Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod neosobně 27. 4. 2018 15:47

Jakýpak šaškování s 5x platbama. Jdu si tudle tamhle ve čtvrtek po 14hod do Kauflandu pro 5 rohlíků a po vystání maličké fronty u pokladen 30minut, vyskládám po jednom rohlíku na pás a oddělím kouzelnou přepážkou a všichni mi tak krásně poděkují ... :D :D :D
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod apryl 27. 4. 2018 15:53

No ale nekteri maji jeste dalsi ucty na pribuzne, takze jim 5 rohliku nestaci. :pozor
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bobisek_ 1. 5. 2018 14:37

Jak je na tom Airbank co se týče úvěrů?
bobisek_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 5. 2018 15:17

Vy naděláte, podmínku jsem splnil "na dálku" ze zahraničí, když jsem se probudil dřív než kolegové a neměl jsem co na práci
air.png
air.png (53.39 ) Zobrazeno 10762 krát

Prostě jsem si zvýšil zůstatek na mém účtu u Student Agency
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 5. 2018 22:58

Nevím proč, ale čirou náhodou mne napadlo to přísloví o svini a vařící se vodě...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 3. 5. 2018 01:12

No některé banky mají podivné až nenormální podmínky (např. počet nebo objem odchozích plateb, počet plateb kartou, objem příchozích plateb, odkud a kam aj. kejkle).
Takže platby 5x po 1,- Kč zakázané to pro splnění podmínky nejsou (především při pobytu v zahraničí jak píše Patrik), ale ani moc fair to není (každý měsíc). Ale je veliké množství zákazníků, kteří tyto podivuhodné podmínky chtějí mít splněny, pokud možno co nejdříve a po zbytek měsíce mít klid (eg. me too).
Nejblbější banky jsou s podmínkami k účtu na měsíční bázi, protože pokud jsem měsíc bez pohybu financí (dovolená, jiné starosti, vše vyřízeno v předchozím či budoucím měsíci, nemoc, nazam. aj.), tak přijdou sankce. Např. mBank nemám kartu, obraty by nebyl problém, ale čas strávený nad nepřehledným a pro mě unfriendly IB (je otřes) nehodlám obětovat (např. vyhledávání starší platby). Takže u mBank hybernuji a platím jen občas, ALE hlavně mám klid.
Přijatelné podmínky u AirB mi za ten bonus na s.ú. přijdou na hraně přijatelnosti (jak to baví Patrika je taky vidět), IB je vcelku přehledné, friendly.
Nejlepší banky jsou bez podmínek - u mě vede FIO i díky přehlednému IB.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 5. 2018 06:28

Jenže kvůli podobným jedincům se taky může stát, že třeba ten Regiojet zavede minimální platbu (a 1 Kč to nejspíš nebude)...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 3. 5. 2018 06:30

Přitom by stačilo stejnym zpusobem dobit CK...
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod apryl 3. 5. 2018 09:47

... pod hrozbou blokace.
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 5. 2018 09:50

Tak nemyslím, že by to riziko bylo až tak vysoké. Pokud se nepletu, Patrik CK mít nemůže.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod apryl 3. 5. 2018 09:53

V podminkach tim hrozi.

... nesmí používáním karty zneužívat tzv. bonusové programy jiných subjektů opakovaným (2 a více za kalendářní měsíc) vkladem a hotovostním výběrem, takové jednání povede k vypovězení všech předplacených ČSOB karet bez náhrady za kupní cenu.
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 5. 2018 12:53

To víš, že jo.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 3. 5. 2018 16:44

Tomáš Marný píše:Jenže kvůli podobným jedincům se taky může stát, že třeba ten Regiojet zavede minimální platbu (a 1 Kč to nejspíš nebude)...

Minimální platba je již zavedena, je to právě ta koruna. Před lety šlo dobíjet po halíři. Bohužel už to nejde ani masterpassem takže je to celkem oser.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 3. 5. 2018 22:07

A kvůli tomu, aby mi nezůstal pak zústatek s desetinným číslem, jsem vždy raději dobíjel po koruně. Regiojetu je objem celkem fuk. Takové společnosti platí procenta bez fixu za transakci. Limitní snad je ten haléř, z kterého je poplatek méně jak haléř a může tam jít k zaokrouhlení nahoru a poplatku ve výši 0,01.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 22. 5. 2018 13:14

Jo, to tak určitě, stahovat bankovní aplikaci z nějakého webu třetí strany. Admini, nešlo by ten příspěvek zablokovat?
fc70
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků