BTC bitcash Bitcoins

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 10. 2013 08:04

A hele už jsi zase dostal chuť informovat? :-)

Promiň, nejsem admin, ale to, co jsi tu předváděl, byl jasný spam. Neznám zdejší pravidla a nebudu je číst, ale spam je zakázaný všude běžně. A nevím, co myslíš termínem "editace". Každopádně úprava vlastních příspěvků tady možná je. A myslím, že jdou i smazat.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 31. 10. 2013 11:19

1) příspěvky tady normálně editovat jdou
2) proč chceš tedy mazat příspěvek, kterým jak píšeš "někdo se tu snaží obohacovat"," nikoho jsem neosocoval ani nijak neporušil dobré mravy" ??
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod goodyear 31. 10. 2013 15:06

editovat nejdou tecka
goodyear
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 10. 2013 15:12

goodyear píše:editovat nejdou tecka

Tady se musím goodyeara zastat. Editovat skutečně nejdou. Když totiž zedituji nějaký příspěvek (zejména kvůli reklamnímu odkazu), tak zároveň zakáži jeho další editaci, právě proto, aby si tam ten odkaz znovu nepřidal.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 10. 2013 18:03

No, to je jiná. Jemu nejdou (za trest), ostatním jo. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 10. 2013 19:18

Jen ty, které jsem editoval, ostatní jdou.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 10. 2013 19:23

Já to pochopil. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 1. 11. 2013 03:09

PatrikChrz píše:Já jsem si říkal, k čemu eShop, kde neberou normální měnu - a ony jsou ceny cca dvojnásobné, než by odpovídali hodnotě BTC. Tak asi by to tak na první pohled neřičelo :D


No jo ale volatilita btc je pomerne velka :-) jak to funguje? Dejte sem link :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 1. 3. 2014 12:52

Zdar, potřeboval bych něco zaplatit v BTC a mám tu aplikaci do telefonu která mi automaticky vytvořila wallet s tou adresou. A potřeboval bych teď nějak směnit Koruny nebo Eura za BTC v mé peněžence a nejsem zrovna této peněženky moc znalej. Měl bych do začátku otázečku: Dá se vůbec nějak převést hotovost v české bance na BTC v mým walletu anonymně (například přes Paypal nebo online platbou přes IBAN). To znamená bez těch různejch ověření totožnosti u účtu u virtuání směnárny. Nechápu moc proč chtěj mít účty ověřený když jde praktiky o výměnu a já platím předem. To je asi jako u okýnka směnárny na ulici kde taky po mě nepotřebujou ověřovat totožnost. Zkoušel jsem několik těch směnáren naťuknout a žádná jakto vypadá mě nepovolí vyměnit Kačky za BTC jenom tak.
Franz Ferdinand
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 16. 3. 2014 23:10

Jen tak si směnis soukrome, pokud znáš nekoho, kdo Btc ma :-) myslím ze FFUka ma na webu nabidku, no jeho speed byl asi 30% :-)))

A ze je Paypay anonymni? Hm.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků