Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Franklin 27. 2. 2017 17:20

A já si naopak myslím, že virtuální karty je škoda, že se rušit neměla. Je to dobrý doplněk k 3D Secure platbám. Každý si mohl k placení vybrat to, co se mu víc líbí.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 27. 2. 2017 17:29

Pokud někomu virtuální karta vyhovuje, tak bych byl klidně proto, aby mu ji Cetelem nechala. ;-) Umožnění platby plastem ovšem vnímám pozitivně, protože bych nemusel mít v budoucnu takové problémy s určitými platbami (Ebay, Iberia, apod.)...
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 27. 2. 2017 17:29

trinchin píše:Mam nově KK E.ON a mel jsem problem zaplatit za hotel na booking.com, volal jsem na cetelem klientskou linku, kde mi az druha osoba byla schopna sdelit, ze cetelem KK nepodporuje platby na rezervacni systemy jako treba zminovany booking.com. Zajímavé je, že platba na rentalcars.com přošla, což mi potvrdili na kl. lince. Ma nekdo podobnou zkusenost? A co ta virtualni karta, vidim ji v klientske zone ale nejde uz pravdepodobne aktivovat, slo to aspon tímto zposobem predtím? Díky

EONkou jsem platil na hotels.com a bez problému. Je to podobný systém jako booking.com, takže infolinka si myslím tak trochu kecala. Ale teda ne virtuální kartou, mám už zapnutý 3D Secure.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod olem 27. 2. 2017 17:34

Virtualni karta ma jednu vyhodu, ze ma vlastni historii transakci, kde se transakce zobrazuji okamzite. To u plateb pres 3DS uvidis transakci v historii az po jejim zauctovani.
olem
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mikka1 27. 2. 2017 18:46

Nekdo mi tu psal, ze nakup v Alze se zauctuje po tydnu. Nestalo se tak...
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod taylor729 27. 2. 2017 19:55

Virtualni kartou jsem platil vsude, i na booking.com, nepamatuju zadny problém. Jen mam povoleny mikroplatby, kdyby system nekde nerozpoznal spravne overovaci transakci.
Jediný pripad kdy jsem ji nemohl pouzit je nakup jizdenek na vlak v anglii pres net - automat na stanici chce vlozit fyzickou kartu pro vydani jizdenek.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 2. 2017 21:09

Také jsem musel povolit mikroplatby, protože jinak neprojde ověřovací transakce 0,00 pro booking. V mém případě si před tímto víkendem strhnul hotel částku autorizovanou virtuální kartou a stejně jsem musel v hotelu platit, že prý tamto je jen předautorizace, kterou zruší. No nevím, mám pocit, že to je zaplacené dvakrát a budu to muset reklamovat. Zvlášť, když ještě probíhá konec období a ta případná vratka na virtuálku už neproběhne, když karta končí.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomason87 28. 2. 2017 09:04

Mikka1: mě u jednoho nákupu ano. Zaúčtuje se po týdnu, objeví se další den v klientské zóně. řekl bych, že to ale neplatí u nákupů provedených o víkendu, kde zaúčtování připadá na další víkend, tam to bude posunuto - podívám se večer, zda to tak opravdu platí, nákupů jsem tam udělal několik.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 28. 2. 2017 09:06

eR99 píše:Pokud někomu virtuální karta vyhovuje, tak bych byl klidně proto, aby mu ji Cetelem nechala. ;-) Umožnění platby plastem ovšem vnímám pozitivně, protože bych nemusel mít v budoucnu takové problémy s určitými platbami (Ebay, Iberia, apod.)...

Divny sam pres ebay platim s virtual a pohoda :-)
To je prave skazeny, takhle to melo urcitou vyjmecnost, to generovani CVC, exp na mobil bylo zajmavy a jinde jsem to nevidel. Ted uz to bude jen hloupa 3D :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod trinchin 28. 2. 2017 10:57

stepano píše:EONkou jsem platil na hotels.com a bez problému. Je to podobný systém jako booking.com, takže infolinka si myslím tak trochu kecala. Ale teda ne virtuální kartou, mám už zapnutý 3D Secure.


A zadával jsi CVC kod? Protože booking.com ho nechtel, tak mozna to bude kamen úrazu. Jinak slečna z infolinky mi potvrdila, že tam ty pokusy o charge ze strany booking.com v systému vidí, i konkrétní částku, jen je prostě odmítají v Cetelemu povolit. No škoda, těch cca 140Kč za vratku :(
Vituální karta u mě už aktivovat nejde, asi to blokují pro nové držitele od nějaké doby před definitivním zrušením.

Btw. dnes se mi zaúčtovala v trans. historii platba za rentalcars.com, tak aspoň to klaplo.
trinchin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stepano 28. 2. 2017 17:33

Jo, CVC jsem zadával. Nejen kvůli tomu bych doporučil přestat používat booking.com - na hotels.com je bezkonkurenčně nejlepší rewards program na noci zdarma, ale to už je offtopic.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 2. 2017 21:54

A taky předávají platební údaje rovnou ubytovateli, který je může snadno prodat dál?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korzaik 1. 3. 2017 13:07

Jak dlouho po vyzvednutí objednávky v alze vám dorazila karta?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mikka1 1. 3. 2017 13:31

Cca 14 dni, pockas si.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod stepano 1. 3. 2017 18:47

wit.cz píše:A taky předávají platební údaje rovnou ubytovateli, který je může snadno prodat dál?

Stejně jako booking.com (neplatí pokud zaplatíš za hotel předem přes web, to charguje přímo hotels.com/booking.com, pokud ale uděláš jen rezervaci a platíš až při příjezdu, pak se údaje dávají hotelu aby se případně uhradil noshow poplatek... a jinak, když přijedeš do hotelu, tak po tobě stejně chtějí kreditku pro případné záruky, takže údaje tvé karty stejně dostanou)
stepano
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků