ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod blackwork 4. 5. 2018 16:29

A taky je potřeba si pohlídat, aby je přepážkovnice správně namarkovala a nezadávala tam složenku typu A >:-(
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 5. 2018 17:44

Nebo nezadala kód dopisu 231 místo 211. Zhruba jednou za 20 případů se mi to stane.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 7. 5. 2018 15:59

Nemáš někde seznam té jejich řeči?
Z důvodu jejich vnucování různých nevýhodných balíků do ruky atd. jsem se dostal v poštovštině na úroveň BASIC což znamená chci to poslat BA, BX, R ale to co píšeš neznám ... ;-)
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 5. 2018 16:10

Ta čísla jsou kódy, které zadávají přepážkářky do PC. Obávám se, že to bude jen v nějakých interních výukových materiálech.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 5. 2018 08:05

Je to rozdíl mezi dopisem "standardním" (obálka DL nebo D6) a dopisem "ostatním" (větší obálky). Má to význam jen u zásilek do 50 g.

S těmi balíky je to také něco - přinutit pošťačku, aby mi to poslala jako "cenný balík" a ne "balík do ruky", "balík na poštu" a podobně je skoro nadlidské úsilí.
Pravdou je, že díky slevám na zákaznickou kartu nyní vychází "balík na poštu" snad už výhodněji, ale dříve byl cenný balík lepší.

-- 11. 5. 2018 09:08 --

Fungují vám autorizační SMS u ČSOB? Přihlašovací mi přišla hned třikrát, ale autorizační pro jednorázový příklaz ne - zkoušeno dvakrát.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 5. 2018 08:26

Psaní standard je až do formátu C5 (tj. ze standardních formátů obálek - DL, C6, C5).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 5. 2018 08:33

Tak ty SMSky vypadají na závadu někde jinde - přestaly mi chodit i z ČS. Mám ČEZ mobil.

-- 11. 5. 2018 09:51 --

...již vyřešeno, buď závada v síti, nebo v mobilu
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fiasky 13. 5. 2018 08:07

Možnost získání 150 Kč na nákup na Mall.cz na vyplnění dotazníku. Zabral mi asi 5 minut, byť píšou 15 minut. Doufám tedy, že to nebude omezeno výší nákupu (nikde jsem nenašel), ale tak vyzkoušel jsem. Co jsem pochopil u služby odložené platby uvažují o vratkách. Odkaz na dotazník: https://svetodmen.cz/akcni-nabidky/zisk ... -u-mall-cz
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 13. 5. 2018 10:14

Já jen doufám, že ČSOB/PS vrátí 25% nebo v zimě 50% slevu na víkendovou síťovou jízdenku ČD. To byla odměna. :) Kam se hrabou vratky kreditek.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod eeet 13. 5. 2018 14:43

No jak pro koho. Vlakem jedu jednou nebo dvakrát do roka asi 15 km. :-)
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 13. 5. 2018 16:01

Když jsme u toho vlaku, u ucb v ušetřete je sleva 50 procent na druhý a další lístek do 200 Kč, já vracel asi 3, po tejdnu se to vratilo zpět na debetku. A v ušetřete ty odměny zůstaly. Na kreditku HB se mi to vrací tak do dvou dnů.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod eeet 13. 5. 2018 16:16

Které jízdenky se dají po koupi ještě vrátit? A proč a jak je do toho zamíchána ještě kreditka HB? :hm
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 13. 5. 2018 19:37

Kupuju jízdenky třeba do prahy, jde to vrátit 15 min před odjezdem, minulý týden jsem ale vracel 3x , jeden osobak mi frnknul před nosem z my obce, pak jeden v krajským městě kvůli zácpě když jsem jel busem. Tam uz jsem vracel třeba minutu po odjezdu a bez problémů peníze vrátili na debetku.
Dřív jsem si jízdenky platil kreditkou, tak tam se storno připsalo hned za dva dny.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod eeet 13. 5. 2018 19:52

No ale zadny bonus ti UCB neda, kdyz jizdenku vratis a platba je refundovana. Nebo jo?
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 14. 5. 2018 12:46

zatim to tam v usetrete sviti ze jo. tam jsou castky z jednotlivých jízdenek.
napr. u kreditky HB mi to počítali do bonusu tu transakci, i když byla vrácena platba a vratka byla na jednom společným výpisu.
a v bordelu jménem ucb bych se nedivil vůbec ničemu.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků