Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Zajoch10 15. 2. 2018 07:52

Ano, vím to, to ale neřeší můj aktuální problém.
Zajoch10
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lodgy 15. 2. 2018 09:35

Zajoch10 píše:Lodgy. Jasně, ha ha. Nepotřebuji aby věděli jména a rodná čísla mých děti. Mj.ani na to nemají právo tyto údaje znát a uchovávat.

Tak se budes asi muset obejit bez smluvniho vztahu s nimi, kdyz k uzavreni smlouvy vyzaduji kopii OP. Podminky na uzavreni smlouvy si kladou oni, ty nejsi v takovem postaveni, aby jsi jim mohla urcovat, na co maji a nemaji pravo.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fyluta84 15. 2. 2018 10:00

OP ještě jde..

*****ná ČSOB chtěla, 3 výpisy z banky, kam mi chodí plat , pak dojít na poštu pro "PIN" k prihlášení do bankingu a vrchol byl, že jsem to ještě musel aktivovat pouze posláním peněz z účtu, kam mně chodí výplata..
A TO JSEM ŽÁDAL O OBYČEJNÝ ÚČET KDE JE 0,- počátek (žádná kreditka) takže pokud bych neměl účet tak asi účet u ČSOB nezaložím :D
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 2. 2018 10:22

Lodgy: To bych skoro neřekl, existuje cosi jako ochrana osobních údajů, která se sice formálně stále zpřísňuje, ale každý si s ní vytře zadnici.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lodgy 15. 2. 2018 11:35

Jako ze matka by zneuzila osobni udaje svych deti, kdyby poskytla kopii OP bance? :D
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 2. 2018 12:03

No, přesně tak jsem to myslel, ty hlavo.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lodgy 15. 2. 2018 12:18

To asi tezko, je jejich zakonny zastupce a muze za ne rozhodovat, dokud nejsou plnoleti.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 2. 2018 12:23

A co slovíčko "ironie", to ti něco říká? Nečekám od tebe zázraky, ale ... Taky není úplně špatné přečíst si svůj příspěvek, na který reaguji.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Zajoch10 15. 2. 2018 23:35

Tak už je účet aktivní. Děkuji za radu že to půjde i v mobilu. Sice nechápu že teď jsou spokojený - bílý papír nevyhovoval, černý obdélník je ok. Nerozumím tomu, každopádně je to ok.
Zajoch10
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lodgy 16. 2. 2018 05:30

Posuzoval to proste nyni jiny zamestnanec, na tom neni nic k chapani.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlkoslav 17. 2. 2018 16:45

Páni odborníci, prosím o radu:
Omylem jsem si vybral v bankomatu z hellokreditky 600 euro. Jak mám minimalizovat náklady za úroky?
Stačí vrátit přesně strženou částku, nebo je potřeba vrátit veškeré v tomto měsíci vyčerpané prachy, tj. vynulovat úvěrový účet? Případně můžu vrátit i víc, tj. předplatit třeba i do příštího měsíce? Protože budu i dál s kartou platit a nevím, kolik ještě do konce měsíce vyčerpán.
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dr.D 17. 2. 2018 18:00

Určitě vynulovat, klidně i přeplatit. Čím dřív, tím líp.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 2. 2018 19:50

Rozhodně přeplatit, a jestli jsi platil něco před tím výběrem z bankomatu, tak splatit i to.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zajoch10 17. 2. 2018 21:32

Tak já si tedy myslím že je potřeba co nejdříve vrátit peníze za výběr z bankomatu, urocit se budou jen ty, zbytek stačí vrátit až se vygeneruje výpis. Mně se tohle naštěstí nestalo, nedávno jsem ale viděla výpis kolegy, který kartu má jako úvěr a má tam úroky za výběr hotovosti a zvlášť úroky za nákupy plus další poplatky třeba.
Zajoch10
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 17. 2. 2018 22:03

To jo, ale když přijde částečná splátka, tak to vezmou jako splátku nejdříve plateb u obchodníků. Proto je potřeba ten ten úvěrový účet vyrovnat celý.
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků