Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 26. 4. 2018 20:35

26,11 Kč je cena benzínu za poukázku na slevu 200 Kč za kterou se zaplatí jen 170 Kč. Tedy 6,51 litrů, zbytek je za 30,7 Kč.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 26. 4. 2018 20:51

Pro mě s LPG je to obvyklé množství benzínu, které tankuju. :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 26. 4. 2018 21:14

já bych případně prodal za 440,- 500,- Kč poukaz
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hannys85 12. 5. 2018 19:23

Netušíte někdo jestli mi 5% na Alza kreditku vrátí i při platbě Alza kreditkou na pobočce ?
Protože teď jsem platil online a po zaplacení místo aby mi to napsalo, že byla platba v pořádku přijata, se mi objevilo akorát tlačítko "zaplatit znovu" a tam už není možnost platby alza kreditkou :-(
Oni jsou v Hello bank pěkní amatéři..Pěkně dlouho ten jejich obstarožní systém platby na Alze, který byl v minulosti důvodem toho, že mi Hello bank ukrojila cca 7000 z úvěrového rámce (právě z neuskutečněné transakce - chybou Hello bank, transakce se nedokončila). Sice jsem ty peníze "nedlužil" ale nemohl jsem je využívat (měl jsem o tu zalokovanou částku ponížen úvěrový rámec), teprve snad po půl roce to spravili, teď mám strach, že se stane to samé, když se platba nedokončila :-(

Díky
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 12. 5. 2018 20:15

Alza kartou lze zvýhodněně platit pouze přes internet, jak je uvedeno zde:
https://www.alza.cz/alza-karta-plna-vyhod-art14788.htm
Při platbě na pobočce ji lze použít jen jako běžnou kreditní kartu.
Karta nefungovala už včera večer. Problémy s Alza kartou jsou neustále.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 6. 2018 21:29

Tak jsem dnes zaplatil bezkontaktní nálepkou Cetelem v Rakousku ekvivalent cca 585,- Kč v Eurech a nechtělo to po mně PIN...
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 6. 2018 22:07

To je snad v pořádku, ne? V Rakousku je limit bezkontaktní platby bez použití PIN 25 € (není to stejné ve všech zemích eurozóny, na Slovensku je to třeba jen 20 €) https://en.wikipedia.org/wiki/Contactle ... loor_limit
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod fyluta84 14. 6. 2018 20:30

Telefonem pres NFC platba taky bez pinu dokonce pres castku 1500,-
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Franklin 15. 6. 2018 08:25

Co se stane na Alza kartě s bonusem, když mi na kartu přišla platba za vrácení zboží v obchodě?
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod jidis 15. 6. 2018 11:27

Nic.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Suky. 29. 6. 2018 06:31

Příjemné překvapení s navýšením kreditního limitu.
Včera telefonát z Hello!, byl jsem v dobrém rozmaru, tak jsem slečnu nechal vykecat o půjčce a pak ji zklamal, že půjčku nepotřebuji, ale že když ji mám na drátě, že bych potřeboval navýšit ubohých 30 kKč na kreditce.
Přepojila mne, borec si mne ověřil, zeptal se na aktuální příjem a řekl, že požadovaných 60 kKč je maximum, klikl v PC a je to tam!

A to jsem nedávno žádal oficiálně o navýšení a ani se se mnou nabavili...
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 2. 7. 2018 16:44

Zdravím - zvažuji si vzít Hello Bank kreditku do USA jako záložní k Revolutu, kde budu mít převedené USD.

V emailu mi tvrdili, že používají pro přepočet čistě kurz Mastercard střed (https://www.mastercard.us/en-us/consume ... rency.html). To si vážně při platbě nestrhnou žádnou marži? Tím pádem by kreditka HB byla bezkonkurenčně nejvhýhodnější pro platby v zahraničí a nemá vůbec smysl provádět konverzi u Revolutu, resp. mohl bych si vzít ten jako záložní k HB. Samozřejmě vyčerpám-li limit musím si ji nabít a pak jedu hned dál.

Výběry z ATM už tolik lukrativní HB nemá, tam chtějí 125 Kč.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jujec 3. 7. 2018 09:26

Ano, při platbě kreditkou žádná marže není a ještě k tomu vracejí 1 %.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod diblik75 7. 8. 2018 13:35

Hezký den, mohl by mi někdo napsat, jak probíhá výměna KK, které končí platnost? Popíšu svoji story - KK s platností 8/2018, stejně tak 2 platební nálepky. K platební nálepce přišel v červenci informační dopis jak postupovat - vše OK. Instrukce jsem napřed vyzkoušela u jedné nálepky. Ke KK žádné info do 3.8.18 nepřišlo, avšak při pohledu do IB 3.8.18 už byla změněna platnost na 8/21 a status aktivní. Já stále v ruce měla starou KK s platností 8/18. To mi přišlo divné a volala jsem na infolinku. Tam mi řekla, že novou KK v červenci posílali a že se nejspíš ztratila, když ji nemám, tak že ji zablokuje a nechá vydat novou. Nezodpověděla moji otázku jak je možné, že nová KK, kterou ještě nemám v ruce, je dle IB již aktivní. Tak jsem souhlasila se zablokováním s čímž současně mi zablokovala i jednu platební nálepku, o jejíž výměnu z důvodu konce platnosti jsem ještě nepožádala. Potud by bylo vše OK, pokud by ovšem dnes 7.8.18 nedorazila nová KK se stejným číslem jako ta stará KK, bohužel v dopise není ani datum, kdy byl napsán ani razítko pošty na obálce, kdy byl odeslán. Co mi zaráží, že posílají obyčejnou zásilkou aktivní bezkontaktní KK (pokud bych nevolala a nenechala ji zablokovat)! Nebo je nastaveno, že první platba musí proběhnout kontaktně? Já to už nevyzkouším, mám ji zablokovanou. Ale je toto standardní postup? Díky za reakce.
diblik75
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Heavy71 7. 8. 2018 14:02

Ano, to je standardní postup. Zbytečně jsi zazmatkovala, karta s platností 8/18 je platná minimálně do 31.8.2018, takže dokud nemáš v ruce kartu novou, tak není třeba nic řešit, ikdyž v IB už vidíš kartu novou. Jestli jsi požádala o vydání nové karty, tak nic neřeš, počkej až ti přijde, pak udělej první platbu kontaktně a když vše bude fungovat, tak můžeš starou zahodit.
Heavy71
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků