Bankomat s 5000 bankovkami

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Ency 23. 7. 2013 09:00

Bankomaty s 5000 bankovkami byt nesmi, nejsou.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 23. 7. 2013 12:48

Pred casem tu probehl clanek se statistikou vyberu z bankomatu v CR. Byla v nem mimo jine i castka nejvyssiho vyberu z bankomatu, ktera jasne dokazovala, ze 5000 bankovky v nekterem jsou. Otazka je ovsem kde, ja se s tim osobne jeste nesetkal.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 23. 7. 2013 13:07

Ency a nějaký argument máš?
Osobně jsem je vybral z bankomatu KB před pár lety v metru na Karláku.
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ency 23. 7. 2013 13:40

Cloveka z banky.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 23. 7. 2013 14:42

Tak viditelně praxe je jiná viz Myšpulínova info na předchozí straně.
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ency 23. 7. 2013 15:08

Je mozna, ze se situace zmenila, precijen inflace menu nici :) a za stovku si clovek uz skoro nic nekoupi :D
A nebo tam jen zacali tocit padelky ve velkem :D
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joachym1 23. 7. 2013 15:52

myšpulín píše:Spousta lidí vezme po výplatě pásku a jdou s ní k bankomatu kde si výplatu vyberou. Pak vezmou složenky a jdou s nimi na poštu.

Tihle lide nejdou vubec k bankomatu, jdou primo do banky, u prepazky vyberou celou vyplatu v hotovosti a pak jdou na postu zaplatit ty slozenky. Zbytek daji doma do supliku nebo pod matraci.
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 7. 2013 16:26

To je fakt, protože na pobočce dostanou i drobné. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 7. 2013 16:30

Ondrasz píše:Tak viditelně praxe je jiná viz Myšpulínova info na předchozí straně.

Tak to info může být chybné v tom, že ti lidé o tom, že jim 5000 bankovky dal bankomat prostě lžou. Nechtějí třeba přiznat, že je vybrali na pobočce nebo jinde. Kdo dělá s lidmi ví jak si hodně lidí vymýšlí.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 7. 2013 21:24

Nebo ty pětitisícovky do bankomatu prostě nasáčkoval někdo, kdo si je vytiskl doma...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joachym1 24. 7. 2013 14:06

To ne, za padelani bankovek jsou v CR moc vysoke tresty, kazdy zkuseny kriminalnik vi, ze je lepsi ty penize ukrast, hrozi za to nizsi trest.
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Korzaik 24. 12. 2017 12:15

Dovolím si obnovit téma, změnilo se za ty roky něco a ví někdo o bankomatech s 5000 bankovkama v Praze, nebo i u nějaké sítě jinde?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 12. 2017 15:08

Zatím jsem o nich jen slyšel, na vlastní kůži nezažil. Ale bankomaty AirBank umí vydat 120 000 Kč na 1 výběr (mají větší limit na počet bankovek)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků