalni psani? Musi byt doporucene?
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 27. 4. 2018 06:59

Existuje nejaky odkaz k tem CSOB dobirkovkam, nebo můžete aspoň postnout foto. Na poste jsem ztratil nervy.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackwork 27. 4. 2018 17:06

Tak zatím strženo z účtu 19,- za poštovné a 20,- za 20 ks tiskopisů "dobírková poukázka ČSOB" - objednáno po infolince jako objednávka tiskopisů kdo pamatujete jak dřív fungovala poštovka tak je to stejnej předpotopní princip. Pokud narazíte na znalou pracovnici poštovní přepážky měla by mít bianco v záloze.
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 27. 4. 2018 18:43

chnapka_cz píše:Existuje nejaky odkaz k tem CSOB dobirkovkam, nebo můžete aspoň postnout foto. Na poste jsem ztratil nervy.


Foto přikládám

Dobírka ČSOB.jpg


Částku a číslo účtu, pokud má méně než deset číslic, je nutné vyplňovat zprava ;-) Peníze z dobírky se na účtu ČSOB/ERA objeví hned druhý den. Lze vyplnit i účet vedený jinou bankou (například přímo účet ke KK), avšek převod trvá týden a párkrát jsem musel u ČP reklamovat nepřipsanou dobírku. Doporučuji tedy používat ČSOB/ERA účet.
Naposledy upravil Milos dne 27. 4. 2018 18:58, celkově upraveno 1
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod apryl 27. 4. 2018 18:57

Co je na ni lepsi nez na te standardni?
Obrázek
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 27. 4. 2018 19:05

Cena je lepší ;-) Třeba dobírka 50000Kč s dobírkovou poukázkou ČSOB stojí 78Kč, s dobírkovou poukázkou A je cena 99Kč. Dobírka 100000Kč s dobírkovou poukázkou ČSOB stále stojí 78Kč, s dobírkovou poukázkou A už je to 134Kč.

-- 27. 4. 2018 20:06 --

apryl píše:Na dobirku nejde poslat normalni psani? Musi byt doporucene?


Normální psaní nelze poslat na dobírku.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod apryl 27. 4. 2018 19:18

Dik.
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 4. 2018 05:38

Milos: vřelé díky, hned po svátcích tam "naklušu" a vyzkouším.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 5. 2018 05:13

Tak příslušné ČSOB poštovní poukázky vyzvednuty na poště, pán je sice musel chvíli hledat, ale měli :).
Kdyby někdo potřeboval, tak pošta pro Prahu 4, u metra Pankrác, adresa Na Strží.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod losalamos 3. 5. 2018 11:53

https://www.e15.cz/finexpert/vydelavame ... vi-1346304

To je nějaký zmatek v termínech - není to spíš přechod na digitální archivaci dokumentů?
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod blackwork 3. 5. 2018 16:09

Milos píše:
chnapka_cz píše:Existuje nejaky odkaz k tem CSOB dobirkovkam, nebo můžete aspoň postnout foto. Na poste jsem ztratil nervy.




Částku a číslo účtu, pokud má méně než deset číslic, je nutné vyplňovat zprava ;-) Peníze z dobírky se na účtu ČSOB/ERA objeví hned druhý den. Lze vyplnit i účet vedený jinou bankou (například přímo účet ke KK), avšek převod trvá týden a párkrát jsem musel u ČP reklamovat nepřipsanou dobírku. Doporučuji tedy používat ČSOB/ERA účet.


Pokud si je objednáte přes banku - málokterá pošta je má - přijdou předvyplněné s vaším číslem účtu a údaj co vypisujete je jen plátce a jeho adresu. Za mě dobrý ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 4. 5. 2018 07:12

Neni, dokumenty vznikaji jiz jen v el. podobe. Tzn. nejsou digitalizovany az na konci procesu pro potreby archivace.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 4. 5. 2018 10:24

Na slušných poštách ty složenky objednají (TR kod 041) a za týden si je lze vyzvednout.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků