Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod taylor729 18. 3. 2018 23:58

Zustava mi rozum stat s jakou vervou se tu obcas nekdo opre do jakekoliv banky a oznaci ji za nejhorsi z nejhorších.
Na to se da jen doporucit si nestezovat a jit jinam. Za me kazda banka ma neco a airbank z tech zdarma bez podminek patri k tem lepsim.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 19. 3. 2018 09:20

Možná by stálo za to napsat, o jakou částku šlo.
Před časem jsem posílal máti 200 tisíc korun (v rámci Airbank). Asi za 2 hodiny mi zvoní telefon paní z Airbank se ptá na detaily té platby. Říkám ji, jestli to není jedno, že platba už prošla, ona mi řekla, že ne, že peníze sice strhli z mého účtu, ale že systém platbu vyhodnotil jako nestandardní, takže příjemce peníze obdrží, až to se mnou vyřídí.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 19. 3. 2018 11:09

taylor729 píše:Zustava mi rozum stat s jakou vervou se tu obcas nekdo opre do jakekoliv banky a oznaci ji za nejhorsi z nejhorších.
Na to se da jen doporucit si nestezovat a jit jinam. Za me kazda banka ma neco a airbank z tech zdarma bez podminek patri k tem lepsim.


S prvni casti vicemene souhlasim, ale na druhou stranu, pak by toto forum bylo zcela prazdne, kdyby si zde nikdo na nic nestezoval. Podelit se zde o sve (at uz pozitivni nebo negativni) zkusenosti s bankami je ucel tohoto fora.

Navic zrovna v pripade Air banky rozhodne nesouhlasim s tvrzenim, ze patri k tem lepsim z tech bezpoplatkovych. Jako snad jedina banka ma totiz na sporicim uctu (bez podminek) nulovy urok a zcela bezprecedentne zrusili TOP3 garanci, kterou puvodne garantovali NAPORAD a jako jedna z mala nema u bezplatneho tarifu vyber z ciziho bankomatu zdarma (prestoze ma zatim malo vlastnich bankomatu).

S temito vlastnostmi je u me Air bank naopak az nekde na konci z tech bezpoplatkovych bank a navic tim zrusenim TOP3 garance uz se jim neda do budoucna nic verit.

EDIT:
S tou ztratou duvery kvuli zhorsovanim podminek tu vidim analogii s mBank, kde jsme ztratili iluze jiz davno.

Na druhou stranu musim Air bank pochvalit za nejlepsi reklamy, to se jim opravdu povedlo, ten napad se dvema bankeri, ktery se da vzdy dle aktualni situace ruzne obmenit a tyto reklamy vzdy pobavi/potesi. Ovsem jak jiz bylo receno, nakonec se i ta jejich reklama obratila proti nim, kdyz se ten dil o tematu "naporad" perfektne hodi na to jejich zruseni TOP3 garance, kterou take slibovali naporad:
https://www.youtube.com/watch?v=L09lSJT0aM8
Naposledy upravil Zedna1 dne 19. 3. 2018 11:16, celkově upraveno 2
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 19. 3. 2018 11:13

To se neda zadne bance. Jakmile ji podminky prestanou vyhovovat, pohadky o lasce k bance berou za sve.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 19. 3. 2018 12:36

Kazdopadne co ty tyce funkcnosti, tak je Air Bank nejlepsi. Moznost zalozit a zrusit dalsi ucty pres IB, ovladat ucty jinych osob jako disponent pres IB a Android aplikaci, prehlednost v IB a Android aplikaci, moznost vypnuti SMS autorizace, co se uzivatelske privetivosti a funkcnosti tyce, tak me se proste libi Air Bank nejvic.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eR99 19. 3. 2018 15:31

AB používám jako transakční účet (je snad v ČR na tyto účely nějáký rychlejší, lepší účet?), využívám spoření 350 k za 1%, vkladomaty a jejich mobilní aplikaci (podle mě nejlepší v ČR). Na mé vysoké transakční požadavky (relativně vysoké měsíční obraty) si už AB zvykla a fakt mě už s ničím neotravuje a vše běží, jak má. Na valuty, KK, investice a HÚ je však potřeba i ostatních bankovních institucí.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 19. 3. 2018 17:21

Za 100 CZK za mesic ziskas plnohodnotny EUR ucet (asi je to jedina banka, co to poskytuje) se zvysenim komfortu na CZK uctu (vybery kdekoli, papirove vypisy, notifikacni SMS) nekomu se to muze hodit, prestoze lze samozrejme ziskat EUR ucet zdarma v zahranici ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 19. 3. 2018 20:44

Zedna1 píše:(prestoze ma zatim malo vlastnich bankomatu).

Tak třeba na Kladně má 4 a v Lounech 2, zatímco slavná Fíííííííjo, která je na na světě o hodně déle, má v obou městech po jednom. Těžko očekávat že banky budou dávat bankomaty do dědin, z kterých zdrhla i Šiditelna.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajer 4. 4. 2018 16:45

Pilotni provoz ? -dosla sms...
Dobry den, od zitrka muzete za nakup platit mobilnim telefonem. Jednoduse jej prilozite, pipnete a hotovo. Uplne stejne jako kartou. Staci, kdyz si zapnete novou sluzbu Platby mobilem, ktera se zitra objevi ve Vasi aplikaci My Air. Zkuste to. Vase Air Bank
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaischa 4. 4. 2018 17:04

taky mi to doslo. zajimalo by me jesli podle logu z apky airbank, to poslali jen lidem co maj telefon s NFC nebo všem :)
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajer 4. 4. 2018 17:13

Ja NFC jo, tak esli budu reagovat dalsi at uvedou ano - ne....
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 4. 4. 2018 17:22

Nfc mam, sms nedošla.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Heavy71 4. 4. 2018 18:10

NFC nemám, ale SMS mi taky přišla
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 4. 4. 2018 21:01

NFC nemám a SMS mi došla.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 4. 4. 2018 21:29

Na pritomnosti NFC v telefonu to evidentne vubec nezavisi. Doufam ze to aktivuji vsem.
taylor729
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků