Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Markil 16. 3. 2018 10:39

Ono jde o to, jak si ten hotel peníze z karty stahuje. Problém s Cetelem kartou byl (s Hello se tedy asi nic nezměnilo), že nepodporovala tzv. MO/TO platby na dálku, které se používají zejména právě v hotelích. I když se čím dál více prosazují internetové platby, MO/TO stále funguje. V tvém případě je dost pravděpodobné, že to platba neprobíhala přes internet, ale jako MO/TO platba.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 3. 2018 11:07

A hlavně má ubytování platební údaje z karty pro budoucí zneužití kýmkoliv, gratulki.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 16. 3. 2018 11:27

Jak bys to tedy vyřešil ty?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod malda 28. 3. 2018 21:41

Zdravim,

prevydali mi Alza kartu, pry z duvodu uniku informaci. OK, dnes prisla nova karta. Potrebuju ji slinkovat s PayPalem a ten ji odmita - "This card is not accepted. Please use a different card." Nesetkali jste se s tim? Limit pro internetove platby mam nastaveny vyse, nemelo by to limitovat nejakou overovaci platbu (tusim ze to bylo 50 Kc). Nesetkali jste se s timto problemem?

EDIT: tak koukam, ze jsem neco podobneho s plastem resil uz na konci 2016. Na infolince ted samozrejme nikdo neni... Tak asi rano moudrejsi vecera. A pritom zajezd koupit sel...

Diky,
malda
malda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stepano 1. 4. 2018 06:11

Kolem.jdouci píše:Jak bys to tedy vyřešil ty?
Vyhni se booking.com a začni používat hotels.com, ty údaje nikomu nepředává. A navíc mají bezkonkurenční rewards program.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 4. 2018 10:09

Dobrý nápad, akorát že když hledám ubytování v Nové Pace, tak mně hotels.com vyhledá nejbližší hotel v Jičíně, zatímco booking.com přímo v Nové Pace a další v těsném okolí...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 1. 4. 2018 11:44

vykoupím poukázky na naftu k eurooil, již jsem úspěšně odkoupil od uživatelů TnT2 a suram. Platba v den tankování, cenové nabídky prosím do pm (množství poukázek a požadovanou cenu)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nikko 9. 4. 2018 12:57

Jaké jsou aktuálně bonusy na Alza kreditní kartě od Cetelem? Je to snížené na 1% max 500 Kč (místo původních 3% max 600 Kč)?
Děkuji za odpověď :-)
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomason87 9. 4. 2018 13:17

Ano, je to jako u ostatních KK od Hello Bank.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod taylor729 11. 4. 2018 08:01

Dari se nekomu dobit kreditkou HB kredit v Alze? Kdyztak klidne SZ, at to tu zbytecne nezadelavame.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 4. 2018 13:14

Mně v Alze kdysi zrušili možnost nabíjení kreditů kartou, když jsem to zneužíval. Vrací nyní Alza zpět na účet KK nebo i na jiný uživatelem definováný účet?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 11. 4. 2018 18:48

Me se nedari vubec nabit, objednavka se prepne do stavu stornovana jeste nez vubec dojde ke strzeni penez z karty.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod apryl 11. 4. 2018 21:01

Asi uz jsi take na jejich blacklistu?
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 13. 4. 2018 02:05

U novych uctu je to k dispozici hned?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 17. 4. 2018 10:27

poslal jsem si peníze na běžnej účet u hellobank, převod ve čtvrtek na kartu, připsáno v sobotu dopo.
další převod v pátek večer, dosud v úterý nepřipsáno. uzávěrka z dob minulého století je v 18 hodin. A na infolince tvrděj, že peníze o víkendu nepřipisujou. A když se zeptám na sobotu, tak mi řeknou, že peníze se připsali na kartu jakoby v pátek a v sobotu se mi zobrazili + přišel o tom email, že jsou k dispozici.
to je parodie na banku. je mi jasný že se připíšou až zejtra. Za 6 dní co si je pošlu ze svýho účtu v jejich bance doputujou na účet karty.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků