Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 10. 2018 22:40

Tak jiný držitel karty nemusí být disponentem účtu.
První dvě karty k jakémukoliv účtu s jakýmkoliv jménem držitele zdarma pak jsou za stovku .
Loginy jdou jiný jak už zde bylo napsáno pro další účty.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 16. 10. 2018 23:19

Já teda ceník pochopil tak že zdarma sou 2 karty dohromady ke všem účtům jednoho klienta a ne ke každému účtu zvlášt.

Nebo je tu někdo kdo má více účtu a má zdarma více karet?
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 18. 10. 2018 07:41

První dvě k rámcový smlouvě, zbytek do 20 je za 100 Kč vydání.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 18. 10. 2018 13:23

Tak je to tak jak sem říkal. Ono dvě karty ke každému účtu je celkem nesmysl.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 28. 10. 2018 23:59

Měla bych dotaz. Četla jsem tady diskuzi, jak účet RB nelze využívat jako transakční a že jedině AB. Tak jsem se rozhodla ji vyzkoušet, popravdě nenadchla, neurazila, ještě zkoumám. Ale jak si hraju v tom bankovnictví, založila jsem si eurový účet a teď nevím:
- pokud si tam pošlu eura, vrátí mi poplatek za příchozí SEPA platbu? Tváří se, že vrátí do měsíce poplatky za služby, které vyzkouším... SEPA by šla z RB (malá částka, prostě jen tak, abych měla ty karty k € dvě).
- nejsem schopna přijít na to, jak tu kartu k eurovému účtu objednat, nabízí mi ji to jen pro běžný účet, může to být tím, že tu kartu k bú ještě nemám, mám ji jen objednanou?
Děkuji za případné odpovědi.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomaslany 29. 10. 2018 01:54

To mas asi sporici ucet a k nemu kartu nadavaji. Pokud vim, tak v CR davala ke sporicimu uctu kartu pouze mBank, jina banka nee.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikka1 29. 10. 2018 02:22

Díky. Skutečně jde založit běžný účet v eurech a k němu požádat o kartu.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zedna1 29. 10. 2018 14:46

tomaslany píše:To mas asi sporici ucet a k nemu kartu nadavaji. Pokud vim, tak v CR davala ke sporicimu uctu kartu pouze mBank, jina banka nee.


Jen doplneni: Kartu ke sporicimu uctu dava i FIO banka (zdarma).
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirik74 1. 11. 2018 18:26

Air Bank společně s ČS finišuje s přípravou na okamžité platby a vypadá to, že budou bez příplatku :) https://denikn.cz/8184/tyden-v-penezenc ... ite-platby
Jirik74
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 3. 11. 2018 12:13

V mobilní aplikaci se teď dá aktivovat 30% cashback pro platbu kartou na DameJidlo. Lze využít maximálně 2x (do konce listopadu).
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 11. 2018 12:20

Podobně 5% na všechny nákupy ve všech obchodech Albert (maximální celková sleva 1000 Kč).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 11. 2018 14:38

Já mám tedy 25 Kč při nákupu nad 500 Kč v Albertu, a to to ještě zkrouhli, minulý měsíc bylo 30 Kč.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 11. 2018 15:59

Tak to mě překvapuje, že to nedávají všem stejně, jsem čekal že jo. Jinak tyto karetní bonusy Air celkem silně okopírovala od UniCredit bank a jejich projektu U-šetřete. U UniCredit mám teď účet jen pár dní, kvůli té jejich akci bonus 12x100+500 Kč, tak to mohu srovnat. No a víc jak 90% nabídek je u Air a UCB stejných. I ten design aplikace je stejný, liší se jen barvou a tím, že UniCredit má na karetní bonusy samostatnou aplikaci, zatímco Air to má v jedné. Tak kdo od koho opisoval? U-šetřete je na trhu déle, tak tipuji že Kellner od Italů (nebo jim to zkrátka oběma dodala stejná firma, nejen z hlediska IT).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod fc70 3. 11. 2018 16:24

Neopisoval ani jeden, oběma (a ještě ČS v Poketce) jim to dělá dateio.cz
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 11. 2018 16:30

Děkuji fc70 za info. Že to technicky dělala stejná firma mi bylo jasné. Spíš mě zaráží, že fakt třeba dnes vidím přes 90% slev i partnerů u Air i UCB stejných. Tedy originalita v hledání nových bankám trochu chybí.
Nebo že by i ten výběr nových partnerů pro obě tyto banky dělala ta firma a šlo to tedy zcela mimo obě banky? Možné je dnes vše :).
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků